Saltar al contenido

Історія Chromecast: хто може її переглядати та як її видалити

6 de diciembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Chromecast не відстежує те, що ви дивилися раніше.
 • Що є зараз грає видимий для інших пристроїв у вашій мережі.
 • Використовуйте анонімний режим Chrome і гостьову мережу, щоб приховати всю історію.

У цій статті пояснюється, як працює історія Chromecast, чи може хтось бачити те, що ви дивилися, коли ви закінчите, чи інші пристрої можуть бачити те, що ви зараз дивитеся. Ми також розповідаємо, як зберегти вашу історію переглядів Chromecast максимально конфіденційною.

Чи можете ви переглянути історію на Chromecast?

Сам Chromecast не зберігає історичний журнал або запис того, що відтворювалося на пристрої. Простіше кажучи: немає меню, яке можна переглянути, щоб переглянути історію переглядів на Chromecast. Не варто хвилюватися, хтось може побачити, що ви робили на Chromecast після того, як закінчите використовувати його. Наприклад, якщо ви транслюєте відео з веб-переглядача Chrome на телевізор у спальні, а потім вимикаєте відео та від’єднуєте його від Chromecast, той, хто використовує Chromecast після вас, не зможе побачити те, що ви дивилися . Однак важливо пам’ятати, що залежно від пристрою, який ви використовували для трансляції, історія може бути доступною на цьому пристрої. Якщо хтось переглядає ваш комп’ютер і переглядає історію Chrome (припустимо, що її не було очищено), цілком зрозуміло, який веб-сайт ви відвідували під час кастингу. Нижче наведено кілька порад, як це виправити.

Чи відстежує Chromecast те, що ви транслюєте?

Хоча ваша історія не реєструється на Chromecast, те, що ви зараз переглядаєте, можна переглянути на будь-якому іншому пристрої у вашій мережі. Це функція Chromecast, оскільки вона призначена для використання всіма в кімнаті для спільного керування відтворенням медіа. Скажімо, ви транслюєте на телевізор пісню з SoundCloud або відео з YouTube. Якщо телефон, підключений до тієї самої мережі Wi-Fi, відкриє програму Home і торкнеться Chromecast, він побачить назву потоку. Це також стосується інших програм і сайтів, які мають кнопку трансляції.

Chrome на комп’ютері іноді показуватиме назву потоку, якщо вибрано кнопку трансляції. Воно скаже YouTube якщо ви на цьому сайті, Вуду якщо ви транслюєте фільми звідти тощо.

YouTube указано як потік Chromecast у Chrome

Це не завжди правда. Як приклад SoundCloud, він показує назву в додатку Home, тоді як кнопка трансляції в Chrome лише вказує, що щось відтворюється, але не показує деталей.

Чи можете ви використовувати Chromecast в режимі анонімного перегляду?

Якщо ви хочете приховати те, що ви дивитеся на Chromecast, ви можете скористатися режимом анонімного перегляду Chrome. Або це, або очистіть історію Chrome, коли закінчите. І те, і інше не дозволить комусь побачити те, що ви переглядали в минулому. Ще один спосіб замаскувати те, що ви дивитеся на Chromecast, — транслювати весь екран. Інші пристрої не відображатимуть, що саме ви робите, а лише те, що ви використовуєте Chromecast. На своєму пристрої вони побачать Зараз грає проти Не грає. Або, якщо ви транслюєте екран телефону, веб-переглядач Chrome скаже Віддзеркалення екрана але, знову ж таки, не покаже, що насправді на вашому екрані.

Як видалити інші пристрої з Chromecast

Ще щось, що ви можете зробити, щоб перейти в режим анонімного перегляду, але все одно використовувати свій Chromecast, це створити гостьову бездротову мережу та надати спільний доступ що пароль із друзями, сусідами по кімнаті, родиною тощо. Якщо Chromecast залишається лише у вашій основній мережі (а не в гостьовій), але лише ви знаєте пароль, тоді лише ви можете до нього підключитися. Це схоже на те, що у вашого сусіда є Chromecast, яким ви не можете користуватися. Не всі маршрутизатори підтримують гостьові мережі, а деякі обмежують взаємодію пристроїв один з одним. Але якщо ваш сумісний, це найпростіший спосіб видалити інші пристрої зі свого Chromecast, дозволяючи людям використовувати ваше підключення до Інтернету. Ви також можете зробити навпаки і перемістити Chromecast у свою гостьову мережу. Це бажано, якщо у вас уже є багато пристроїв, під’єднаних до основної мережі, і ви хочете уникнути клопоту, пов’язаного з тим, щоб кожен змінював свій пароль. Це легко зробити:

 1. Видаліть Chromecast з основної мережі.

 2. Увійдіть у гостьову мережу та знову додайте туди Chromecast. Якщо ви хочете транслювати щось, просто перейдіть до гостьової мережі.

  Chromecast видаліть цей пристрій і налаштування гостьового будинку

 3. Переконайтеся, що гостьовий режим вимкнено, щоб люди без пароля Wi-Fi не могли ним користуватися.

Якщо у вас виникли проблеми з додаванням Chromecast до гостьової мережі, оскільки він все ще підключений до першої мережі, скиньте Chromecast, щоб він виглядав як абсолютно новий пристрій, а потім почніть із кроку 2 вище.

FAQ

 • Як перевірити використання даних Chromecast?

  У додатку Google Home немає функції, яка б дозволяла переглядати використання даних Chromecast, але користувачі розуміють, що потокове відео вимагає великої кількості даних. Однак багато людей не знають, що коли Chromecast неактивний, він все ще використовує дані, з’їдаючи 15 ГБ даних на місяць, оскільки він активізує фонові зображення та заставки. Щоб мінімізувати використання даних під час простою, від’єднайте Chromecast, коли ви ним не користуєтеся.

 • Як підключити Chromecast до Wi-Fi?

  Щоб підключити Chromecast до мережі Wi-Fi, підключіть його до порту HDMI телевізора, а потім завантажте, установіть і відкрийте програму Google Home на пристрої iOS або Android. (Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено.) Chromecast з’явиться як пристрій у програмі Google Home; дотримуйтеся вказівок, щоб завершити налаштування, і ваш Chromecast буде під’єднано до вашої мережі Wi-Fi.

 • Як користуватися Chromecast без Wi-Fi?

  Щоб використовувати Chromecast без Wi-Fi, спробуйте обхідний шлях, який дозволить вам налаштувати локальну мережу Wi-Fi за допомогою туристичного маршрутизатора. Удома налаштуйте туристичний маршрутизатор, призначивши йому мережеве ім’я та пароль. Підключіть туристичний маршрутизатор у новому місці, і він встановить мережу. Навіть без Інтернету ви зможете підключити Chromecast через щойно створену мережу. Інший варіант, якщо у вас MacBook: завантажте Connectify Hotspot і дотримуйтесь підказок, щоб налаштувати його. Налаштуйте назву точки доступу та пароль і виберіть пристрій, який потрібно передати в мережу. Після цього ви зможете передавати локально збережений вміст на телевізор.