Saltar al contenido

10 цікавих прийомів, про які ви ніколи не знали, що ваш iPad може виконувати

15 de abril de 2021

Однією з найбільших точок продажу iPad є екосистема додатків та аксесуарів, які роблять так багато речей можливими. Цей список цікавих прийомів для iPad дає вам ідеї, як вразити своїх друзів або, принаймні, отримати максимум від свого iPad. Всі поради в цій статті доступні в iPad OS 13 та iOS 12, але більшість із них доступні в тій чи іншій формі набагато довше.

Змістовий покажчик

Багатозадачність із зображенням у малюнку

Коли ви хочете робити нотатки під час телефонного дзвінка або стежити за електронною поштою під час перегляду відео, програма «Картинка в картинці» готова. Зменште масштаб екрана FaceTime або відео, натиснувши кнопку головного екрана (на моделях, які їх мають) або піктограму зменшення розміру екрана. Відео зменшується до кута екрану iPad. Ви можете побачити головний екран і відкрити будь-яку іншу програму. Коли програма відкриється, перемістіть відео по екрану або змініть його розмір.

Функція

Використовуйте віртуальну тачпад на своєму iPad

Вам не вистачає сенсорної панелі на ноутбуці? Сенсорні елементи керування iPad зазвичай є достатнім, а в багатьох випадках навіть кращим способом керування iPad. Однак, коли справа стосується виділення тексту або розміщення курсору, важко не пропустити наявність миші або тачпада. Це, звичайно, якщо ви не знаєте про віртуальну тачпад. Коли у вас відображається екранна клавіатура iPad, ви, як правило, маєте доступ до віртуальної сенсорної панелі. Торкніться двох пальців екрана одночасно, щоб активувати його і не піднімати їх. Клавіші на віртуальній клавіатурі порожніють, і ви рухаєте пальцями, щоб рухати курсор так, ніби ви керуєте справжньою сенсорною панеллю.

Віртуальна сенсорна панель на iPad touch

Ознайомтесь із Центром управління

Можливо, ви натрапили на Центр керування, провевши пальцем вниз у правому куті екрана (або вгорі знизу на деяких моделях). Поверніться назад і переконайтеся, що ви можете керувати багатьма аспектами свого iPad безпосередньо там, у Центрі управління. Увімкніть або вимкніть режим польоту, Bluetooth, Wi-Fi та AirDrop. Змініть налаштування освітлення та звуку або встановіть таймер. Якщо це не ті налаштування, якими ви користуєтесь, налаштуйте Центр керування в Налаштуваннях, щоб додати будильник, лупу, нотатки або запис на екрані.

Підключіть iPad до телевізора

Ви можете переглядати свій iPad на своєму HDTV. Якщо у вас немає Apple TV, один із варіантів – купити цифровий AV-адаптер Apple. Цей адаптер дозволяє підключити iPad до входу HDMI телевізора та віддзеркалити дисплей iPad. Ви можете досягти цього без проводів, якщо у вас є AppleTV. Виберіть Дзеркальне відображення екрану в Центрі керування на iPad і торкніться Apple TV. Після цього AirPlay виконує всю роботу.

Центр управління на iPad, що відображає опцію Дзеркальне відображення екрана

Створіть трейлер фільму або редагуйте відео на своєму iPad

Якщо ви придбали новий iPad (або iPhone) за останні кілька років, у вас є безкоштовний доступ до iMovie – повнофункціонального відеоредактора, за допомогою якого можна створити власний трейлер фільму або відредагувати відео на своєму iPad. Легко вирізати та поєднати відео з кількох джерел, додати такі функції, як повільний рух, і додати музику до відео. iMovie має кілька цікавих шаблонів. Запускаючи новий проект iMovie, ви вибираєте між створенням Фільм, в якому ви працюєте без шаблону, або a Трейлер, що дає вам такі цікаві теми, як «Казка», «Інді» та «Романтика», серед інших.

Екран трейлера iMovie на iPad

Дивіться телевізор на своєму iPad

На вашому iPad є багато чудових програм для перегляду фільмів, а як щодо перегляду кабельного телебачення? Є кілька способів отримати улюблені телевізійні станції на iPad, одним із яких є Sling TV та Sling Player. Sling TV – це Інтернет-телебачення в прямому сенсі слова, яке дозволяє передавати канали на будь-який з ваших пристроїв. Sling Player трохи інший. Він працює, перехоплюючи поточну кабельну трансляцію та «прив’язуючи» її до вашого iPad. Якщо у вас є Apple TV або смарт-телевізор, перевірте магазин додатків для улюблених каналів. Зараз їх є у багатьох постачальників кабельних послуг, хоча для доступу до них вам може знадобитися постачальник кабельного телебачення. Це кілька способів перегляду телевізора на iPad.

Використовуйте свій iPad як другий монітор

Якщо у вас iPad, на якому встановлений iPadOS 13, і сумісний Mac, ви можете скористатися функцією Sidecar, яка постачається разом з iPad, щоб швидко перетворити його на другий монітор. Більш ранні моделі iPad потребують додатків, щоб допомогти. Такі програми, як Duet Display та Air Display, перетворюють ваш планшет на монітор. Можливість мати два монітори може створити чудеса для підвищення продуктивності, і якщо у вас вже є iPad, немає потреби витрачати 200 доларів і більше на інший дисплей, коли доступні дешевші альтернативи. 2:27

Запустіть програми за допомогою магічного заклинання

ГАРАЗД. Тож, можливо, магічне заклинання багато в чому звучить як «Запустити пошту». Це все ще здається магією. Siri – надзвичайно потужний інструмент, яким більшість людей користується недостатньо. Однією з корисних функцій є можливість усного запуску програм. Якщо ви коли-небудь полювали на екран за екраном піктограм програм, які шукають Facebook, ви можете заощадити багато часу, просто сказавши Siri «запустити Facebook» для вас. Ви також можете використовувати Siri для відтворення музики (навіть списку відтворення), набору телефонного номера у своїх контактів або читання текстових повідомлень.

Екран Siri прикладів голосових команд на iPad

Поверніть Siri Male або British

Голос Сірі чинить вам нерви? Ви не застрягли в цьому. Ви можете вибрати один з американських, австралійських, британських, ірландських та південноафриканських діалектів у чоловічій чи жіночій версії. Змініть стать та акцент, запустивши додаток Налаштування, вибравши Siri & Search на лівій панелі та торкнувшись Siri Voice до нижньої частини опцій Siri. Виберіть свою улюблену комбінацію. Якщо ви хочете трохи повеселитися, змініть мову Сірі, щоб відкрити ще більше можливостей. Параметр Мова знаходиться трохи вище Siri Voice у Налаштуваннях.

Налаштування голосу Siri на iPad

Інші способи гри з iPad

Популярність iPad призвела до фантастичної екосистеми крутих аксесуарів, починаючи від аркадної шафи, яка перетворює ваш iPad у старомодну гру на гоночних автомобілях, які повністю контролюються iPad. Одним з найкрутіших аксесуарів для дітей є система Osmo, яка використовує дзеркало та камеру iPad для розпізнавання фігур та взаємодії з дитиною для гри. Діти малюють перед iPad і взаємодіють зі своїми предметами на дисплеї, створюючи абсолютно новий спосіб гри та навчання за допомогою iPad.