Saltar al contenido

Як FCC впливає на швидкість Інтернету

14 de abril de 2021

Ключові винос

  • FCC вважає, що поточні показники швидкості все ще досить швидкі для американських користувачів Інтернету.
  • Нездатність Федеральної комісії аудиту інформації, наданої їй провайдерами, призвела до дезінформації під час роботи з метою зосередження державних витрат на поширенні широкосмугового доступу.
  • Експерти вважають, що зміни в орієнтирі швидкості та краща обробка державних субсидій можуть сприяти поширенню широкосмугового доступу.

skynesher / Getty Images

Остаточний звіт Аджита Пая, колишнього голови Федеральної комісії зв’язку (FCC), показав, що попередні визначення агентством того, що таке широкосмуговий Інтернет, є більш ніж достатніми для того, що американці роблять сьогодні в Інтернеті. У 2015 році FCC вніс зміни до стандартного визначення агентством широкосмугового зв’язку. Колишні мінімальні швидкості завантаження 4 Мбіт / с (Мбіт / с) та 1 Мбіт / с були замінені на 25 завантажень та 3 завантаження, щоб допомогти врахувати зростаючі потреби сучасних користувачів Інтернету. Майже через шість років Пай та FCC досі вважають ці показники адекватними, незважаючи на те, що більша кількість людей та підприємств переходить в Інтернет. «Нинішній поріг не відображає потреб нашого населення, яке дедалі більше зростає в Інтернеті», – сказав Тайлер Купер, головний редактор BroadbandNow. tebapit електронною поштою. «Багато додатків, які потребують двостороннього зв’язку, потребують завантаження понад 3 Мбіт / с, щоб функціонувати оптимально, і, дивлячись вперед, цей чинний стандарт жодним чином не відображає вимог до програм найближчого майбутнього. Мережі, які ми будуємо сьогодні, повинні працювати добре завтра. »

Змістовий покажчик

Нам потрібно йти швидше

FCC відповідає за надання базового визначення того, що таке широкосмуговий доступ у Сполучених Штатах. Тоді провайдери інтернет-послуг (ISP), такі як Comcast, Spectrum та AT&T, можуть прийняти це визначення та запропонувати послуги, які відповідають або навіть перевищують ці стандарти. Причина, з якою ми стикаємось із проблемою широкосмугового покриття та з’єднань, полягає в тому, що ці низькошвидкісні стандарти дозволяють Інтернет-провайдерам пропонувати послуги, які не є адекватними. Ці підключення зазвичай мають інші застереження, такі як дорогі тарифні плани, багаторічні контракти та навіть обмеження даних, які обмежують обсяг широкосмугового зв’язку, який клієнт може використовувати щомісяця. «Для багатьох програм, які потребують двостороннього зв’язку, для оптимального функціонування потрібно завантажувати більше 3 Мбіт / с» Оскільки планка настільки низька, сільські райони, які повинні покладатися на повільний супутниковий Інтернет або навіть DSL, вважаються такими, що мають доступ до широкосмугового зв’язку, незважаючи на те, що ці зв’язки часто недостатньо сильні, щоб підтримати основи, за якими FCC каже, що вони повинні. Ці основи викладені в розділі 706 Закону про телекомунікації 1996 року, де сказано, що FCC повинен щороку «ініціювати повідомлення про розслідування щодо наявності передових телекомунікаційних можливостей для всіх американців». У цьому випадку «вдосконалений телекомунікаційний зв’язок» визначається законом як «широкосмуговий телекомунікаційний пристрій, що дозволяє користувачам отримувати та отримувати високоякісні передавання голосу, даних, графіки та відео за допомогою будь-яких технологій».

FCC, зокрема Пай, стверджують, що швидкості від 25 вниз і 3 вгору більш ніж достатні для досягнення цих стандартів. Однак, оскільки багато американців опинилися вдома, залежачи від Інтернету для роботи та навчання, ці цифри, зокрема мінімальна швидкість завантаження, виявилися набагато меншими за необхідні. На основі дослідження, проведеного Інститутом відкритих технологій, середня швидкість завантаження в США становить лише 15 Мбіт / с порівняно із медіаною 40 Мбіт / с в Європі та 400 Мбіт / с в Азії. За поточного стандарту завантаження 3 Мбіт / с, завантаження файлу розміром 1 ГБ займе приблизно 50 хвилин, згідно з калькулятором завантаження. Якщо взяти до уваги, що багато робочих файлів – особливо великих проектів – можуть зайняти кілька гігабайт простору, час, необхідний для завантаження та спільного використання цих файлів, збільшується пропорційно.

Побачивши велику картину

Можливо, найбільший спосіб, яким FCC перешкоджав поширенню загальнодоступного широкосмугового доступу по США, полягає в тому, як він визначає, де потрібні широкосмугові субсидії та де приватні компанії вже заповнюють прогалину. Щороку, проводячи щорічне розслідування поточного стану широкосмугового зв’язку, FCC вимагає від постачальників послуг Інтернету подавати інформацію про блоки перепису, які вони або обслуговують в даний час, або потенційно можуть обслуговувати їх. Це означає, що сприйняття потреби в широкосмуговому зв’язку в цілому може базуватися на одному місцевому клієнті, який має доступ до швидкості Інтернету, що відповідає поточним показникам.

Мережевий кабель із світловолоконною оптичною концепцією світловодів

arcoss / Getty Images

«Поточна мова звітів про розгортання FCC унеможливлює точне вимірювання цифрового розриву в Америці», – заявив Купер електронною поштою. «Застереження щодо переписного блоку гарантує, що ми завжди будемо малювати занадто широким пензлем у громадах, де широкосмуговий діапазон розподілений нерівномірно, і поки ми не приймемо на рівні адреси відчуття, хто має послуги, а хто ні, розрив ніколи не буде по-справжньому усунути . » Якщо FCC хоче закрити цифровий розрив, він повинен переглянути, як він визначає контрольні показники швидкості та де доступний надійний широкосмуговий доступ, щоб він міг заповнити прогалини, як передбачалося.