Saltar al contenido

Як Skype кілька людей

7 de mayo de 2021

Skype – чудовий спосіб підтримувати зв’язок з друзями, родиною та коханими. Проста у використанні послуга VoIP, вона пропонує безкоштовні голосові та відеодзвінки через Інтернет. А як щодо того, коли ви хочете налаштувати груповий дзвінок Skype із друзями? Ось усе, що вам потрібно знати про те, як здійснювати Skype кільком людям та налаштовувати групові чати.

Змістовий покажчик

Що мені потрібно знати про групові чати Skype?

Skype пропонує різні різні засоби спілкування. Незалежно від того, чи просто ви хочете домовитись про швидку зустріч з сім’єю за допомогою аудіо-чату чи хочете налаштувати груповий відеодзвінок Skype, корисно знати, чого очікувати. Ось погляд на основи концепції.

 • Участь можуть брати до 50 осіб. Ми не очікуємо, що багато сімейних зборів вимагатимуть такої кількості учасників, але якщо ви хочете, ви можете провести відео- чи аудіочат з до 49 іншими користувачами. Чим більше людей у ​​груповому чаті, тим більше якість може погіршитися, якщо ваше Інтернет-з’єднання бореться.
 • До 300 людей можуть писати текстові повідомлення. Не потрібно аудіо чи відео? Ви можете легко сформувати текстову розмову з до 300 людей.
 • Це абсолютно безкоштовно. Вам не потрібно турбуватися про підписку або сплату будь-яких зборів. До 50 людей абсолютно безкоштовно користуються на будь-якому мобільному пристрої, планшеті чи комп’ютері.
 • Вам не потрібен рахунок. Не всім потрібен обліковий запис, щоб приєднатися. Ви можете поділитися посиланням з користувачами, щоб вони могли брати участь без реєстрації.
 • Ви можете спілкуватися в чаті до 4 годин. Skype має чесну політику використання – 4 години на окремий відеодзвінок та до 10 годин на день. Перевищено цей ліміт, і він переходить на звуковий дзвінок.

Як налаштувати груповий дзвінок у Skype

Налаштувати груповий дзвінок майже так само просто, як зателефонувати будь-кому через Skype. Ось що робити в перший раз.

 1. Відкрий скайп.

 2. Виберіть нову кнопку чату.

 3. Клацніть Новий груповий чат.

  Skype із виділеним Новим груповим чатом

 4. Введіть назву для групового чату.

 5. Клацніть на Стрілка кнопку.

  Skype з новими опціями групового чату

 6. Додайте людей до групи, натиснувши їх ім’я або ввівши їх у діалоговому вікні.

 7. Клацніть Готово коли ви додали всіх.

  Skype із підсвічуванням

 8. Клацніть на Відеодзвінок , щоб розпочати дзвінок із групою.

  Skype із відкритим груповим дзвінком та виділеною опцією Відеочат

  Або натисніть кнопку Аудіо дзвінок , щоб налаштувати аудіо-дзвінок.

Як приєднатися до майбутніх групових дзвінків

Ще простіше приєднатися до інших групових дзвінків, коли вони вже створені. Ось як це зробити.

 1. Відкрий скайп.

 2. Клацніть на груповий чат у Останні чати.

 3. Клацніть на Відеодзвінок , щоб розпочати дзвінок із групою. Крім того, натисніть кнопку Аудіо дзвінок, щоб налаштувати аудіодзвінок.

Поради щодо групових дзвінків Skype

Групові дзвінки Skype легко налаштувати, а також пропонують корисні додаткові бонуси. Ось кілька ідей.

 • Запросіть більше людей. Якщо ви хочете запросити більше людей, просто натисніть Додати до групи , щоб додати нових членів родини чи кола дружби.
 • Надсилайте веселі повідомлення. Хочете надіслати відеозв’язок, а не зателефонувати? Хіт Відео повідомлення , щоб надіслати комусь швидке повідомлення.
 • Створити опитування. У груповому чаті ви можете легко створити опитування та надіслати його всім. Це чудовий спосіб допомогти зрозуміти, де вам усім слід зустрітися особисто наступного разу.
 • Поділіться своїм місцезнаходженням. Клацніть на Поділіться своїм місцезнаходженням кнопку, щоб поділитися своїм місцезнаходженням як зручну функцію безпеки або просто продемонструвати місце відпочинку.