Saltar al contenido

10 найкращих програм для автомобілів 2021 року

23 de abril de 2021

Автомобільні програми можуть допомогти вам знайти наступний автомобіль, взяти напрокат автомобіль, знайти дешеві ціни на бензин або найефективніший маршрут, зробити безпечнішим користування телефоном у машині і навіть знайти свій автомобіль для себе, коли ви забудете, де ви припаркувались. Оскільки телефони мають обмежений простір, і ви, мабуть, не хочете витрачати свої програми для завантаження мобільних даних, коли ви в дорозі, важливо встановити найкращі заздалегідь. Маючи це на увазі, ми зібрали список 10 найкращих програм для автомобілів у найрізноманітніших категоріях. Всі ці програми доступні безкоштовно, хоча деякі з них мають преміум-версії. Це означає, що ви можете завантажити та перевірити їх усі без попередньої оплати. Більшість програм у нашому списку доступні для Android та iOS, а посилання надаються на Google Play та App Store. У випадках, коли програма недоступна для обох платформ, ми запропонували гідний варіант заміни. Ось наш список 10 найкращих програм для автомобілів:

Змістовий покажчик

Найкращий додаток Live Traffic: Waze

Що нам подобається

 • Сповіщає про такі речі, як вибоїни та швидкісні пастки, про які інші додатки не знають.
 • Ви можете почати використовувати його без створення облікового запису.
 • Включає додаткову функцію автовокзалу, якщо ви не проти їздити з незнайомцями.

Що нам не подобається

 • Якщо ви живете в районі, де ніхто не користується додатком, ви не отримаєте від нього стільки.
 • До навігаційної функції не входить наведення смуги руху.

Waze – це одна з найважливіших програм, яку повинен мати кожен драйвер, адже це той тип додатків, який стає все більш корисним залежно від того, скільки людей у ​​вашому районі ним користуються. На додаток до поточного руху, Waze також дозволяє колегам-користувачам програми надавати корисні попередження про перекриття доріг, швидкісні пастки, затримки будівництва тощо. Це робить його чудовим для бриття часу на поїздці, але це також стало великою допомогою для евакуйованих під час стихійних лих.

Завантажити для:

Додаток найкращої ціни на газ: GasBuddy

Додаток GasBuddy відображається на телефоні

Що нам подобається

 • Економте гроші та час, прямуючи до найдешевшого бензину.
 • Заробляйте заявки на щоденні розіграші призів, подаючи звіти про ціни на паливо.

Що нам не подобається

 • Точність ціни та доступність залежать від звітів користувачів, тому ви можете зіткнутися з неточностями, якщо мало хто у вашому районі користується послугою.

GasBuddy – це ще одна програма, яка покладається на дані, що передаються з використанням краудсорсингу, але вона розроблена, щоб допомогти вам знайти найдешевший газ, де б ви не знаходились. Користувачі можуть повідомляти ціни на газ через веб-сайт або додаток GasBuddy, і ви можете використовувати додаток для доступу до цих даних, коли ви в дорозі. Додаток безкоштовний, але є два преміальних щорічних членства, які додають пільги, такі як знижка на бензин та придорожнє обслуговування. Ви також можете зареєструватися, щоб безкоштовно користуватись їхньою базовою послугою PayBuddy, яка надає меншу знижку на бензин у місцях, що беруть участь.

Завантажити для:

Найкращий додаток для пошуку місця для паркування: Parkopedia Parking

Додаток Parkopedia відображається на телефоні

Що нам подобається

 • Є місця для паркування у багатьох містах, які просто не покриті іншими програмами.
 • Включає важливу інформацію про доступність, години роботи та ціни.

Що нам не подобається

 • Немає функції оплати через додаток.

Існує маса програм, які можуть допомогти вам знайти місце для паркування, а деякі з них навіть дозволяють платити прямо через додаток. Проблема полягає в тому, що якщо між програмою та парковкою чи гаражем виникає поломка, ти, як правило, відповідаєш за штрафи. Parkopedia не включає функцію оплати через додаток, але вона має масивний індекс понад 60 мільйонів паркувальних місць у понад 8000 містах світу. Це вищий рівень охоплення, ніж більшість конкурентів, чого більш ніж достатньо, щоб зробити його вартим завантаження.

