Saltar al contenido

Як «Find My» від Apple незабаром може стати зручнішим

19 de enero de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Apple нарешті відкрила стороннє тестування «Find My», вбудованої програми для пошуку телефонів і друзів.
  • Щойно виробники приймуть сертифікати для використання «Find My», користувачі зможуть відстежувати більше своїх пристроїв і предметів за допомогою програми.
  • Використання функції «Знайти» дозволить вам відстежувати свої товари, а також захистити ваші конфіденційні дані від сторонніх компаній.

Apple нарешті починає тестування для сторонніх продуктів у своєму додатку Find My, наближаючись до того, щоб ви могли знаходити свої пристрої сторонніх розробників за допомогою служби. Експерти кажуть, що кінцевий продукт буде зручнішим, ніж використовувати інші додатки, а також забезпечить більший захист ваших особистих даних. Apple спочатку оголосила, що почне пропонувати підтримку сторонніх пристроїв за допомогою програми пошуку «Find My» під час WDCC 2020 у червні 2020 року. Зараз компанія запровадила систему сертифікації, дозволяючи виробникам товарів почати тестування, а потім, зрештою, додати свої пристрої та трекери до програми. Хоча багато з цих елементів уже пропонують власні програми, експерти кажуть, що можливість використовувати «Знайти мене» буде не тільки зручнішим для користувачів із кількома елементами, але й допоможе уникнути доступу третіх сторін до вашого місцезнаходження та інших конфіденційних даних. даних — те, над чим Apple намагається обмежити вже багато років. «Відкриття мережі «Find My» для використання сторонніми виробниками пристроїв і аксесуарів розширює корисність програми «Find My», — повідомив Lifewire електронний лист Кріс Хоук, експерт з конфіденційності в Pixel Privacy. «Хоча «Find My» вимагає від користувачів певної частки компромісу щодо їхньої конфіденційності (сервіс можна використовувати для пошуку інших користувачів пристроїв Apple у вашій родині, як-от iPhone, Mac і певних аксесуарів), ризик розголошення будь-яких особистих даних до інших партій є низьким».

Видалення жиру

Незалежно від того, чи користуєтеся ви своїм телефоном годинами безперервно чи перевіряєте його лише кілька разів на день, ймовірність того, що вам довелося завантажити додаткові програми, щоб максимально використати ваші пристрої, є дуже високою. Розширивши підтримку програми Find My, Apple може допомогти скоротити кількість програм, які потрібно встановити на вашому пристрої. Apple не продає ваші особисті дані, як інші технологічні гіганти, які заробляють мільярди на розкритті вашої онлайн-і реальної діяльності. Цей поштовх до більш зручного та уніфікованого підходу спочатку змусив Apple об’єднати програми «Знайти мій iPhone» і «Знайти моїх друзів» у поточну ітерацію «Знайти мене». Додавання підтримки для пристроїв сторонніх розробників є просто еволюцією цієї уніфікації. На даний момент лише Apple дозволяє ліцензіатам Made for iPhone (MFi) тестувати своє обладнання в мережі «Find My», але цей пул продуктів завжди може розширитися в майбутньому. Цей крок не тільки заощадить ваше місце на вашому пристрої, але й допоможе краще захистити ваші конфіденційні дані.

Більше жодних жертв

Хоча більшість користувачів помітять, наскільки зручніше відстежувати елементи, сертифіковані в програмі, є принаймні ще одна перевага, яку варто вивчити: конфіденційність. Наразі Apple перебуває в авангарді боротьби за конфіденційність користувачів, але компанія отримала певний удар від інших компаній. Tile подав скаргу до Європейського комісара з питань конкуренції, стверджуючи, що Apple виходить за межі та порушує конкуренцію тим, як тепер обробляє дозволи на дані про місцезнаходження. Але експерти з конфіденційності все ще вважають, що Apple робить хороші успіхи. Щоразу, коли ви надаєте програмі доступ до своїх даних на телефоні, ви фактично відкриваєте себе для відстеження та продажу цієї інформації рекламодавцям та іншим компаніям.

Кнопка, що вставляється в місце на карті, що відображається на смартфоні.

Якщо ви використовуєте щось на зразок локатора предметів, будь-які дані про місцезнаходження, які відстежує програма, можуть бути використані проти вас. Місця, які ви відвідуєте, предмети, які ви купуєте… це вся інформація, яку багато програм збирають і надсилають розробникам програм. Цю інформацію потім можна продати рекламодавцям, а саме стільки додатків компенсують свої операційні витрати. На щастя, наполегливий поштовх Apple до конфіденційності в iOS 14 допоміг усунути багато занепокоєнь користувачів щодо того, як збираються та зберігаються їхні дані. Наприклад, iOS 14.5 запровадить жорсткіші правила відстеження користувачів, і відкриття програми «Find My» для підтримки сторонніх розробників виглядає життєздатним наступним кроком для Apple на даний момент. «Apple не продає ваші особисті дані, як інші технологічні гіганти, які заробляють мільярди на розкритті вашої онлайнової та реальної діяльності», — сказав Гаук. «Як це було в минулому, Apple обмежить використання особистих даних про місцезнаходження програмами та службами, підключеними до будь-яких нових пристроїв і аксесуарів, сумісних із функцією Find My».