Saltar al contenido

10 порад, як зробити щось вірусною в Інтернеті

24 de julio de 2021

Кожен хоче більше веб-трафіку, більше переглядів відео, більше передплатників, більше підписників, більше лайків та більше коментарів від стільки людей, скільки вони можуть зайти в Інтернет. Якщо ви можете отримати щось для вірусного зараження в Інтернеті, ви можете отримати велику кількість експозицій за невеликий проміжок часу без особливих зусиль. Для того, щоб отримати вірусну іскру, потрібен відповідний тип вмісту, правильний час та потрібні люди, які вперше його виявлять. Більшість стверджує, що для цього потрібна також велика кількість удачі. Ось десять порад, про які ви хочете пам’ятати, намагаючись отримати щось вірусне.

Змістовий покажчик

Розглянемо поточні події та тенденції

Якщо щось актуальне, у вас більше шансів переглянути ваш вміст, оскільки люди шукають його в Google, Twitter і деінде. Запитати себе, як можна включити сучасні новинні тенденції у свій вірусний вміст, варто. Слідкуйте за розділом Новин Google і перегляньте Google Trends. Новини також з’являються спочатку у трендовій рубриці Twitter та Facebook, тому зверніть увагу і на популярні теми там. Дивіться нашу статтю на тему «Як використовувати тенденції пошуку Google», щоб отримати короткий вступ до цього інструменту та про те, як можна розпочати з його використанням, щоб сподіватися використати певний трафік.

Створюйте чудовий відеоконтент

Немає правил щодо формату вашого вмісту, щоб він став вірусним, але чим візуальніший він, тим краще. Не повинно бути несподіванкою, що відеоролики надзвичайно добре працюють в Інтернеті і часто дістаються по-божевільному в усіх соціальних мережах. Якщо ви завантажите відео на YouTube, Vimeo або навіть у Facebook і виявите, що інші, кому подобається те, що вони бачать, вони можуть зробити всю рекламу за вас, поділившись цим у своїх власних соціальних мережах. Перегляньте деякі найкращі безкоштовні програми для редагування відео YouTube.

Використовуйте відповідні ключові слова де завгодно

Майте на увазі, що люди вводять ключові слова та фрази для пошуку речей – або в Google, або в полі пошуку на будь-якій платформі – так що якщо ви зможете отримати свій вміст у результатах, то у вас є великі шанси отримати перед очима потрібних людей. Переконайтеся, що у вас є стільки ключових слів, скільки ви можете вмістити в заголовок, опис і по всьому тексту тексту, якщо в ньому більше письмового змісту. Щоб знайти відповідні ключові слова для включення до назви та опису вашого відео, розгляньте можливість використання деяких найкращих інструментів SEO для їх дослідження. Такі платформи, як YouTube, Tumblr і Twitter, також використовують або теги або хештеги, які також можуть допомогти вам відображатись у результатах пошуку.

Отримайте допомогу від великого інфлюенсера

Вміст часто стає вірусним, оскільки на нього натрапляє великий інфлюенсер (він же якийсь гучний персонал, який має велику кількість користувачів в Інтернеті) і ділиться ним із своєю масовою аудиторією. На жаль, нелегко бути поміченим кимось великим і відомим. Ви можете багато їх вислуховувати, звертаючись до них через соціальні мережі чи електронною поштою і сподіваючись на краще, але немає гарантій, що вони вас помітять. Мудрішою стратегією було б розумно спілкуватися з великими впливовими людьми (не обов’язково знаменитостями, але людьми, які мають хорошу репутацію та великі підписки в Інтернеті) раніше Ви вирішили попросити їх допомоги. Витратьте певний час на виховання своїх стосунків, не просячи їх ні про що спочатку, і у вас буде більше шансів, що вони погодяться допомогти вам у проведенні вірусної кампанії, коли прийде час запитати їх про це. Якщо ви перебуваєте в Instagram, ви можете спробувати співпрацювати з іншим користувачем, який публікує подібний вміст і має приблизно таку ж кількість фоловерів, як ви.

