Saltar al contenido

10 найпоширеніших термінів PowerPoint

27 de julio de 2021

Незалежно від того, знайомі ви з PowerPoint чи потребуєте швидкого оновлення, ось список 10 найпоширеніших термінів PowerPoint. Знаючи їх, можна полегшити використання програми та допомогти вам створити найкращі презентації. Інформація в цій статті стосується PowerPoint 2019, 2016, 2013, 2010; PowerPoint для Microsoft 365, PowerPoint для Mac та PowerPoint Online.

Змістовий покажчик

Слайд і слайд-шоу

Згадайте часи старомодного слайд-шоу, в якому використовувався слайд-проектор. PowerPoint видає оновлену сортову версію. Слайд-шоу можуть містити текст та графіку або бути повністю покриті одним зображенням, як у фотоальбомі. Кожна сторінка презентації PowerPoint називається слайдом. Орієнтація слайда за замовчуванням – альбомна. Ви можете змінити орієнтацію та розмір слайда. Додайте на слайд текст, графіку та зображення, щоб покращити його привабливість та проілюструвати свою думку.

Куля або маркований список

Кулі – це маленькі крапки, квадрати, тире або графічні об’єкти, що починають коротку описову фразу. Майже кожен тип слайда в PowerPoint містить текстове поле заповнювача для маркованого списку. Ви будете використовувати ці текстові поля зі значками для введення ключових моментів або тверджень щодо вашої теми. Створюючи список, натисніть Введіть щоб додати новий маркер для наступного пункту, який ви хочете додати.

Шаблон оформлення

Подумайте про шаблон дизайну як про узгоджену пакетну угоду. При оформленні кімнати ви використовуєте кольори та візерунки, які працюють разом. Шаблон дизайну діє приблизно так само. Хоча різні типи слайдів можуть мати різні макети та графіку, шаблон дизайну пов’язує всю презентацію в привабливий пакет.

Макети слайдів та типи слайдів

Терміни тип слайда та розташування слайдів використовуються як взаємозамінні. PowerPoint має кілька типів макетів слайдів. Залежно від типу презентації, яку ви створюєте, ви можете використовувати кілька різних макетів слайдів або просто продовжувати повторювати ті самі кілька. Типи / макети слайдів включають, наприклад:

  • Слайди заголовків
  • Слайди заголовків розділів
  • Зображення із слайдами з підписами
  • Слайди вмісту для додавання діаграм, малюнків та таблиць
  • Порожні слайди

Подання слайдів

Існує кілька способів перегляду слайдів та слайд-шоу. Ці погляди:

  • Звичайний вигляд: Також широко відомий як перегляд слайдів. Це головне робоче вікно презентації. Слайд відображається у повному розмірі на екрані.
  • Контурний вид: Показує весь текст усіх слайдів у списку ліворуч на екрані PowerPoint. Графічний дисплей у цьому поданні відсутній. Вигляд контуру корисний для редагування і може бути експортований як документ Word для використання в якості підсумкової роздаткової матеріали.
  • Вид сортувальника слайдів: Відображає мініатюрні версії всіх слайдів, розташовані в горизонтальних рядах. Цей вигляд корисний для внесення глобальних змін до кількох слайдів одночасно. Переставити або видалити слайди легко у вікні сортування слайдів.
  • Примітка Перегляд сторінки: Показує меншу версію слайда з областю внизу для приміток. Кожен слайд створюється на власній сторінці приміток. Роздрукуйте ці сторінки, щоб використовувати їх як посилання під час виступу. Під час презентації нотатки не відображаються на екрані.

Панель завдань

Розташована в правій частині екрана панель завдань змінюється, щоб показати параметри, доступні для поточного завдання, над яким ви працюєте. Наприклад, під час зміни фону для слайда з’являється панель завдань Форматувати фон; додаючи анімацію, ви встановите параметри анімації в області анімації.

Перехід

Переходи слайдів – це візуальні ефекти, які з’являються при зміні одного слайда на інший. PowerPoint пропонує кілька різних переходів, таких як зникання та розчинення.

Анімація та схеми анімації

У Microsoft PowerPoint анімація – це візуальні ефекти, що застосовуються до окремих елементів, таких як графіка, заголовки або маркери, а не до самого слайда. Застосовуйте попередньо задані візуальні ефекти до абзаців, маркованих елементів та заголовків з різних груп анімації.

PowerPoint Online

PowerPoint Online – це веб-версія PowerPoint. Це дозволяє відтворювати презентацію PowerPoint на будь-якому комп’ютері, навіть на тому, на якому не встановлено PowerPoint. Для використання PowerPoint Online вам потрібен обліковий запис Microsoft або робочий чи навчальний обліковий запис Microsoft 365. Щоб переглянути презентацію у веб-браузері, збережіть презентацію в OneDrive або Dropbox і відкрийте її в PowerPoint Online.

Слайд-майстер

Шаблон оформлення за замовчуванням під час запуску презентації PowerPoint – це звичайний білий слайд. Коли ви хочете створити свій власний шаблон, використовуйте Slide Master. Після оновлення програми Slide Master з вибором дизайну всі слайди у вашій презентації використовуватимуть шрифти, кольори та графіку у програмі Slide Master. Кожен новий слайд, який ви створюєте, бере на себе ці аспекти.