Saltar al contenido

Як Nest Hub може допомогти вам зрозуміти ваші режими сну

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Друге покоління Google Nest Hub може контролювати ваш сон за допомогою радара.
  • Деякі спостерігачі кажуть, що контроль за вашим сном може бути втручанням у приватне життя.
  • Google заявляє, що ви можете будь-коли відмовитись від функції контролю сну.

Google

Новий центр Google Nest Hub відстежує ваш сон за допомогою вбудованого радіолокаційного датчика, потенційно спрацьовуючи сигнали безпеки для деяких людей. Але плюси можуть перевершити передбачувані мінуси. Nest Hub другого покоління – це розумний дисплей і динамік, який запускається 30 березня за 99 доларів. Нове Гніздо може вимірювати мікрорухи, як рух грудей під час дихання, щоб визначити, коли ви спите. Але не всі вважають, що компаніям слід слідкувати за вашим сном. «Навіть якщо думка про те, що радіолокаційні хвилі забивають вас під час сну, не затримує вас вночі, наслідки конфіденційності повинні», – сказав Рей Уолш, експерт з питань конфіденційності даних у ProPrivacy, в електронному інтерв’ю. «Для користувачів для Google буде важливо забезпечити прозорість того, як звіти про сон використовуються та зберігаються, оскільки дані режиму сну можуть потенційно виявляти конфіденційну інформацію, яка може бути використана для отримання вторинної інформації про основне здоров’я користувача».

Змістовий покажчик

Відстеження сну може бути корисним

Не всі спостерігачі погоджуються, що «Гніздо» є проблемою безпеки. Джулі Райан Еванс, редактор SecurityNerd.com, сказала, що Nest є більш безпечним, оскільки відстежує вас за допомогою радіолокатора, а не камер, тому вам не доведеться турбуватися про те, що за вами спостерігають, поки ви спите. «Google каже, що на сервери завантажуються лише дані про події сну, щоб їх можна було проаналізувати, а дані можна видалити в будь-який час», – додала вона. «Це також функція дозволу, щоб її можна було будь-коли вимкнути». «Якщо ви кидаєтесь, то здається, що ви не спите або спите легко». Трекери сну можуть допомогти зрозуміти користувачів щодо кількості сну, сказав доктор Абхінав Сінгх із SleepFoundation.org в електронному інтерв’ю. «Ми часто схильні переоцінювати сон, який отримуємо, як правило, на 45 хв-1 годину», – сказав він. «Трекери можуть допомогти нам розпізнати наш фактичний час сну і допомогти нам прагнути до рекомендованих семи-восьми годин. З іншого боку, іноді користувачі можуть бути» надмірно одержимі «своїми даними про сон і в кінцевому підсумку можуть втратити сон».

Але не всі трекери сну рівні, сказав Сінгх. Трекери сну вдома покращуються за рахунок оцінки кількості сну і неспання, але часто перевищують оцінку якості сну, порівняно з лабораторними тестами. «Поки активність мозкових хвиль не буде включена в оцінку станів неспання та стадій сну, домашні трекери завжди будуть відставати в точності своїх оцінок», – додав Сінгх. «Також існує велика мінливість у точності відстежувачів, оскільки в цьому просторі спостерігається безпрецедентний бум».

Радар міг бити в смарт-годиннику

Експерт зі сну Кателін Гейтс заявила в електронному інтерв’ю, що новий Nest Hub може стати гарною альтернативою для тих, хто не хоче носити незручні трекери для сну або розумні годинники, які перевіряють їхній сон. «Якщо ви кидаєтесь, то здається, що ви не спите або спите легко», – сказав Гейтс. «Якщо ви мало рухаєтесь навколо, він, швидше за все, здогадається, що ви глибоко спите». «Іноді користувачі можуть бути» надмірно одержимі «своїми даними про сон, і в підсумку можуть втратити сон». Але Гейтс висловив занепокоєння щодо точності гнізда. «Наприклад, я намагалася використовувати трекер сну, коли раніше мала безсоння, і всю ніч не спала, просто лежала там і мало рухалася», – пояснила вона. «Трекер вважав, що я досить добре спав, хоча й не спав. Датчики можуть, на жаль, бути неточними. Вам потрібно буде піти в лабораторію сну і виміряти свої мозкові хвилі, щоб точно виміряти ваш сон».

Google Nest Hub відстежує сплячу активність жінки

Google

Гейтс сказала, що їй було вражено, що новий Nest Hub також буде відчувати такі параметри, як кількість світла у вашій спальні та температура в кімнаті, щоб ви могли дізнатися, як навколишнє середовище може впливати на ваш сон. Це також може сказати вам, чи кашляєте ви, чи хропіть серед ночі, і скільки. «Багато людей не усвідомлюють, що у них апное сну, і їм ніколи не ставлять діагноз», – сказав Гейтс. «Апное сну може спричинити багато ризиків для здоров’я і ніколи не дозволить вам отримати якісний сон, необхідний для здоров’я».