Розпочніть веселий конкурс

Конкурси чудово працюють для поширення інформації про щось, тому що люди люблять перемагати, навіть якщо винагорода порівняно невелика. Якщо ви можете подарувати щось цінне, це може служити хабарем, щоб люди сподобалися вашій сторінці у Facebook, підписалися на вас у Twitter і навіть змусили їх писати про конкурс або розміщувати це на Facebook, щоб залучити ще більше людей. A Багато кампаній у соціальних мережах добре використовують конкурси та подарунки, щоб залучити свою поточну аудиторію та залучити нових людей.

Використовуйте своє велике почуття гумору

Люди люблять сміятися і більш ніж раді поділитися чимось смішно смішним або принаймні розважальним, тож якщо у вас є творчий хист до комедії, ви можете отримати досить багато уваги та вірусного спілкування, просто будучи веселим. Якщо ваші речі досить смішні, ви можете потрапляти на всілякі сайти та блоги, роблячи внесок у вірусну тягу, на яку ви сподівались. Багато людей успішно використали своє почуття гумору, щоб створити пародійні акаунти в Twitter і отримати тисячі та тисячі підписників. Якщо це ваша справа, ось кілька ідей для створення власного пародійного облікового запису у Twitter.

Смійте бути шокуючим і суперечливим

Якщо у вас все гаразд із вірусом щодо чогось не зовсім позитивного, і ви усвідомлюєте можливість того, що хтось жорстоко критикується, не подобається або навіть ненавидіться, ви можете вирішити здивувати свою аудиторію чимось табуювати або негативно коментувати спірне питання. Коли сильні емоції викликають перегляд вмісту, люди, природно, хочуть поділитися ним, щоб побачити, як їх друзі також відреагують на нього. Добре це чи погано, воно все одно може стати вірусним!

Використовуйте багато візуальних матеріалів

Тривалість уваги середнього веб-серфера стає все коротшою та коротшою, тож у вас більше шансів привернути увагу людей жирною фотографією чи чудовим GIF, а не великим блоком тексту. Зараз у нас є основні платформи, які майже повністю присвячені просуванню візуального контенту, таких як Instagram, Tumblr та Pinterest. Facebook також тепер робить фотографії дуже новими в стрічці новин, тому люди, швидше за все, їх помітять. Вам не обов’язково потрібно наймати графічного дизайнера, щоб створити всі ваші візуальні ефекти для вас. Ознайомтеся з цими чудовими (і безкоштовними) інструментами графічного дизайну, якими може скористатися будь-який новачок.

Надішліть свій вміст на Reddit

Якщо ви можете потрапити на першу сторінку Reddit, ви можете отримати тисячі і тисячі переглядів. Інші користувачі проголосують або відхилять поданий вами вміст, і чим більше він отримає, тим більше він буде перенесений на головну сторінку. Однак це складно, і рекомендується спочатку взяти час для участі у спільноті Reddit, перш ніж просто надсилати посилання на свої матеріали для самореклами. Реддіт насправді багато хмуриться, надсилаючи власні речі, тому тут потрібно бути обережним.

Зробіть все можливе, щоб бути якомога унікальнішим

І останнє, але не менш важливе: ви не можете очікувати, що щось підхопить значна аудиторія, якщо це буде просто перероблений вміст посереднім повідомленням. Щоб заразитися вірусом, потрібно зробити те, чого раніше ніколи не робилося. Ви повинні збудити людей і запропонувати їм щось, що може вплинути на їхні почуття настільки сильно, що змусить їх захотіти поділитися вашим вмістом із своїми соціальними мережами. Іншими словами, ви повинні вразити їх прямо в емоціях. Ось що потрібно, якщо ти хочеш заразитися вірусами в наші дні.