Saltar al contenido

11 програм, які допомагають налаштувати ваш iPhone

30 de julio de 2021

Після придбання iPhone iPhone є вашим законом, але він справді не є вашим, поки він не відображає ваш стиль, інтереси та спосіб організації речей. Коротше кажучи, ваш iPhone не ваш, поки ви не налаштуєте його. Основні параметри налаштування включали телефон, який дозволяє вам змінювати шпалери, використовувати анімовані живі та динамічні шпалери, відображати заряд акумулятора у відсотках або створювати папки. Але, використовуючи програми у цьому списку, а також деякі вбудовані функції iOS, ви можете вийти далеко за рамки цих простих змін (або принаймні надати вигляду, який у вас є).

Змістовий покажчик

Сутенер ваш екран

Сутенер ваш екран.
Pimp Your Screen / Apalon

Основний спосіб, за допомогою якого ці програми дозволяють налаштувати ваш iPhone, – це надати вам інструменти для створення нових стилів шпалер iPhone. Це може здатися нудним, але додавши деякі оптичні ілюзії – наприклад, зробити так, щоб програми ніби лежали на полицях або оточували межі – ви отримуєте велику гнучкість. Pimp Your Screen (0,99 дол. США) – одна з найкращих програм у цій галузі. Він пропонує сотні різних елементів на екрані, таких як фони, полички та обшивки ікон. Ви можете змішувати та поєднувати ці елементи у тисячах комбінацій та зберігати різні зображення для шпалер та екрана блокування. Pimp Your Screen надає вам безліч інструментів, щоб зробити те, що обіцяє його назва.
Рейтинг: 4 із 5 зірок

Виклик виробника екрану

Виклик виробника екрану

Виклик виробника екрану.
Call Screen Maker / AppAnnex LLC

Шпалери та екрани блокування – це не єдине, що ви можете змінити, щоб надати своєму iPhone трохи візуального чуття. Ви також можете змінити зображення, що з’являються, коли люди телефонують вам, відомі як екрани дзвінків. Call Screen Maker ($ 0,99) пропонує бібліотеку готових зображень та шаблонів, які допоможуть вам налаштувати екрани викликів вашого iPhone. Це дозволяє змінити фон зображення та те, що відображається під панеллю виклику та кнопками відповіді / відхилення. Використання створеного вами зображення означає заміну фотографії в записі адресної книги людини. Мені не сподобався вигляд багатьох зображень у цьому додатку, але смаки різняться.
Рейтинг: 3,5 із 5 зірок

Полки та скіни iCandy

Полки iCandy & amp;  Додаток для шпалер для iPhone

Полки та скіни iCandy.
Полки та шкурки iCandy / ДНК життя

Багато програм для налаштування, доступних для iPhone, працюють приблизно однаково: поєднуйте зображення, обшивки іконок та полички у різні стилі, потім зберігайте ці зображення та використовуйте їх як шпалери. Це робить iCandy Shelves & Skins (0,99 дол. США), але також додає деякі інші функції, які, на диво, роблять його менш корисним. По-перше, він пропонує набагато більше зображень, ніж інші програми, які я тестував, включаючи можливість завантажувати більше з Інтернету. Однак із такою кількістю зображень перегляд усіх їх майже неможливий (і повільний). Що ще цікавіше, це дає вам можливість додавати текст та картинки до шпалер, чого я раніше не бачив. Це приємний штрих, але цього недостатньо, щоб подолати проблеми програми.
Рейтинг: 3 із 5 зірок

Pimp My Keyboard

Pimp My Keyboard

Pimp My Keyboard / Cocopok
Усі програми кольорової клавіатури працюють однаково: це самостійні програми, в яких ви пишете текст, а потім експортуєте цей текст до інших програм. Apple не дозволяє розробникам замінювати загальносистемну клавіатуру на iPhone, і ці програми не можуть цього обійти. Як результат, ці програми змушують писати текст в одному місці, а потім перейти до іншого, щоб використовувати цей текст – і в цих нових додатках ви не зможете зберегти кольори та стилі з першого додатка. Що ще гірше, Pimp My Keyboard містить нав’язливі оголошення та обіцяє оновлення, яке не існує.
1 зірка з 5

Pimp Keyboard ++

Pimp Keyboard ++

Pimp Keyboard ++ / Pimp Color Keyboard
Pimp Keyboard ++ працює як інші кольорові програми для клавіатури, але додає пару поворотів. По-перше, це зберігає всі ваші записи у вигляді окремих файлів і дозволяє захистити паролем доступ до програми. По-друге, він додає систему введення на основі жестів, розроблену для спрощення набору тексту. На жаль, це робить навпаки. Клавіатура тут повільна, не реагує та неточна. Система проведення пальців теж неточна. Не чудовий додаток.
1 зірка з 5

