Skip to content

Інтригуючі ігри на домашнє пиво Wii

5 de Липень de 2021

Геймери можуть встановити канал homebrew, щоб використовувати Wii як медіаплеєр або запускати ігрові емулятори, але вони також можуть завантажити ряд цікавих ігор. Багато з них – це просто порти старих ігор або нових версій стандартів, таких як Pong, Tower Defense або Break-Out, але інші – оригінальні безкоштовні ігри, які, незважаючи на часто примітивну графіку та оголений геймплей, можуть бути чудово цікавими. Ось шість, які ви дійсно повинні перевірити. Канал Wii Shop був припинений у 2018 році, але більшість із цих ігор можна грати на інших платформах. Також тепер можна зламати Wii та встановити канал Homebrew вручну.

Гелієвий хлопчик

Бертіль Герберг
Що нам подобається

 • Нова концепція, заснована на класичному бою на повітряній кулі від Nintendo.
 • Чарівний дизайн персонажів.

Що нам не подобається

 • Незручні елементи керування та кути нахилу камери.
 • Мобільна версія пропонує набагато більше.

Helium Boy – це напрочуд витончена, але надзвичайно коротка доморощена гра, в якій хлопчик використовує повітряні кулі, щоб пропливати навколо себе, збираючи плаваючі зірки. Існує лише один рівень, тому, навіть якщо вам потрібно кілька спроб, щоб дійти до кінця, ви все одно закінчите менш ніж за годину, навіть якщо спробуєте зібрати кожну зірку. Але це все ще одна з найбільш професійних на вигляд доморощених ігор для Wii; можна лише сподіватися, що дизайнер вирішив створити ще кілька рівнів. Повна версія гри наразі доступна для iOS, Android та Fire OS.

Маджонг Вій

Маджонг Вій

JustWoody
Що нам подобається

 • Приємна музика та звукові ефекти.
 • Актори персонажів додають індивідуальності грі.

Що нам не подобається

 • Вибір плитки за допомогою пульта Wii може бути нудним.
 • Зерниста графіка.

Тільки ваша основна гра MahJong, але особливо витончена з приємною графікою, можливістю отримати підказку або перетасувати плитки, якщо ви застрягли, і дуже гарною піснею, яка, на жаль, досить швидко виснажує свій привітання. Є ігри, які коштують грошей, що поступаються цій маленькій маленькій домашній назві. Поки MahJong Wii більше не доступний, деяку форму на MahJong можна відтворити практично на будь-якому пристрої, включаючи Wii U.

Пісколовки

Пісколовки

Uffe Flarup
Що нам подобається

 • Легко створити власні рівні.
 • Вражаюче фізичне моделювання.

Що нам не подобається

 • Елементи керування рухом не є ідеальними.
 • Туписті рухи камери.

Найбільш вражаюча домашня гра Wii повинна бути Пісколовки, гра-головоломка, яка передбачає нахил пульта дистанційного керування Wii для переміщення піску до цілі. Хоча візуально дуже примітивний, Sand Traps – одна з небагатьох домашніх ігор, яка повністю використовує переваги пульта Wii. У грі також добре виконується робота з варіювання основ; іноді певні частини рівня вигоряють пісок, або пісок розчиняє платформи, або ви зможете намалювати камінь на екрані до піску. Елементи управління нагадують Мармурова манія: Корорінпа, а геймплей схожий на частини гри iPhone для iPhone Aqua Forest, але кінцевий результат – це унікальна гра, яка демонструє потенціал доморощених ігор Wii. Sand Traps не потрапляв на інші консолі, але ви можете завантажити файл і завантажити його на консоль Wii вручну, якщо у вас вже встановлений канал homebrew.

Портій

Портій

Борода
Що нам подобається

 • Креативний дизайн рівня.
 • Просте управління.

Що нам не подобається

 • Доступні лише кілька рівнів.
 • Офіційний веб-сайт закрито.

3D-гра-головоломка Valve Портал надихнув на низку 2D-нокаутів Портал: Флеш гра. Існують дві такі ігри, як домашнє ігри Wii, Portii та StillAliveWii, які ми обговоримо нижче. Портій це весела, хитра гра, в якій ви використовуєте пістолет, який створює портали, які переносять вас з однієї частини рівня на іншу. Хоча він використовує концепцію центральних порталів оригіналу, Портій має інший підхід до дизайну рівнів, змушуючи гравців збирати шматочки торта і вимагаючи швидких рефлексів для створення порталів, щоб аватар не провалився в космос до своєї смерті. Цікаво бачити, як хтось власноруч крутить знайомого ігрового механіка. На жаль, Portii не був випущений для інших платформ, але ви все одно можете завантажити оригінальний файл і відтворити його на Wii, якщо у вас встановлений канал Homebrew.

Під сталевим небом

Під сталевим небом

Revolution Software
Що нам подобається

 • Ідеальна назва для керування рухом Wii.
 • Зоряна анімація та письмо.

Що нам не подобається

 • Система підказок робить гру трохи надто простою.
 • Крихітна гра в грі.

Двигун SCUMMVM дозволяє вам грати в пригодницькі ігри LucasArts, натискаючи та клацаючи, на різних платформах. Встановлення SCUMVM на доморощеній Wii дозволить вам грати в будь-яку зі старих ігор LucasArts (або інших ігор, що використовують цей движок), таких як День щупальця або Ткацький верстат, але вам потрібно мати оригінальні диски, щоб їх відтворювати. Виняток становить декілька пригодницьких ігор, які були перевидані як безкоштовні програми, найпомітнішою з яких є Під сталевим небом, другорядний класик серед тих, хто продовжував створювати Розбитий меч серії. Спочатку розроблена як гра для ПК, Небо чудово працює на Wii, зручному для натискання та клацання.

StillAliveWii

Досі живий

t4ils
Що нам подобається

 • Підтримує двох гравців.
 • Включає редактор рівнів.

Що нам не подобається

 • Офіційний веб-сайт офлайн, завдання знайти гру.

На відміну від Портій (Дивись вище), StillAliveWiiдизайн рівня дуже схожий на дизайн Портал, з тим самим основним стилем головоломки у непрохідній кімнаті. Порт домашньої ігри DS, StillAliveWii повільно розширюється за межі порталів до вимикачів, рухомих стволів та баштових гармат. Гра, мабуть, наша улюблена з усіх Портал клони, в які ми грали, але якщо вам подобається, вам слід зіграти їх усіх. Ви навіть можете грати в флеш-гру в Інтернеті на своєму Wii, якщо у вас є підключення до Інтернету, Інтернет-канал та підключена клавіатура. (Вам навіть не потрібен канал домашньої пивоваріння.)