Skip to content

Як Apple Watch може допомогти захистити людей похилого віку

5 de Липень de 2021

Apple Watch має вбудовані функції, які можуть допомогти людям похилого віку або вразливим родинам зв’язатися із службами екстреної допомоги та близькими. Сторонні програми можуть запропонувати ще більшу допомогу. Ось що вам потрібно знати про надзвичайні функції Apple Watch для людей похилого віку.

grinvalds / Getty Images

Функція Apple Watch Emergency SOS

Функція Apple Watch Emergency SOS може буквально врятувати життя ваших близьких, допомогти їм зателефонувати в екстрені служби та попередити своїх екстрених контактів одним натисканням кнопки. Щоб скористатися екстреним SOS:

 1. Натисніть і утримуйте бічну кнопку Apple Watch, поки не з’явиться повзунок Emergency SOS.

 2. Продовжуйте утримувати бічну кнопку, доки не пролунає попередження та не почнеться зворотний відлік.

 3. Коли відлік закінчується, Apple Watch автоматично викликає екстрені служби.

  Apple Watch телефонує до служби екстреної допомоги

  Якщо ви запустили Emergency SOS помилково, відпустіть бічну кнопку та торкніться Скасувати. Якщо виклик випадково розпочато, торкніться Завершити дзвінок.

 4. Після того, як Apple Watch зателефонує до екстрених служб, вона надішле вам призначені екстрені контакти текстом із вашим місцезнаходженням. Якщо ваше місцезнаходження зміниться, ваші контакти отримають оновлення. Якщо Apple Watch не має стільникового зв’язку, його спарений iPhone повинен бути поруч, щоб функція Emergency SOS працювала.

Як налаштувати екстрені контакти

Ось як призначити свої екстрені контакти, щоб функція Emergency SOS сповіщала потрібних людей.

 1. На вашому iPhone відкрийте додаток Health і торкніться значка профіль значок.

 2. Торкніться Медичне посвідчення а потім натисніть Редагувати.

 3. Прокрутіть вниз і торкніться Додати екстрений контакт.

  Додайте екстрені контакти до свого додатка Health

 4. Торкніться контакту, а потім визначте свої стосунки. Повторіть цей процес, щоб додати всі свої екстрені контакти.

  Торкніться контакту, а потім визначте свої стосунки. Торкніться Готово. Повторіть цей процес, щоб додати всі свої екстрені контакти.

Виявлення падіння Apple Watch

Використовуючи вбудовані акселерометр та гіроскоп Apple Watch Series 4 або новішої версії, пристрій може виявити, коли користувач погано впав. Годинник постукає користувача по зап’ясті, відобразить попереджувальне повідомлення та подасть сигнал тривоги. Якщо з користувачем все в порядку, він може натиснути Я в порядку або закрийте попередження на Apple Watch. Якщо годинник не отримує жодного вхідного сигналу і виявляє, що його користувач був нерухомий протягом хвилини, він автоматично зателефонує до аварійних служб після 30-секундного зворотного відліку та серії голосніших попереджень. Коли дзвінок з’єднається, Apple Watch відтворить повідомлення, що пояснює, що користувач впав, і вказує поточне місцезнаходження користувача. Коли цей дзвінок закінчиться, Apple Watch надішле повідомлення до списку екстрених контактів користувача.

ElderCheck зараз

Додаток ElderCare Now для iPhone

ElderCheck Now – це безкоштовна стороння програма, яка виступає чудовим супутником функцій моніторингу стану здоров’я Apple Watch. Додаток можна завантажити для Apple Watch та iPhone і служить інструментом для коханих та опікунів для реєстрації людей похилого віку або вразливих людей. Після того, як вихователь та старший встановили ElderCare Now, вихователь може надіслати запит на реєстрацію. Старший може відповісти постукуванням Я в порядку на своїх Apple Watch або iPhone та надавати інформацію про своє місцезнаходження та частоту серцевих скорочень. Заплануйте та автоматизуйте реєстрацію, налаштуйте додаток відповідно до своїх уподобань та інтегруйте дані HealthKit, щоб залишатися в курсі здоров’я вашого коханого.

Додаток ElderCare Now на Apple Watch

Програми для нагадування ліків

Якщо вашій коханій людині потрібна допомога у відстеженні споживання ліків, безкоштовні програми-нагадування про ліки для Apple Watch можуть допомогти їй не відставати. Mango Health включає нагадування про ліки, нагадування про здорові звички, такі як питна вода, попередження про взаємодію з наркотиками, нагадування про поповнення та багато іншого.

Додаток-нагадування Mango Health для Apple Watch