Saltar al contenido

Імпортуйте відео, фотографії та музику до нового проекту iMovie Mac

23 de julio de 2021

iTunes полегшує початківцям створення фільмів на своїх комп’ютерах Mac за допомогою iMovie. Однак, поки ви успішно не зробите свій перший фільм, процес може залякувати. Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб розпочати свій перший проект iMovie.

Змістовий покажчик

Ви готові розпочати редагування відео в iMovie?

Комп’ютер Apple.
Джастін Салліван / Getty Images

Якщо ви новачок у редагуванні відео за допомогою iMovie, почніть зі збору всіх необхідних елементів в одному місці – на вашому Mac. Це означає, що у вас вже має бути відео, з яким ви хочете працювати, у програмі Photos Mac. Зробіть це, підключивши iPhone, iPad, iPod touch або відеокамеру до Mac, щоб автоматично імпортувати відео до програми Фото.

UБудь-які зображення або звук, які ви плануєте використовувати під час створення фільму, також уже повинні бути на Mac, або в програмі Photos для зображень, або в iTunes для звуку. Якщо iMovie ще немає на вашому комп’ютері, його можна безкоштовно завантажити з магазину Mac App Store.

Відкрийте, назвіть та збережіть новий проект iMovie

Клавіатура комп'ютера Apple

Тім Грем / Новини Getty Images
Перш ніж розпочати редагування, потрібно відкрити, назвати та зберегти проект:

 1. Відкрийте iMovie.
 2. Клацніть на Проекти у верхній частині екрана.
 3. Клацніть на Створити новий на екрані, що відкриється.
 4. Виберіть Фільм у спадному меню, щоб поєднати відео, зображення та музику у власному фільмі. Додаток перемикається на екран проекту і присвоює вашому фільму загальну назву, наприклад «Мій фільм 1. «
 5. Клацніть на Проекти у верхньому лівому куті екрана та введіть назву фільму, щоб замінити загальну назву.
 6. Клацніть добре для збереження проекту.

Будь-коли ви хочете працювати над своїм проектом, просто натисніть на Проекти у верхній частині екрана та двічі клацніть фільм із збережених проектів, щоб відкрити його на екрані мультимедіа для редагування.

Імпортуйте відео в iMovie

Усміхається жінка, використовуючи портативний комп'ютер в домашніх умовах

Green Apple Studio / Getty Images
Коли ви переносили свої фільми з мобільного пристрою чи відеокамери на Mac, вони були розміщені в альбомі «Відео» у програмі «Фотографії».

 1. Щоб знайти потрібний відеоматеріал, натисніть Бібліотека фотографій на панелі ліворуч і виберіть вкладку Мої медіа. У спадному меню у верхній частині екрана в розділі Мої медіа виберіть Альбоми.
 2. Клацніть на Відео альбом, щоб відкрити його.
 3. Прокрутіть відео та виберіть той, який хочете включити у свій фільм. Перетягніть кліп у робочу область безпосередньо під нею, яка називається шкалою часу.
 4. Щоб включити інше відео, перетягніть його за перше на часовій шкалі.

Імпортуйте фотографії в iMovie

Зелене яблуко і клавіатура комп'ютера

vm / Getty Images
Коли у вас вже є цифрові фотографії, збережені у програмі Photos на вашому Mac. їх легко імпортувати у ваш проект iMovie.

 1. У iMovie натисніть Бібліотека фотографій на панелі ліворуч і виберіть вкладку Мої медіа.
 2. У спадному меню у верхній частині екрана в розділі Мої медіа виберіть Мої альбоми або один з інших виділень, таких як Люди, Місця або Спільний щоб переглянути ескізи цих альбомів у iMovie.
 3. Клацніть будь-який альбом, щоб відкрити його.
 4. Перегляньте фотографії в альбомі та перетягніть той, який ви хочете використовувати, на часову шкалу. Помістіть його де завгодно, щоб він з’явився у фільмі.
 5. Перетягніть будь-які додаткові фотографії на часову шкалу.

Додайте аудіо до вашого iMovie

Apple обігнала Google як найцінніший бренд у світі

Джастін Салліван / Getty Images
Хоча вам не потрібно додавати музику до свого відео, музика задає настрій та додає професійного стилю. IMovie спрощує доступ до музики та змішування звуку, який вже зберігається в iTunes на вашому комп’ютері.

 1. Клацніть на Аудіо у верхній частині екрана поруч із вкладкою Мої медіа.
 2. Виберіть iTunes на лівій панелі, щоб відобразити музику у вашій музичній бібліотеці.
 3. Прокрутіть список мелодій. Щоб переглянути один, натисніть на нього, а потім натисніть кнопку відтворення, яка з’явиться поруч.
 4. Клацніть потрібну пісню та перетягніть її на свою шкалу часу. Він відображається під відео та фотокліпами. Якщо він триває довше, ніж ваш фільм, ви можете обрізати його, натиснувши аудіодоріжку на часовій шкалі та перетягнувши правий край, щоб відповідати кінці кліпів над ним.

Перегляньте своє відео

Apple обігнала Google як найцінніший бренд у світі

Джастін Салліван / Getty Images
Тепер у вас є всі частини, які ви хотіли у своєму фільмі, сидячи на часовій шкалі. Наведіть курсор на кліпи на часовій шкалі і побачте вертикальну лінію, яка вказує ваше положення. Розмістіть лінію вертикалі на початку вашого першого відеокліпу на шкалі часу. Ви побачите перший кадр збільшеним у великому розділі редагування екрана. Клацніть на кнопку відтворення під великим зображенням, щоб переглянути попередній перегляд фільму, який ви маєте досі, разом із музикою. Ви можете зупинитися зараз, задоволені тим, що маєте, або можете додати ефекти, щоб оживити свої відеоматеріали.

Додавання ефектів до вашого фільму

Apple на портативному комп'ютері

Джерело зображення / Getty Images
Щоб додати озвучку, клацніть піктограму мікрофона в нижньому лівому куті екрана попереднього перегляду фільму та починайте розмову. Використовуйте кнопки ефектів, які проходять у верхній частині екрана попереднього перегляду фільму, щоб:

 • Налаштуйте колір, відтінки шкіри або баланс білого
 • Змініть насиченість або температуру кольору
 • Обріжте фотографію або застосуйте ефект Кена Бернса
 • Стабілізуйте хитке відео
 • Відрегулюйте гучність звуку
 • Зменшіть фоновий шум
 • Змініть швидкість відео або запустіть його в зворотному напрямку
 • Виберіть з великого вибору кліпових та звукових ефектів

Ваш проект зберігається під час роботи. Переконавшись, перейдіть на вкладку Проекти. Клацніть на піктограму для вашого кінопроекту та виберіть Театр зі спадного меню під піктограмою вашого фільму. Зачекайте, поки програма відтворить ваш фільм. Клацніть на Театр в будь-який момент у верхній частині екрана, щоб переглянути фільм у повноекранному режимі.

Примітка: Ця стаття була протестована в iMovie 10.1.7, випущеному у вересні 2017 р. Мобільний додаток для iMovie доступний для пристроїв iOS.