Saltar al contenido

10 найсмішніших виноградних мемів, які можуть стати вірусними

25 de julio de 2021

Послуга Vine припинена, але наведена нижче інформація призначена для архівування. Подивіться, що це було за лоза? статтю, щоб дізнатися більше про цей популярний додаток для обміну відео. Тоді, коли додаток Vine від Twitter ще існувало, меми злетіли за лічені години на шестисекундній платформі обміну відео. Незважаючи на те, що деякі меми, які стали вірусними на Vine, часто були невідповідними (або явно вираженими сексуально, або вульгарними мовами), багато з них були повністю SFW (Safe For Work) і неймовірно веселими. Ось лише 10 мемів з лози, на які можна оглянути, а також посилання на їхні першоджерела – деякі з яких досі доступні через Vine.co.

Змістовий покажчик

Нічого, крім Yeet

Знімок екрана Vine.co
«Yeet» був дивним видом танцю, який став популярним як на Vine, так і на YouTube. Це передбачало похитування руками та плечима в сторони під час крику «Та все ж» у такт. Вінзери часто кричали: «Ще!» у своїх відеороликах для комедійного ефекту або використовуйте звуковий ефект «ієт». Подивіться одну з оригінальних лоз.

Що це?

Що це?

Знімок екрана Instagram.com
Цей мем показав хлопця, який запитує у поліцейського, чи може він задати йому питання, а потім вказує телефоном на черевики офіцера і кричить: «ЩО ТАКЕ ???» Кожен на Vine, безсумнівно, вважав це веселим і гідним пародіювати знову і знову. Перегляньте оригінал.

Пісня «Картопля облетіла мою кімнату»

Картопля

Знімок екрана Vine.co
Було завантажено відео, як дитина співає пісню, де вона замінила слово «торнадо» на «картопля». Після того, як за два тижні він набрав близько 10 мільйонів петель, було завантажено ще одну версію, на цей раз взявши аудіо з оригіналу та поєднавши його з відео справжньої картоплі, прив’язаної до нитки та прикріпленої до стельового вентилятора. Подивіться одну версію, яка підірвалась на Vine.

Мене звуть Джефф

Ченнінг Татум

Знімок екрана YouTube.com
Вінєрс почав дуже весело проводити короткий кліп із голлівудського фільму Стрибна вулиця, 22. У сцені актор Ченнінг Татум намагається підробити іноземний акцент, кажучи: «Мене звуть Джефф», і страшенно зазнає невдачі. Як фраза, так і сам відеокліп почали з’являтися на тисячах лоз, коли досягли пікової вірусності. Виноградні збірки «Мене звуть Джефф».

Мем «Просто дівочі речі»

Просто дівочі речі

Просто дівочі речі – так називається популярний щоденник Tumblr, який розміщує зображення з текстом над ними, на яких зображені речі, які дівчата люблять робити. На Vine ця тенденція пародіювала блог, демонструючи фотографію з блогу (часто в парі з фоновою музикою Ванесси Карлтон 100 миль), а потім розіграти сцену, яка повністю перебільшена або несподівана. Відвідайте оригінальний блог Tumblr.

Тематична пісня з телешоу «Маленькі Ейнштейни» Діснея Джуніора

Маленькі Ейнштейни

Знімок екрана Vine.co
Пісня з дитячого телевізійного шоу повністю підірвалася на Vine після того, як її версію реміксу-трапа було завантажено на YouTube. Вінзери використовували будь-яку можливість, щоб використовувати його як фонову музику у своїх лозах, часто поєднуючи його також із смішними танцювальними рухами. Послухайте повну пісню на YouTube. Послухайте ремікс, який став вірусним.

Я їм груші

Знімок екрана YouTube.com
У кліпі з інтерв’ю з американським артистом хіп-хопу Ріком Россом він розповідає, як він любить їсти груші як частину свого плану схуднення. Вінзеру це сподобалось, особливо дуже яскраво виражений звук «Р», який вийшов, коли він вимовляє слово груша. Цього, мабуть, було достатньо, щоб усі почали включати звуковий кліп у свої власні відеоролики Vine. Перегляньте оригінальний кліп інтерв’ю (мова NSFW).

Ти не мій тато!

Ти не мій тато

Знімок екрана Vine.co
Звуковий кліп, який говорить: «Ти не мій тато!» стало вірусною після того, як було опубліковано відео про Vine, на якому дитина різко кричала фразу, а потім лаялася і називала оператора «головою локшини». Це один із найпопулярніших і популярних звукових кліпів, що використовуються у Vine. Дивіться оригінальну лозу (мова NSFW)

Пісня «Hollaback Girl»

Дівчина Холлабек

Знімок екрана Vine.co
На Vine спостерігалася велика тенденція, яка передбачала поєднання початку Гвен Стефані Дівчина Холлабек пісня з відео, на якому люди падають, отримують удари по кулаках, вдаряють чимось у голову або будь-яка інша випадкова і болюча ситуація. Відео майже завжди монтується для швидкого збігу та повторення сильного удару пісні для комедійного ефекту. Перегляньте збірку The Hollaback Girl Vines

Леброн Джеймс Кід

Леброн Джеймс

Знімок екрана Vine.co
Виноградна лоза із зображенням дитини, яка неодноразово вимовляла «Леброн Джеймс» у різних кліпах під різними кутами, швидко стала улюбленою. Звуковий кліп використовувався на всій платформі відео, і більше року з моменту першого завантаження оригіналу він все ще був відносно популярним мемом. Дивіться оригінальну лозу.