Saltar al contenido

Як Game Pass залишається кращим

10 de abril de 2021

Ключові винос

  • Аутсайдери виходить на Xbox Game Pass на консолях.
  • Цей крок дасть ще більшій кількості геймерів можливість спробувати новий грабіжник-шутер People Can Fly, не платячи нічого додаткового.
  • Хоча програвачі для ПК розчаровані, що це лише консолі, це загальний хороший крок для Xbox Game Pass.

Ігри Xbox Game Pass відображаються на телевізорі.

Каруняпас Крюклад / EyeEmOwner

Аутсайдери прихід на Xbox Game Pass є великим виграшем для передплатників, що робить його найпростішим способом перейти до майбутнього шутера мандрівників People Can Fly. Microsoft нещодавно оголосила про це Аутсайдери, новий шутер мародера від розробника People Can Fly, з’явиться на сервісі Game Pass при запуску. Цей крок приносить одному з перших великих сторонніх випусків року передплатникам Game Pass. Microsoft також додала Octopath Traveler, Undertale та інші ігри до сервісу минулого тижня, додавши більше користі Game Pass. Це не тільки допомагає закріпити вплив, який надає Microsoft на те, як геймери витрачають гроші на нові ігри, але також приносить гру багатьом користувачам, які, можливо, не змогли придбати її за повною ціною на момент її запуску. «Багато користувачів Xbox покладаються на свою підписку на Game Pass, щоб грати в ігри», – сказав Бішал Бісвас, генеральний директор Word Finder, у своєму електронному листі до tebapit. «Гра настільки популярна, як Аутсайдери має бути доступним у всіх форматах для максимального доступу користувачів до нього «.

Змістовий покажчик

Побудова опори

Бісвас, який протягом багатьох років працював і створював кілька ігрових блогів, каже, що Game Pass відкрив для користувачів нові способи доступу до важливих для них ігор. С Аутсайдери приєднуючись до сутички, Microsoft не тільки додає цінності передплаті, але й додатково зміцнює довіру та надійність користувачів до служби в цілому. «Думаю, цінність, яку я отримую від #GamePass на даний момент, неймовірна», – сказав один із користувачів написав у Twitter у відповідь на оголошення. «У мене ніколи не було передплати, якою я був би так задоволений».

Інші користувачі схвалили цей крок, дехто навіть прокоментував, що імовірно вони б не спробували гру. «Це була одна з тих ігор, яку я якось хотів спробувати, але поки що не хотів витрачати на неї гроші. Game Pass продовжує бути дивовижним», інший користувач на ім’я Написав Метт у Twitter. Звичайно, деякі розчаровані останнім кроком Xbox Аутсайдери на Xbox Game Pass, але це не тому, що вони вважають, що цей крок поганий. На жаль, Аутсайдери доступний лише в консольній версії Xbox Game Pass. Це означає, що не всі зможуть взяти участь у розвагах завдяки передплаті на Game Pass. Натомість гравцям ПК все одно потрібно буде попередньо замовити або придбати гру під час запуску, щоб грати. Поки деякі розчаровані, це не перший раз, коли консольна версія Game Pass отримала гру, яку не отримав ПК. Інші назви, як The Elder Scrolls Online і, нещодавно, Fallout: Новий Вегас з’явилися лише у консольній версії, і багато користувачів сподіваються на це Аутсайдери зробить перехід на ПК незабаром після його випуску 1 квітня.

Бісвас каже, що спекуляції щодо прибуття гри на Game Pass також є предметом дискусій протягом місяців. Отже, багато користувачів – хоча і не всі – ймовірно, не очікували, що зможуть зануритися в гру та запустити її під час запуску. «Багато користувачів Xbox попередньо замовили гру через припущення, що вона не буде випущена на Game Pass. Це обмежило б її доступ та доступність, оскільки не всі користувачі можуть дозволити собі придбати гру [at launch]», – пояснив Бісвас.

Зростання вартості

Аутсайдери, який випустив демонстраційну програму наприкінці лютого, викликав немалу любов до свого унікального підходу до жанру мародерських шутерів. За словами розробників, замість того, щоб покладатися на аспект живих послуг, який зробив ігри подібними Дивізіон 2 і Доля 2 такий давній, Аутсайдери вся історія відтворюється від початку до кінця.

Знімок екрана з Outriders

Це означає, що вам не потрібно буде чекати місяців чи, можливо, років, щоб побачити повну розповідь. Натомість ви можете просто зайти в гру і почати збирати здобич, схожу на такі популярні ігри, як Прикордоння серії. Якщо взяти до уваги, що Microsoft щойно додала понад 20 найпопулярніших відеоігор Bethesda Softworks, наприклад Fallout 4, знеславлений і Знеславлений 2, Doom Eternal, Зло всерединіта багато іншого, вартість Game Pass продовжує зростати. Все більше і більше користувачів звертають увагу.