Saltar al contenido

Як HP допомагає зробити відеоігру

11 de abril de 2021

Ключові винос

  • Команда Omen у HP працює з розробником DigixArt над новою грою під назвою Дорога 96.
  • Дорога 96 буде процедурно створеною пригодницькою грою.
  • HP Omen співпрацює з DigixArt, щоб створити спільноту та допомогти висвітлити майбутню гру.

Знімок екрану Road 96 із закусочною Big Bear Diner праворуч від дороги

DigixArt

Незважаючи на те, що HP, можливо, починає займатися розробкою ігор, компанія, найбільш відома своїми комп’ютерами та принтерами, заявила, що просто надає руку розробнику DigixArt у своїй новій грі Road 96.

DigixArt, розробник Загублений у Гармонії, прем’єрно показала свою нову назву під час The Game Awards 2020. Дорога 96, який створюється у партнерстві з ігровими ПК та портативними компаніями Omen від HP, виглядає цікавою сюжетною пригодою. Але хоча може здаватися, що HP починає займатися розробкою ігор, все не зовсім так, як здається. «На додаток до створення чудового ігрового обладнання, такого як наша лінійка продуктів Omen, та запуску нових ігрових можливостей з Omen Gaming Hub, ми вирішили почати співпрацю з розробниками ігрових ігор, щоб стати частиною прогресу середнього прогресу». Джуді Джонсон, директор з ігор та кіберспорту в HP, написала в електронному листі.

Змістовий покажчик

Встановлення зв’язків

Поліцейський розмовляє з ігровим персонажем на Дорозі 96

DigixArt

За словами Джонсона, Omen і HP насправді не будуть брати активну участь у процесі розробки. Натомість компанія працюватиме разом із розробниками DigixArt, щоб допомогти скласти бачення, яке мають на увазі співзасновник студії Йоан Фанізе та команда. «Нам сподобалося бачення, яке мають DigixArt та Yoan Дорога 96 і що він пропонує, даючи кожному гравцеві можливість постійно прогресувати в постійно розвивається історії, де кожна подорож буде різною ». Джонсон написав. «Ми хотіли підтримати це бачення і допомогти вивести його на ринок якомога ширшій аудиторії, а також запропонувати шанувальникам отримати ще більше вмісту зі всього світу, який створює DigixArt».

Дві команди склали календар заходів, які допоможуть розвинути спільноту навколо гри, що веде до її запуску в 2021 році. Джонсон сказав нам, що включає такі речі, як творчі змагання для створення писанки для гри, а також як можливості отримати ексклюзивний доступ до Дорога 96бета-версія. Джонсон вважає, що співпрацюючи та використовуючи ігровий концентратор HP Omen, який виступає як місце зустрічі геймерів, DigixArt та HP можуть забезпечити Дорога 96 ще більшій кількості геймерів.

Що Дорога 96, Все одно?

Звичайно, якщо не брати до уваги зв’язки та розмови про викриття, більшості з нас, мабуть, цікавіше знати що Дорога 96 є і що від нього чекати. “Дорога 96 – це унікальна пригода, яка поєднує процедурне походження та розповідь таким чином, що майже ніколи не бачили. Ви починаєте грати підлітком, який хоче втекти [their] країні, на межі смути, і дійти до кордону, який знаходиться за тисячі миль від цього «. – сказав Джонсон. “Дорога 96 це унікальна пригода, яка поєднує в собі процедурне покоління та розповідь «. Вона описала, як гравці стикаються з іншими персонажами зі своїм унікальним фоном, коли вони наближаються все ближче до кордону країни. Це звучить як дуже амбіційний заголовок з того, що Джонсон поділився з нами, навіть заявляючи, що гра запропонує декілька початків і напрямків, причому шляхи і навіть пункт призначення є однією з «сотень тисяч можливостей». Інші важливі функції, з якими експериментує DigixArt, включають систему прийняття рішень аудиторії, яка дозволяє глядачам стримера вибрати наступний пункт подорожі та події за допомогою системи голосування.

Є ще багато чого, про що ми не знаємо Дорога 96, але, схоже на звуки речей, схоже, DigixArt вдалося побудувати міцний зв’язок з HP Omen. Хоча сама апаратна компанія не бере участі у процесі розробки, DigixArt, сподіваємось, побачить небезпеку, якої вона, можливо, не бачила б завдяки партнерству HP. На даний момент DigixArt і HP розігрують свої карти близько до грудей, і Джонсон запевнив нас, що дві компанії докладають всіх зусиль, щоб вигадати плани поділитися більше інформації, оскільки прогрес до випуску 2021 триває.