Завантажити для:

Найкращий додаток для пошуку автомобілів: ParKing

Програма ParKing відображається на телефоні

Що нам подобається

 • Дозволяє записати місце для паркування вручну на телефон або розумний годинник.
 • Включає опцію автоматичного запису місця для паркування.
 • Має вбудовану функцію, щоб зробити знімок вашого простору, якщо ви паркуєтесь у великому гаражі.

Що нам не подобається

 • Банерна реклама може бути нав’язливою.

ParKing – це ще одна програма, орієнтована на паркування, але вона розроблена, щоб допомогти вам знайти дорогу до машини, коли настане час їхати. Він надзвичайно простий у використанні, і ви навіть можете налаштувати його для автоматичного реєстрації місця паркування, якщо у вашому автомобілі є пристрій Bluetooth. Причина того, що ParKing кращий за конкуренцію, полягає в тому, що він включає в себе мобільну інтеграцію, тому ви можете зареєструвати місце для паркування та знайти дорогу назад, не виймаючи телефон, якщо у вас є розумні годинники.

Завантажити для:

Найкращий додаток для механіки та саморобки: крутний момент

Додаток Torque відображається на телефоні

Що нам подобається

 • Один з найдешевших способів з’ясувати, чому горить лампочка вашого контрольного двигуна.
 • Якщо ви хочете самостійно здійснити ремонт, програма зможе очистити коди несправностей, коли закінчите.

Що нам не подобається

 • Функціональність без пристрою ELM327 надзвичайно обмежена.
 • Оголошення у безкоштовній версії можуть бути нав’язливими.

Torque – це одна з оригінальних програм, призначена для взаємодії з пристроями зчитування кодів ELM 327 OBD2 через Bluetooth та Wi-Fi. Є багато конкуруючих програм, які виконують одне і те ж базове, але Torque все одно робить свою роботу. Якщо ви бажаєте придбати зчитувач кодів Bluetooth або Wi-Fi ELM 327, ви можете підключити його до цього додатка, щоб читати коди несправностей, якщо горить індикатор двигуна перевірки, і витягувати всіляку іншу корисну інформацію з борту вашого автомобіля комп’ютер. Ви навіть можете використовувати його, коли їдете, щоб відобразити свою швидкість та масу інших цікавих наборів даних.

Завантажити для: (Torque доступний лише на Android.) Більшість програм сканера OBD2 для iOS вимагають спеціального обладнання та не працюють із загальними пристроями ELM327. Якщо у вас пристрій iOS та пристрій ELM327, спробуйте автомобільний сканер ELM OBD2 в App Store.

Найкращий додаток для покупки автомобілів: Cars.com

Додаток Cars.com відображається на телефоні

Що нам подобається

 • Простіше у використанні та краща інформація, ніж конкуруючі програми.
 • Опція встановлення ціни дозволяє вам зв’язуватися з дилерами прямо через додаток.
 • Включає додаткові корисні інструменти, такі як калькулятор платежів.

Що нам не подобається

 • Корисно лише для нових автомобілів та автосалонів вживаних автомобілів.

Cars.com – це один з найкращих сайтів для покупки автомобіля в Інтернеті, і відповідний додаток має ще більше можливостей. Основна функціональність програми полягає в тому, що вона дозволяє шукати нові та вживані машини у дилерських центрах у вашому районі, включаючи деталі та особливості окремих транспортних засобів. Він також включає профілі та огляди дилерів та навіть інструмент порівняння ринку, який показує, за що продаються подібні машини у вашому районі. Вбивчою особливістю програми Cars.com є інструмент «На лоті». Підтягніть цей інструмент, коли ви знаходитесь у дилерському центрі, і він миттєво надасть вам опис інших місцевих дилерів, включаючи спеціальні пропозиції, які можуть допомогти вам узгодити кращу ціну.