Кольорова клавіатура

Кольорова клавіатура

Кольорова клавіатура / Сьоме покоління
Додаток вводить в оману свій опис, здається, він стверджує, що робить те, чого не може, і збивається щоразу, коли ви намагаєтесь зробити що-небудь в iOS 7. Тримайтеся далеко-далеко.
Рейтинг: 0,5 із 5 зірок

Пов’язані

Блок дисплея

Відобразити блок налаштування iphone

Блок дисплея.
Блок дисплея / Розробка нових технологій

Досить рідко я даю додатку 0-зірковий рейтинг, але Display Block (0,99 дол. США) заробив його завдяки неправильному представленню того, що це таке і чим воно займається. Найважливіше те, що додаток не робить того, що вказують знімки екрана та опис в App Store. Він продається як спосіб налаштувати екран блокування iPhone з вищим рівнем безпеки та складнішими завданнями, ніж пароль для iOS. Справа зовсім не в цьому; це колекція статичних зображень без будь-яких функціональних можливостей або підвищеної безпеки, яку ви можете використовувати для екрана блокування. Що ще гірше, низка функцій програми навіть не працює. Тримайтеся далеко, далеко від цього, якщо не будуть зроблені серйозні зміни.
Рейтинг: 0 із 5 зірок

Додайте смайлики

Смайлики

CHIARI_VFX / Getty Images
Незважаючи на те, що в App Store доступні десятки, а може і сотні додатків для смайлів, вам не потрібно завантажувати жодного, щоб оживити спілкування із смайликами. Це тому, що в iOS вбудована клавіатура смайлів. Він не ввімкнений за замовчуванням, і не очевидно, де він ховається, але коли ви знаєте, як його увімкнути, ви, ймовірно, ніколи його не вимкнете. Дізнайтеся, як увімкнути клавіатуру смайлів, у статті, пов’язаній тут.
Не оцінено

Програми дзвінка

Значок дзвінка

Tanya-stock / Getty Images
Візуальні інструменти – не єдині способи зробити свій iPhone своїм. Також є варіанти аудіо. Так само, як Call Screen Maker дозволяє змінювати зображення, яке з’являється, коли хтось телефонує вам, додатки дзвінка дозволяють змінювати дзвінок, який звучить для кожної людини у вашій адресній книзі. Деякі програми дзвінка платні, деякі безкоштовні, але майже всі дозволяють вам брати пісні з музичної бібліотеки вашого iPhone і перетворювати їх у 30-40-секундні кліпи. Деякі програми дозволяють додавати ефекти до мелодій дзвінка. Створивши їх, ви можете призначити різну мелодію дзвінка кожному, хто дзвонить вам.
Не оцінено

Додатки для клавіатури iOS 8

встановити нову клавіатуру на iphone - -

Swype працює в програмі Mail.
tebapit

Жодна з клавіатурних програм, згаданих до цього часу в цьому списку, не була справжньою заміною клавіатури. Вони насправді є більш простими програмами для редагування тексту, клавіатури яких можна налаштувати, але вони не дозволяють замінити стандартну системну клавіатуру iOS на всьому iPhone. Це тому, що така заміна була неможливою. Це змінилося в iOS 8. У iOS 8 і новіших версіях користувачі тепер можуть встановлювати додатки для клавіатури, які можна використовувати замість вбудованої клавіатури iOS скрізь, де з’являється клавіатура. Ці клавіатури пропонують всілякі нововведення, від проведення пальцем до створення слів, замість натискання клавіш на клавіатурах смайлів до клавіатур GIF і не тільки. Вони не тільки допомагають налаштувати телефон, але й роблять його швидшим та цікавішим.
Не оцінено

Віджети Центру сповіщень

Віджети Центру сповіщень в iOS 8

Віджети від Yahoo Weather та Акції в Центрі сповіщень.
tebapit

Однією з цікавих особливостей OS 8 є можливість додавання міні-програм, які називаються віджетами, до випадаючого Центру сповіщень. За допомогою цих віджетів ви можете отримувати фрагменти інформації або навіть вживати заходів щодо деяких елементів, не відкриваючи програму. Не кожна програма в App Store включає віджет Центру сповіщень, але ті, що роблять життя набагато простішим. Уявіть, що ви можете отримати прогноз погоди, не відкриваючи додаток для погоди, або викреслити елемент зі списку справ, навіть не маючи бачити повний список. Досить корисно.
Не оцінено