Skip to content

10 порад та підказок щодо налаштування інтерфейсу користувача Evernote

22 de Червень de 2021

Це ваш посібник із десяти способів налаштувати зовнішній вигляд Evernote. Настільні версії мають більше можливостей для налаштування, ніж веб-версія або версія для мобільних пристроїв, але ви зможете знайти кілька нових ідей щодо використання цього інструменту для створення нотаток на різних пристроях.

Змініть шрифт за замовчуванням в Evernote

Настільні версії Evernote дозволяють вказати шрифт за замовчуванням для нотаток. Це означає, що майбутні нотатки створюються за замовчуванням. Наприклад, у Windows перейдіть до Інструменти > Варіанти > Примітка.

Використовуйте комбінації клавіш Evernote, щоб зробити записування ще простішими

Використовуйте ярлики Evernote

Ви можете створити до 250 ярликів для нотаток, блокнотів, стеків, пошуку тощо. Бічна панель ярликів розташована в лівій частині екрана і може бути налаштована. Наприклад, у версії планшета Android довго торкайтеся ноти або клацніть правою кнопкою миші (не відкриваючи) і виберіть Додати до ярликів. Або перетягніть блокнот до ярликів на бічній панелі ліворуч.

Додайте примітку на головний екран Evernote

Додайте примітку на головний екран Evernote

Хочете отримати певну нотку спереду та в центрі, коли ви відкриваєте Evernote? Перше, що ви бачите – це головний екран Evernote, тому розмістіть там пріоритетні елементи. У версії планшета Android довго натискайте ноту або клацніть правою кнопкою миші перед тим, як відкрити її, і виберіть Домашній екран. Або виберіть піктограму потрійного квадрата у верхньому правому куті, перебуваючи в примітці, а потім виберіть Домашній екран.

Налаштуйте подання нотаток в Evernote

Додайте примітку на головний екран Evernote

Щоб налаштувати спосіб відображення нотаток у блокноті, перейдіть у верхній правий кут, щоб знайти опції під Переглянути. У спадному меню є опції для Карт, Розширених карток, Фрагментів або Списку, залежно від типу Вашого облікового запису та пристрою. У вас є кілька варіантів відображення блокнотів на деяких пристроях. У верхньому правому куті екрана «Блокноти» ви можете перемикатися між режимами «Перегляд списку» та «Сітка».

Увімкнення та вимкнення лівої панельної панелі в Evernote

Увімкнення та вимкнення лівої панельної панелі в Evernote

У настільних версіях Evernote ви можете впорядкувати інтерфейс, увімкнувши або вимкнувши такі опції, як примітки, блокнот, тег та панелі навігації. Наприклад, дисплей лівої панелі має налаштування за замовчуванням, які ви можете налаштувати у версіях для робочого столу. Наприклад, у Windows виберіть Переглянути > Ліва панель.

Налаштуйте панель інструментів Evernote

Увімкнення та вимкнення лівої панельної панелі в Evernote

В Evernote ви можете налаштувати панель інструментів у версіях для настільних ПК. Наприклад, у версії Windows відкрийте примітку та виберіть Інструменти > Налаштувати панель інструментів. Варіанти включають показ або приховування інструментів або вставку роздільних рядків між інструментами, створення організованого вигляду.

Змініть параметри мови в Evernote

Змініть параметри мови в Evernote

Evernote доступний кількома мовами, включаючи налаштування словника. Наприклад, у версії для робочого столу Windows змініть мову через Інструменти > Варіанти > Мову.

Вимкніть або ввімкніть автоматичну назву в Evernote

Вимкніть або ввімкніть автоматичну назву в Evernote

У мобільних версіях Evernote параметр за замовчуванням, ймовірно, встановлений для автоматичного створення заголовків. Увімкніть або вимкніть автоматичне титрування нових нотаток, вибравши Налаштування > Налаштування створення примітки, а потім виділіть або скасуйте вибір поля.

Показати або сховати рядок стану в Evernote

Показати або сховати рядок стану в Evernote

У настільних версіях ви можете показати кількість слів, кількість символів, розмір файлу тощо, показавши рядок стану. Увімкніть або вимкніть під Переглянути.

Налаштуйте параметри відсікання в Evernote

Налаштуйте параметри відсікання в Evernote

Встановіть папку блокнота Evernote за замовчуванням для веб-вирізок, щоб налаштувати спосіб запуску Windows тощо у версіях для настільних ПК. Наприклад, у версії для настільних систем Windows знайдіть ці налаштування в розділі Інструменти > Варіанти > Відсікання.