Завантажити для:

Найкращий додаток для покупки вживаних автомобілів: Search Car Pro

Додаток Used Car Search Pro, що відображається на телефоні

Що нам подобається

 • Функція ринкової ціни дозволяє з’ясувати, чи є ймовірність переплати.
 • Списки автоматично сортуються, щоб показати найкращі пропозиції на основі ринкових даних.
 • Включає об’єктивні рейтинги для кожного представництва в системі.

Що нам не подобається

 • Оголошення можуть бути нав’язливими.

Якщо вас більше цікавить вживаний автомобіль, ніж новий, тоді Used Car Search Pro – це один з найкращих інструментів, який ви знайдете. Ця програма здійснює пошук у базі даних із понад 40 000 автосалонів та приватних списків, щоб знайти точний автомобіль, який ви хочете. Вбивчою особливістю Used Car Search Pro є те, що додаток розраховує ринкову вартість кожного вживаного автомобіля у своїй системі, так що ви можете швидко переконатися, що продавець просить занадто багато.

Завантажити для:

Найкращий додаток для прокату автомобілів: Rentalcars.com

Додаток Rentalcars.com відображається на телефоні

Що нам подобається

 • Надає інформацію про всі основні агентства з прокату автомобілів без необхідності завантажувати кілька програм.
 • Дозволяє замовити оренду автомобіля прямо з програми, якщо ви не хочете зателефонувати в агентство самостійно.
 • Працює з сотнями місцевих орендних агентств у більш ніж 53 000 місцях по всьому світу.

Що нам не подобається

 • Деякі користувачі повідомляють про проблеми обслуговування клієнтів у випадках, коли виникає проблема із бронюванням.

Усі великі компанії з прокату автомобілів мають власні програми, і всі вони працюють чудово. Якщо ви хочете встановити лише одну програму замість десятків, додаток Rentalcars.com – це шлях. Ця програма дозволяє побачити наявність та ціни на автомобілі у вашому районі від усіх відомих компаній з прокату автомобілів. Якщо ви в основному берете оренду в одному агентстві з прокату автомобілів, завантажте їх додаток, а якщо ви хочете забронювати авіаквитки або готель одночасно з вашим автомобілем, завантажте додаток Expedia або Kayak. В іншому випадку додаток Rentalcars.com має найкраще покриття в більшості місць, куди б ви не потрапили в подорож.

Завантажити для:

Airbnb для прокату автомобілів: Туро

Додаток Turo відображається на телефоні

Що нам подобається

 • Забезпечує альтернативу великим орендним агентствам.
 • Ви можете взяти в оренду машини, які ви не можете взяти в оренду у звичайних компаній з прокату автомобілів.

Що нам не подобається

 • Оскільки ви берете в оренду приватні вечірки, ваш досвід може відрізнятися.

Turo – це в основному Airbnb для автомобілів. Замість того, щоб орендувати чийсь будинок чи квартиру, ви орендуєте їх мінівен чи Ferrari. В основному це альтернатива великим орендним агентствам, які можуть заощадити ваші гроші, особливо під час пікового туристичного сезону, коли конкретні транспортні засоби важко знайти. Він також забезпечує доступ до спеціальних та висококласних автомобілів, яких у звичайних агентств оренди просто немає.

Завантажити для:

Найкращий додаток для обслуговування автомобілів: Drivvo

Додаток Drivvo відображається на телефоні

Що нам подобається

 • Автоматично обчислює економію палива, щоб ви могли відповідно відрегулювати свої звички водіння.
 • Включає управління записами технічного обслуговування автомобіля з нагадуваннями.
 • Також може допомогти знайти дешеві ціни на паливо, якщо додаток використовують інші люди у вашому районі.

Що нам не подобається

 • Оголошення можуть бути нав’язливими.
 • Менше покриття, ніж GasBuddy, щодо цін на паливо.

Drivvo – це програма, яка вам потрібна, якщо ви хочете відстежувати витрати, пов’язані з вашим автомобілем, і не відставати від технічного обслуговування. Основна функціональність вимагає, щоб ви витрачали свій пробіг щоразу, коли ви заправляєтесь, і це створює запис за часом, скільки коштує ваш автомобіль для експлуатації. Це значно спрощує фінансування витрат, пов’язаних з автомобілями, у майбутньому.

Завантажити для: