Saltar al contenido

Як Microsoft хоче спростити співпрацю

9 de abril de 2021

Ключові винос

  • Microsoft Mesh – це майбутнє технології змішаної реальності від Microsoft.
  • Mesh зосереджений на спрощенні співпраці за допомогою додатків з доповненою та віртуальною реальністю.
  • Експерти вважають, що Mesh вирішує проблеми, які існували задовго до проблем співпраці, спричинених блокуваннями COVID-19.

Дональд Іен Сміт / Getty Images

Microsoft Mesh – це лише одна з відповідей на зростаючу проблему полегшення співпраці. Нещодавно Microsoft представила Microsoft Mesh, платформу компанії зі змішаною реальністю, створену для спрощення співпраці. Розроблена для роботи з безліччю гарнітур віртуальної реальності (VR) та доповненої реальності (AR), нова технологія дозволить користувачам більш захоплююче співпрацювати як у віртуальній, так і у фізичній локаціях. Експерти вважають, що поєднання реальних і віртуальних дій може стати вирішенням багатьох проблем, пов’язаних із співпрацею з іншими, навіть коли загроза пандемії COVID-19 зникне. «Фізична співпраця мала багато незручностей – навіть до початку пандемії», – сказав Тимоні Вест, віце-президент з доповненої та віртуальної реальності в Unity Technologies, електронною поштою tebapit. «Поїздки на зустрічі трудомісткі та дорогі, а також підвищена обізнаність про їх вплив на навколишнє середовище. Mesh – це ще один крок на шляху до забезпечення повноцінної віртуальної співпраці».

Змістовий покажчик

Перехід віртуальний

Незважаючи на те, що минулий рік спричиняв проблеми співпраці між собою через різні блокування та умови роботи вдома, проблеми зі співпрацею з іншими завжди виникали. «Найскладніше у віддаленій роботі – це бути на самоті». Подорож може зайняти багато часу, і тоді вам також доведеться враховувати вартість поїздки, будь-яке необхідне додаткове обладнання тощо. Залежно від того, для чого призначена співпраця, ви могли б у підсумку витратити велику суму грошей лише на її здійснення. Завдяки таким технологіям, як Microsoft Mesh, компанії – і користувачі – можуть пропустити всі зайві дурниці і, натомість, працювати разом майже з будь-якої точки світу. «Microsoft Mesh – це платформа для спільної роботи XR, яка забезпечує відчуття фізичної присутності», – сказав нам по електронній пошті Томас Амільєн, співзасновник та генеральний директор Clay Air. «Учасники можуть бачити інших учасників у формі аватарів або голографів, співпрацювати разом у спільному просторі та взаємодіяти разом із 3D-віртуальним та голографічним вмістом». Оскільки функціонує подібно до віртуальної реальності, Mesh можна використовувати для демонстрації прототипів і навіть пошуку рішень механічних проблем, використовуючи віртуальні предмети замість більш дорогих фізичних.

Це також дозволяє більшій кількості користувачів співпрацювати, оскільки вам не доведеться турбуватися про обмеження, накладені витратами на об’єднання цих людей в одній кімнаті.

Збільшення візуалізації

Якщо у вас коли-небудь виникала ідея чи думка, яку ви дійсно хотіли показати другові, але не змогли, бо просто намалювати її на аркуші паперу було недостатньо добре, відповідь може бути Mesh. «Візуалізація також є ключовою особливістю, особливо у таких випадках, як створення прототипів, коли інженери, дизайнери та спеціалісти з продуктів повинні мати прекрасний зв’язок при роботі з 3D-моделями», – пояснив Амільєн. «Тут функції вільних рук також відіграють важливу роль у співпраці: користувачі можуть вказувати на певну частину об’єкта або переміщати його з більшою точністю, ніж контролер, не порушуючи потоку розмови.» На відміну від більшості гарнітур віртуальної реальності, Microsoft Mesh повністю підтримує відстеження рук, дозволяючи користувачам взаємодіяти із середовищами змішаної реальності, в яких вони опинилися, без громіздких контролерів.

Алекс Кіпман демонструє віртуальну реальність Microsoft Mesh.

Microsoft

Це, на думку Амільєна, є одним з найсильніших моментів, на які Меш доклав зусиль, коли йдеться про підвищення ефективності співпраці. Додаючи більше способів, щоб користувачі візуалізували свої проекти, і більше способів для них об’єднуватися, загалом, Microsoft прагне змінити спосіб нашої співпраці. Це хороший крок, тим більше, що більше підприємств, таких як Facebook та Slack, наполягають на продовженні роботи вдома. За словами Веста, Unity спостерігає все більше і більше попиту на віртуальну співпрацю серед своїх клієнтів. Завдяки Mesh більша частина цих користувачів тепер зможе подолати будь-які фізичні проблеми, які можуть заважати співпраці, одночасно відкриваючи двері для віддалених працівників, щоб вони більше брали участь, не маючи необхідності подорожувати. «Найскладніше у віддаленій роботі – це бути на самоті», – написав Джон Чейні, генеральний директор і співзасновник Seek, електронною поштою. «Люди працюють в офісах протягом тисячоліть, оскільки це дозволяє швидше співпрацювати в реальному часі, а люди просто підключені для більшої взаємодії з іншими людьми. Microsoft Mesh втілює цю реальність у життя, навіть у світі, де працює від будинок – це новий світовий стандарт «.