Saltar al contenido

Як Snap змушує мене хотіти знову любити покемонів

13 de abril de 2021

Ключові винос

  • Новий покемон Snap вийде 30 квітня 2021 року.
  • Новий Покемон Snap запропонує кращу графіку та анімацію, ніж попередні Покемон ігор.
  • Він також запропонує просту механіку та нову таємницю для гравців, яку потрібно розгадати.

Чеснот / Getty Images

Через 20 років Nintendo нарешті відроджує культову класику Покемон Snap, щось те Покемон франшиза гостро потребує тепер, коли вона зробила перехід до комутатора Nintendo. З часу свого заснування у 1996 р. Покемон виріс і розширився, викликавши низку одноразових назв і продовжень. Мабуть, найбільш знаковим з цих виділень були 1999-ті Покемон Snap.

Оснащення прийняв чудовищну природу франшизи і повністю покінчив з нею, натомість зосередившись на досвіді, що стосується фотографування різних покемонів. Зараз, маючи понад 20 років Покемон титри у тилі, повернення до простої механіки з новим Покемон Snap саме те, що потрібно серії, щоб допомогти оновитись і просунути її вперед.

Змістовий покажчик

Робимо добре

Історія Nintendo з ігровими приставками протягом багатьох років була вражена або втрачена, і компанія часто застосовує різкі підходи, щоб виділити свою консоль серед конкурентів. Завдяки комутатору Nintendo ігровий гігант знову зламав форму, запропонувавши консоль, яка може бути домашньою консоллю, підключеною до вашого телевізора, і в той же час досить маленькою, щоб брати її з собою в дорозі. Коли Покемон меч і Покемон щит були вперше оголошені в 2019 році, і всі були раді побачити, як Nintendo Switch продовжить серію далі. Краща графіка та анімація займали перше місце у списку речей, яких очікувала спільнота, і коли нові ігри вийшли, шанувальники та критики були розчаровані.

Знімок екрану з гри New Pokémon Snap на Nintendo Switch.

Nintendo

Замість того, щоб повною мірою скористатися обладнанням Nintendo Switch, Покемон меч і щит пропонував ті самі прості анімації та графіку, що й попередні назви на значно слабших портативних пристроях. С Покемон Snap, серіал нарешті має шанс виконати обіцянки, яких з нетерпінням чекали шанувальники Меч і щит. Хоча Game Freak і не розробляється – звичайна компанія, що стоїть позаду Покемон заголовки—Покемон Snap може показати нам, якою прекрасною може бути Всесвіт Покемонів із додатковим шаром фарби та додатковими гвинтами. Запропонувавши графіку вищої точності, розробник відстає Оснащення, Bandai Namco, надає гравцям кращу анімацію. Під час тизерів, які ми бачили до цього часу, візуальні акценти були сильно наголошені, що може допомогти в майбутньому Покемон заголовки вириваються з коробки, в якій він застряг ще з часів Gameboy.

Цілком інший жанр гри, Покемон Snap покінчить з усіма механіками RPG, які є рідними для Покемон франшиза.

У нас є історія

У 2002 році, коли мені було лише 10 років, мій тато здивував нас із братом Nintendo 64. Це була друга ігрова консоль, якою ми володіли в моєму житті, і та, яка справді підживила мою любов до відеоігор дитина. Він знайшов стару консоль на розпродажі у дворі і навіть встиг знайти пару ігор, зокрема Супер Маріо 64, Легенда про Зельду: Маска майори, і Покемон Snap. Це було вперше, коли я коли-небудь почув це ім’я Покемон, і мене миттєво привернули милі фотографії франшизних ікон, таких як Пікачу. Коли ми сіли вперше спробувати консоль, я попросив їх дозволити мені спробувати Покемон Snap. Зрештою вони поступились, і я незабаром надягнув камеру і шукав покемонів, щоб сфотографувати їх, коли я працював, щоб допомогти професору Оуку завершити своє дослідження.

Знімок екрана з Pokémon Snap на комутаторі Nintendo.

Nintendo

Це дало мені це прекрасне, глибоке занурення у світ, про який я ніколи не знав. Поки я люблю механіку RPG основного Покемон назв, ніколи ніколи не захоплювало мене так сильно, як Покемон Snap. Після цього я досліджував інші ігри у франшизі, навіть повертаючись до досвіду попередніх поколінь серії. Однак з роками я втомився від полоскання та повторення тієї самої повторюваної послідовності в нових місцях. З потужністю комутатора Nintendo за ним, новий Покемон Snap може бути саме тим, чого я бажав від Покемон франшиза: прекрасний та надихаючий світ, повний чудових покемонів, про які можна дізнатись, а також інтригуюча таємниця, яка допоможе розгадати.