Skip to content

Інструменти Gmail, які виводять клопоти з електронної пошти

1 de Липень de 2021

Незалежно від того, наскільки популярною та простою у використанні є електронна пошта, така як Gmail, необхідність насправді керувати електронною поштою щодня може бути страшним і страшним завданням. Використання додаткових інструментів управління електронною поштою, які працюють із Gmail, може не змусити вас закохатися в електронну пошту, але це, безсумнівно, допоможе зняти з неї головний біль, повернувши вам дорогоцінний час та енергію. Незалежно від того, використовуєте ви Gmail з особистих чи професійних причин, в Інтернеті чи з мобільного пристрою, усі наведені нижче інструменти можуть мати для вас велику користь. Подивіться, хто з них привертає увагу.

Бумеранг для Gmail

Фото © drmakkoy / Getty Images
Ви коли-небудь хотіли написати листа зараз, але надіслати його пізніше? Замість того, щоб залишати електронний лист як чернетку, а потім намагатися не забути надіслати його в певний час, просто використовуйте Бумеранг. Безкоштовні користувачі можуть запланувати до 10 електронних листів на місяць (і більше, якщо ви розміщуєте повідомлення про Бумеранг у соціальних мережах). Коли ви пишете новий електронний лист у Gmail із встановленим бумерангом, ви можете натиснути нову кнопку “Надіслати пізніше”, яка з’являється поруч із звичайною кнопкою “Надіслати”, що дозволяє швидко вибрати час відправлення (завтра вранці, завтра вдень, тощо) або можливість встановити точну дату та час для його надсилання.

Unroll.me

Поштова скринька

Фото © erhui1979 / Getty Images
Підписатись на забагато електронних розсилок? Unroll.me не тільки дозволяє відмовитись від підписки на них масово, але також дозволяє створити власний “збірник” електронних розсилок, що дає вам щоденний збір усіх підписок на розсилки, які ви насправді хочете зберегти. Unroll.me також має чудовий додаток для iOS, за допомогою якого ви можете керувати всіма своїми підписками на електронну пошту, поки ви в дорозі. Якщо є певна передплата, яку ви хочете зберегти у своїй поштовій скриньці, просто надішліть її у розділ “Зберегти”, щоб Unroll.me не торкався її.

SaneBox

Папка

Фото © erhui1979 / Getty Images
Подібно до Unroll.me, SaneBox – це ще один інструмент Gmail, який може допомогти автоматизувати вашу організацію вхідних повідомлень. Замість того, щоб створювати фільтри та папки самостійно, SaneBox проаналізує всі ваші повідомлення та активність, щоб зрозуміти, які електронні листи важливі для вас, перш ніж перемістити всі неважливі електронні листи до нової папки під назвою “SaneLater”. Ви також можете перемістити неважливі повідомлення, які все ще відображаються у вашій папці “Вхідні”, до папки SaneLater, і якщо щось, що потрапить у вашу папку SaneLater, знову стане важливим, ви можете перемістити його звідти. Незважаючи на те, що SaneLater виводить ручну роботу з організації, ви все одно маєте повний контроль над тими повідомленнями, які вам потрібно десь розмістити.

Cold Email.ai (раніше LeadCooker)

Електронна пошта

Фото R? Stem G? RLER / Getty Images
Що стосується Інтернет-маркетингу, то безсумнівно, що електронна пошта все ще надзвичайно важлива. Багато продавців електронної пошти надсилають повідомлення одразу на сотні чи тисячі електронних адрес одним натисканням кнопки, використовуючи сторонні платформи маркетингу електронної пошти, такі як MailChimp або Aweber. Недоліком цього є те, що він не дуже особистий і може легко перетворитися на спам. Cold Email.ai (раніше LeadCooker) може допомогти вам знайти баланс між електронною поштою багатьох людей та збереженням їх особистості. Ви все ще отримуєте багато можливостей традиційних платформ маркетингу електронною поштою, таких як автоматичне подальше спостереження та відстеження, але одержувачі не бачитимуть посилання на відмову від підписки, а ваші повідомлення надходять прямо з вашої адреси Gmail. Плани починаються від 9 доларів на місяць.

Сортувати для Gmail

Стос паперів

Фото © CSA-Archive / Getty Images
Sortd – це дивовижний інструмент, який повністю перетворює зовнішній вигляд вашого облікового запису Gmail у щось, що виглядає та функціонує набагато більше як список справ. Завдяки користувальницькому інтерфейсу, який настільки ж простий і інтуїтивно зрозумілий, як і сам Gmail, метою Sortd є запропонувати людям, які намагаються залишатися в курсі електронної пошти, кращий спосіб бути впорядкованими. Sortd – це перша “розумна обробка” для Gmail, яка розділяє вашу папку “Вхідні” на чотири основні стовпці, з можливістю налаштувати речі так, як ви хочете. Існують додатки, доступні як для iOS, так і для Android. Оскільки зараз він знаходиться в бета-версії, на даний момент інструмент абсолютно безкоштовний, тож перевірте його, поки зможете, перш ніж встановити ціну!

Giphy для Gmail

Анімований GIF

Зображення зроблено за допомогою Canva.com
Giphy – це популярна пошукова система для GIF-файлів. Незважаючи на те, що ви, безсумнівно, можете перейти просто на Giphy.com, щоб знайти GIF для вбудування в нове повідомлення Gmail, набагато простіший і зручніший спосіб це зробити, встановивши розширення Giphy для Gmail Chrome. Якщо ви любите використовувати GIF-файли в Gmail, це обов’язкове рішення, щоб заощадити більше часу та ефективніше складати повідомлення. Відгуки про це розширення загалом досить добрі, хоча деякі рецензенти висловлюють занепокоєння щодо помилок. Здається, команда Giphy оновлює розширення так часто, тому, якщо воно не працює у вас відразу, спробуйте спробувати ще раз, коли з’явиться нова версія.

Потворна електронна пошта

Око

Фото © ilyast / Getty Images
Зараз більше відправників електронної пошти використовують інструменти відстеження, щоб вони могли дізнатись більше про вас, навіть не знаючи про це. Вони зазвичай бачать, коли ви відкриваєте їх електронні листи, якщо ви натискаєте на будь-які посилання всередині, де ви відкриваєте / клацаєте та який пристрій ви використовуєте. Якщо ви дійсно цінуєте свою конфіденційність, ви можете розглянути можливість скористатися Ugly Email, щоб допомогти вам легко визначити, які повідомлення Gmail, які ви отримуєте, відстежуються. Ugly Email, яке є розширенням Chrome, просто розміщує маленький значок “лихого ока” перед темою кожного відстежуваного повідомлення електронної пошти. Побачивши це маленьке лихе око, ви можете вирішити, чи хочете його відкрити, смітити чи створити фільтр для майбутніх листів від цього відправника.

SignEasy для Gmail

Підпис

Фото © carduus / Getty Images
Отримання документів як вкладення в Gmail, які потрібно заповнити та підписати, може бути справжньою проблемою для роботи. SignEasy спрощує весь процес, дозволяючи легко заповнювати форми та підписувати документи, не виходячи з облікового запису Gmail. Параметр SignEasy з’являється, коли ви клацаєте, щоб переглянути вкладення у своєму браузері. Після заповнення полів, які потребують заповнення, оновлений документ вкладається в той самий потік електронної пошти.