Saltar al contenido

Як Powerwash (скинути) Chromebook

24 de julio de 2021

Chromebook Google відомий відносно низькою вартістю, а також своєю простотою та простотою використання. Незважаючи на те, що ОС Chrome не така складна, як macOS, Windows чи інші основні операційні системи, що зустрічаються на ноутбуках, ви все одно можете зіткнутися з випадковою впертою проблемою, як-от замерзання вашого Chromebook, яку неможливо виправити. У таких випадках може знадобитися відновити Chromebook до заводських налаштувань. Ще однією причиною, за якою вам може знадобитися застосувати цей метод розбиття скла, є те, що ви передаєте свій Chromebook новому власнику і хочете заздалегідь видалити всю свою особисту інформацію. У будь-якому сценарії функцію Powerwash можна використовувати для повернення ОС Chrome до початкового стану.

Змістовий покажчик

Що потрібно знати, перш ніж мити Chromebook Power Power

Локальні файли та налаштування неможливо відновити після того, як Chromebook було вимкнено, тому уважно прочитайте наступні пункти, перш ніж продовжувати.

 • Незважаючи на те, що більшість файлів ОС Chrome та налаштування користувача зберігаються у хмарі, або пов’язані з вашим обліковим записом Google, або розташовані у сервісному сховищі Google Drive, все одно є деякі локально збережені елементи, які назавжди видаляються за допомогою Powerwash.
 • Файли, які зберігаються на локальному жорсткому диску вашого Chromebook, часто зберігаються в папці «Завантаження». Вміст цієї папки завжди слід резервно копіювати на зовнішній пристрій або на ваш Google Drive перед тим, як запускати Powerwash.
 • Усі облікові записи Google, які раніше використовувались на вашому Chromebook, видаляються під час Powerwash, а також усі налаштування, пов’язані з цими обліковими записами. Якщо у вас попередньо зберігаються відповідні імена користувачів та паролі, ці облікові записи можна відновити на вашому Chromebook пізніше.

Запустіть Powerwash через браузер Chrome

Відновіть свій Chromebook до заводських налаштувань за замовчуванням: Якщо ви плануєте передати Chromebook новому власнику, не вводьте облікові дані облікового запису після завершення Powerwash. Це призведе до повторного додавання вашого облікового запису до пристрою, що не потрібно робити, якщо воно більше не буде у вас.

 1. Відкрийте браузер Chrome.

 2. Натисніть кнопку меню, представлену трьома вертикально вирівняними крапками і розташовану у верхньому правому куті вікна браузера.

 3. Коли з’явиться спадне меню, виберіть Налаштування. Інтерфейс налаштувань Chrome також можна отримати через меню панелі завдань Chromebook, розташоване в нижньому правому куті екрана.

 4. Тепер повинен відображатися інтерфейс налаштувань Chrome. Прокрутіть униз і натисніть Розширений.

 5. З’являться розширені налаштування Chrome. Прокрутіть знову, поки не знайдете Скинути налаштування і виберіть розділ Powerwash варіант.

  Розташування параметра Powerwash у розширених налаштуваннях Chromebook.

 6. Діалогове вікно з міткою Перезавантажте пристрій має відображатися, накладаючи інтерфейс налаштувань. Натисніть на Перезапустіть.

  Знімок екрана діалогового вікна Chromebook Powerwash Перезапустіть пристрій

 7. Тепер ваш Chromebook буде перезавантажено, а процес Powerwash завершено. Коли з’явиться відповідний запит, увійдіть, використовуючи дані облікового запису Google, і дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб налаштувати нещодавно відновлений Chromebook.

Як скинути Chromebook з екрана входу

Замість того, щоб запускати процес Powerwash через інтерфейс налаштувань Chrome, ви також можете скинути свій Chromebook з екрана входу, виконавши такі дії.

 1. На екрані входу в ОС Chrome і перед автентифікацією натисніть наступну комбінацію клавіш: Shift + Ctrl + Alt + R

 2. З’явиться вікно з написом Скиньте налаштування цього пристрою Chrome. Клацніть Перезапустіть починати.

 3. Ваш Chromebook буде перезавантажено. Повернувшись на екран входу, повинна відображатися нова версія цього вікна. Клацніть Powerwash. Радимо поставити галочку біля Оновіть мікропрограму для додаткової безпеки перед продовженням процесу Powerwash, оскільки він забезпечує кращий захист вашого пристрою.

 4. Тепер з’явиться діалогове вікно Підтвердження Powerwash. Клацніть Продовжуйте.

 5. Після завершення ви можете ввійти в обліковий запис Google і слідувати підказкам на екрані, щоб налаштувати нещодавно відновлений Chromebook.

Питання що часто задаються

 • Чи можете ви Powerwash Chromebook без пароля? Ви можете скинути Chromebook з екрана входу, не входячи в систему. Натисніть Shift+Ctrl+Alt+Р. і натисніть Перезапустіть > Powerwash > Продовжуйте.
 • Чи можете ви Powerwash керований Chromebook? Якщо у вас є школа чи інший керований Chromebook, вам слід попросити дозволу перед Powerwashing пристрою. Як правило, шкільні чи бізнес-комп’ютери Chromebook налаштовуються повторно реєструватися в домені менеджера під час завантаження, а потім під’єднуються до Wi-Fi після процесу Powerwash.
 • Як виконати апаратне скидання на Chromebook? Вимкніть Chromebook. При натисканні та утримуванні Оновити, постійно натискайте Потужність доки Chromebook не завантажиться. Звільнення Оновити для завершення жорсткого скидання.