Saltar al contenido

10 основних предметів мистецтва для традиційного аніматора

25 de abril de 2021

Незважаючи на те, що цифрова анімація – це велика мода, все ще існує ринок традиційної, мальованої анімації. Якщо ви плануєте працювати над анімацією, написаною на челі, вам потрібно кілька основних матеріалів у вашому офісі чи будинку. Основи охоплюють вас від початкових ескізів до намальованих клітинок, необхідних для реалізації анімації.

Змістовий покажчик

Нефотозні сині олівці

Фото з Amazon
Нефотозні сині олівці корисні для початкових ескізів, оскільки вони мають блідо-блакитний відтінок, який не відображається на копіях, коли ви переносите свою роботу з паперу на чисті клітини.

Набори олівців для малювання

Олівці Еберхарда Фабера

Фото з Amazon
Набір олівців для малювання є дуже важливим. Зазвичай найкраще працює звичайний дерев’яний олівець. Еберхард Фабер, Санфорд і Томбоу роблять високоякісні колекції олівців для малювання з різною твердістю свинцю. Коли ви відстежуєте анімацію, олівці 2В – хороший вибір. Вони досить м’які, щоб дати різноманітну лінію, але досить жорсткі, щоб зробити темні чисті лінії.

Перфорований папір із 3 отворами

Припливний папір

Фото з Amazon
Вам потрібно щось намалювати своїми наборами олівців. Найкраще придбати копіювальний папір із трьома отворами, пробитими збоку по риму або по справі. Одна секунда анімації займає від 30 до 100 аркушів паперу, дозволяючи дублікати для повторного відстеження та помилок, тому вам потрібно багато паперу. А копіювальний папір вагою 20 фунтів є досить важким, щоб зробити хорошу копію, і достатньо легким, щоб ви могли бачити крізь кілька шарів, коли він знаходиться на світлому столі. Папір, пробитий на три отвори, кріпиться до невеликого бруска, прикріпленого на вашому світловому столі, щоб утримувати папір на місці. Купуючи вже пробитий папір, ви економите труднощі з пробиванням його вручну або закріпленням стрічки на столі, а також полегшує вирівнювання сторінок.

Світлий стіл / Світлий стіл

Світлий стіл

Фото з Amazon
Світлий стіл або світлий стіл є надзвичайно важливим доповненням до вашого списку анімаційних матеріалів. Світловий стіл має дві основні цілі. Використовуйте його для відстеження накиданих кадрів та для ескізування нових кадрів як проміжних. Світлий стіл висвітлює ваші твори мистецтва знизу, щоб зробити їх достатньо прозорими, щоб проглянути їх для довідки. Деякі легкі столи є дорогими; професійні обертові столи зі скляною поверхнею можуть коштувати тисячі, або ви можете знайти велику коробку для робочого столу трохи менше 100 доларів. Невелика легка коробка-трасир із нахиленою рисовою поверхнею розміром 10 дюймів на 12 дюймів працює для бюджетного аніматора.

Peg Bar

Колосок

Фото з Amazon
A шпилька – це невелика пластикова смужка довжиною 8,5-дюймового-11-дюймового аркуша паперу з трьома маленькими кілочками, розташованими на тих самих інтервалах, що й отвори в папері. Ви можете приклеїти клейку стрічку або приклеїти до верхньої частини світлового столу і покласти на неї копіювальний папір, щоб надійно утримувати її на місці. Коли ви працюєте над анімацією персонажів, іноді важко змусити ваш папір знову вишикуватися після того, як ви вилучите його зі світлового столу, тому наявність штрихової панелі повертає все на належне місце. Знайдіть його у місцевому магазині декоративно-прикладного мистецтва.

Гумка ArtGum

Артгум

Фото з Amazon
Ви будете робити помилки під час малювання анімації, і для тих часів вам потрібна гумка. Ластики ArtGum набагато перевершують стандартні ластики, тому що вони чисто витирають свинець, не розмиваючи поверхню паперу або не залишаючи за собою плям ні від минулих свинцевих обтирань, ні від самої гумки.

Елементи / прозорі плівки

Прозора плівка

Фото з Amazon
Після того, як ваші малюнки будуть завершені, ви переносите свої твори з простого паперу на клітини, щоб їх можна було намалювати, а потім розмістити на окремо намальованому тлі. Важко знайти щось упаковане як «цель». Вам потрібні прозорі плівки із захистом від копіювання. Цей тип прозорої плівки використовується на верхніх проекторах, однак вам слід обов’язково придбати ту, що є безпечною для нагрівання та копіювальною. Найпростіший спосіб переходу з паперу на прозорість – скопіювати копію, але ви повинні використовувати правильний тип прозорості, інакше вона розплавиться в копіювальному апараті та зіпсує її.

Фарби

Акрилова фарба

Фото з Amazon
Коли целі закінчені, потрібні фарби. Фарбування на гладких целях складне і вимагає густої фарби. Більшість людей використовують акрил. Фокус полягає в тому, щоб малювати на тильній стороні прозорості, протилежній стороні від тієї сторони, на якій знаходиться тонер для копіювальних апаратів. Таким чином, немає шансів, що волога фарба розмаже скопійовані лінії.

Щітки

Акварель живопис поставок постріл knolling стиль.

Студія Yagi / Getty Images
Вам потрібен набір пензлів, які варіюються від середнього до тонкої лінії волосся. Коли ви працюєте над прозорими плівками розміру букв, вам не знадобиться велика щітка, щоб заповнити величезні площі, але вам потрібні дрібні щітки, щоб отримати якнайменше деталей.

Кольорові олівці, акварелі, фломастери та пастелі

Обрізані руки, що тримає синій пастельний олівець над коробкою

Еліс День / EyeEm / Getty Images
На фонах використовуються кольорові олівці, пастелі, акварелі та маркери, які намальовані на папері того ж розміру, що і анімація. Статичні фони для однієї послідовності руху потрібно намалювати лише один раз. Хоча ви можете використовувати акварелі та пастелі, більшість традиційних аніматорів використовують кольорові фломастери Prismacolor з прозорим блендером, щоб поєднати тіні разом, щоб надати акварельний вигляд з контролем. Іноді кольорові олівці Prismacolor виконують завдання для фонів.