Skip to content

Як Google Workspace покращує вашу гру WFH

4 de Грудень de 2022

Ключові висновки

  • Google представив нові функції для свого програмного забезпечення Workspace, призначеного для мобільних працівників.
  • Оновлення включає інструменти для класифікації вашого часу зосередженості в Календарі Google і Chat, розширені способи приєднання до Google Meet і версію його офісного пакету.
  • Google пропонує спосіб відстежити, скільки часу ви витрачаєте на зустрічі щотижня.

Експерти кажуть, що нові функції Google Workspace можуть допомогти вам працювати ефективніше, коли ви перебуваєте поза офісом. Чудові вдосконалення для Google Workspace включають інструменти для класифікації часу вашої зосередженості в Google Calendar і Chat, а також розширені способи приєднання до Google Meet. Капітальний ремонт має на меті зробити Workspace, набір інструментів для хмарних обчислень, продуктивності та співпраці, кращим для віддалених працівників. «Одним із найважливіших оновлень Google Workspace є доступ «в один клік» до зустрічей Google через апаратне забезпечення та програми сторонніх розробників», — Майкл Алексіс, генеральний директор TeamBuilding, фірми, що займається зв’язком співробітників, яка співпрацює з такими компаніями, як Apple, Amazon, і Google, сказав в електронному інтерв’ю. «Наприклад, ви можете надати доступ одним клацанням миші до клієнтів, які використовують іншу систему календарів, або внутрішніх відділів, які знаходяться в іншій системі».

Установіть часовий пояс

Однією з ключових нових функцій у Workspace для мобільних працівників є можливість установлювати статуси, як-от поза офісом і робочий час. Ви можете створити подію під назвою «Час фокусування», яка обмежує сповіщення, які ви отримуватимете. Ви також можете встановити своє місцезнаходження, щоб колеги могли знати, коли ви доступні у вашому часовому поясі. Такі служби, як Gmail і Chat, знатимуть ваш статус і місцезнаходження та відповідним чином налаштуватимуть сповіщення. Зберігання всіх ваших програм для обміну повідомленнями та продуктивності в одному місці може допомогти мобільним працівникам. «Коли ви працюєте віддалено, найважливіше, що вам потрібно, — це чудове програмне забезпечення для відеодзвінків, якісне програмне забезпечення для написання документів, календаря та програмне забезпечення для створення презентацій… «У середньому підприємства зараз використовують 5-6 різних комунікаційних технологій. , і вони часто не інтегруються один з одним», – сказав Пітер Цай, технічний експерт Spiceworks Зіфф Девіс, в електронному інтерв’ю. «Ми можемо використовувати Gmail для тривалішого спілкування, перейти до Slack для групового текстового чату, але потім перейти до Zoom для відеорозмови, а потім взагалі використовувати окремий телефонний продукт». Google пропонує спосіб відстежити, скільки часу ви витрачаєте на зустрічі щотижня. Розподіл «Time Insights» буде доступний лише окремим користувачам, а не вашому начальнику.

Та сама зустріч, багато екранів

Ще однією цікавою і, можливо, зручною функцією стане «другий екран» для Google Meet. Це дозволяє людям входити на нараду з кількох пристроїв, тож ви можете ділитися екранами, не займаючи весь сеанс ноутбука. Наприклад, ви можете приєднатися до обговорення на своєму телефоні, але все одно відобразити презентацію зі свого ноутбука. Додаток для відеодзвінків Meet отримує деякі нові функції, зокрема опитування, запитання та відповіді та живі субтитри. Інші нові функції включають мобільний мозаїчний перегляд, щоб ви могли бачити більше людей одночасно на менших дисплеях. На мобільних пристроях також є підтримка розділеного екрану та режиму «картинка в картинці». Нові функції Workspace з’являються на додаток до двох нових оновлень Календаря, щоб допомогти працівникам поєднувати особисті та професійні зобов’язання. Сегментований робочий час дозволяє користувачам розділити робочий час на кілька сегментів протягом дня. Календар також отримує повторювані записи про відсутність у офісі, щоб допомогти користувачам спілкуватися, коли їх немає в офісі, не створюючи щоразу новий запис. «Коли ви працюєте віддалено, найважливіше, що вам потрібно, — це чудове програмне забезпечення для відеодзвінків, гарне програмне забезпечення для написання документів, календаря та програмне забезпечення для створення презентацій, і Workspace має все це», — сказав ентузіаст технологій Наман Бансал у співбесіда електронною поштою. Якщо ви не хочете реєструватися в Google, однією з найкращих альтернатив є Zoho Office Suite, сказав Рубен Йонатан, засновник і генеральний директор сайту порівняння відеоконференцій GetVoIP, в електронному інтерв’ю. «Zoho пропонує уніфікований зв’язок і співпрацю на робочому місці за допомогою таких програм, як текстовий процесор, електронні таблиці, онлайн-зустрічі та соціальна інтранет», — додав він. Бансал рекламував Microsoft Office 365, називаючи його «повною альтернативою від Microsoft». Але Крістіан Ньюман, директор Rise Digital, сказав в інтерв’ю електронною поштою, що Workspace перевершує Office, оскільки він є хмарним, «тобто віддалені функції розгортаються швидше та глибше інтегруються одна з одною».