Saltar al contenido

Як Apple Watch Series 6 орієнтується на оздоровлення

12 de junio de 2021

Ключові винос

  • Apple Watch Series 6, починаючи з 399 доларів, орієнтована на здоров’я та фізичну форму.
  • Нові функції включають моніторинг кисню в крові та постійно ввімкнений альтиметр.
  • Багато фітнес-функцій Apple Watch Series 6 доступні в дешевих моделях.

Яблуко

Для фітнес-виродків, які хочуть відстежувати кожен останній показник, у новій Apple Watch Series 6 є безліч опцій для вимірювання вашого здоров’я. Однак багато його функцій доступні і в недорогих розумних годинниках, стверджують експерти. Apple Watch Series 6, починаючи з 399 доларів, накидає кухонну раковину на зап’ястя за допомогою відстеження кисню в крові та вимірювання ЕКГ на додаток до звичайного моніторингу серцевого ритму та підрахунку кроків. Це найсучасніша суміш, яка заглядає у майбутнє моніторингу здоров’я. Однак всі ці функції можуть бути надмірними для деяких людей. «Це чудовий розумний годинник, який фіксує різноманітний спектр даних про стан здоров’я», – сказав Антті Алатало, генеральний директор та засновник оглядового сайту Smart Watches 4 U, в електронному інтерв’ю. «З урахуванням цього, якщо у вас немає дуже конкретних потреб (тобто ви дійсно хочете датчик монітора крові), я б не сказав, що це абсолютна необхідність. Якщо ви просто хочете розумний годинник з основними вбудованими функціями здоров’я, більш доступних Apple Watch SE або Series 3 буде цілком достатньо «.

Змістовий покажчик

Знай своє насичення киснем

Особливістю серії 6 є новий датчик кисню в крові. За допомогою датчиків на задній частині годинника, для контролю насиченості киснем крові користувача, що «може дати вам знімок здатності вашого організму переробляти кисень, що є ключовим фактором ефективності», за словами експертів із сайту охорони здоров’я Тренувальні піки. Для спортсменів, які рухаються вгору або вниз по горах, не стежте за найновішим постійно працюючим висотоміром Apple Watch для відстеження висоти в режимі реального часу. Крістін Ван, засновниця The Ski Girl, каже, що вона постійно використовує свою серію 6 для тренувань на лижах.

«Під час тренувань із годинником я відстежую частоту серцевих скорочень і кисень у крові, а за допомогою GPS та секундоміра допомагаю виконувати різноманітні тренування», – сказала Ван в електронному інтерв’ю. Однак вона повідомляє, що виникають непостійні проблеми з підключенням годинника до Bluetooth. Хуншан Ахмад, співзасновник InsideTechWorld, каже, що використовує Apple Watch Series 6 повністю для відстеження фізичної форми. «Я відданий тренажер, тому використовую його, щоб відстежувати свої пробіжки та реєструвати, скільки калорій я спалюю за день», – додав він в електронному інтерв’ю.

Яблуко

Apple намагається створити цілу екосистему фітнесу, орієнтовану на її розумні годинники. Нещодавно компанія представила нову функцію під назвою Fitness +, яка з’явиться пізніше цього року, яка забезпечить тренування, інтегровані з Apple Watch. Тримісячна пробна підписка безкоштовна, коли ви купуєте годинник, але коштуватиме 10 доларів на місяць або 80 доларів на рік після цього.

Солодких снів

Але здоров’я – це більше, ніж просто фізичні вправи. Нове з watchOS 7, Apple має 20-секундний таймер миття рук, щоб переконатися, що ви отримуєте весь COVID з рук. Відстеження сну – ще одна нова функція, яка була впроваджена приблизно в момент запуску Apple Watch Series 6; він також працює на деяких попередніх моделях. Він інтегрується з наявною функцією перед сном у програмі Годинник iPhone (ця функція тепер називається Sleep), тому ви вмикаєте її та створюєте розклад. Алатало каже, що щодня використовує функцію відстеження сну. «Я можу збирати дані про сон, щоб переконатися, що я отримую мінімум від семи до восьми годин, і порівнювати результати щодня», – сказав він. «Дані виділено на легко читаному графічному дисплеї. Оскільки вам потрібно носити годинник під час сну, це означає, що потрібно заряджати годинник протягом дня, тому про це потрібно пам’ятати». «Це чудовий розумний годинник, який фіксує різноманітний спектр даних про стан здоров’я».

Подібні характеристики, нижча ціна

Однак не всім потрібні всі враження щодо останньої ітерації Apple Watch. Новий Apple Watch SE, починаючи з 279 доларів, має багато тих самих функцій, що і Series 6, за винятком контролю за вмістом кисню в крові та ЕКГ. Навіть трохи довгий зуб 3-ї серії, починаючи з 199 доларів, може зробити базове відстеження стану здоров’я. Розумні годинники Fitbit також мають безліч фітнес-функцій і, як правило, коштують дешевше. Здоров’я та самопочуття є в голові кожного більше, ніж будь-коли раніше з кризою коронавірусу. Ризик важкого випадку COVID-19 навіть пов’язаний із ожирінням. Apple, очевидно, намагається заробити на цій тенденції за допомогою серії 6, але навіть якщо ви зафіксуєте останню версію Apple Watch, вам все одно доведеться встати з дивана.