Saltar al contenido

12 вдосконалених порад та підказок для Evernote

24 de mayo de 2021

Навіть якщо ви вже деякий час використовували Evernote, цей список вдосконалених порад та підказок, швидше за все, включатиме принаймні кілька, якими ви ще не користувались. Поради тут стосуються головним чином настільних версій Evernote, а скріншоти зроблені в macOS. Однак функції та процедури схожі між платформами та пристроями.

Змістовий покажчик

Створіть швидкий зміст

Ви можете створити індекс із декількох нотаток як нову нотатку. Цей трюк Evernote настільки простий, що може надихнути вас на створення актуальних серій нотаток. Просто виберіть кілька нотаток і виберіть Створення змісту Примітка з меню, що з’явиться. Результат – нова примітка із посиланнями на вибрані вами предмети.

Зміст Примітка в Evernote

Щоб вибрати кілька нотаток у Windows, утримуйте Контроль або Команда під час вибору кожного з них. У MacOS натисніть Команда або Shift коли ви їх вибираєте.

Використання або зміна гарячих клавіш

Комбінації клавіш на Evernote

Гарячі клавіші – це комбінації клавіш. Уже існують комбінації клавіш Evernote для Mac та Evernote для Windows. Змініть їх, перейшовши до Evernote > Преференції > Гарячі клавіши.

Дізнайтеся про секрети пошуку Evernote, включаючи збережений пошук

Збереження пошуку в Evernote

Якщо ви багато шукаєте одні й ті самі ключові слова, подумайте про те, щоб додати їх до своїх збережених пошукових запитів. Введіть пошуковий термін у вікно пошуку (у верхньому правому куті екрана), але не натискайте Введіть. Натомість виберіть Редагувати > Знайдіть > Зберегти пошук, і при запиті дайте назву пошуку. Збережений пошук ви знайдете у спадному меню, яке з’явиться після натискання вікна пошуку.

Дослідження та кліп виділеного тексту Kindle до Evernote

Відсікання веб-сторінок Evernote з Kindle Highlights

Незважаючи на те, що програми для створення нотаток, такі як Evernote, не такі чудові для форматування бібліографічних джерел, як спеціалізовані програми або Microsoft Word, ви можете захопити фрагменти, які ви виділили в Kindle, за допомогою Web Clipper від Evernote. Увійдіть на сайт kindle.amazon.com і відвідайте Ваші основні моменти. Потім скористайтеся веб-машинкою Evernote, щоб надіслати її Evernote.

Злиття нотаток

Об’єднання двох нот в Evernote

Виберіть дві або більше нотаток. Клацніть Злиття зі спадного меню, що з’явиться. Злийте обережно: Ви не можете скасувати це.

Зашифруйте частини тексту в Evernote

Зашифруйте виділений текст у Evernote

Клацніть правою кнопкою миші будь-який текст у примітці та виберіть Шифрувати виділений текст. Створіть пароль, який запам’ятаєте. Виберіть стрілку спадного меню для опцій дешифрування. На жаль, ви не можете зашифрувати цілу нотатку.

Отримуйте нагадування на електронну пошту кожного дня

Отримуйте нагадування електронною поштою в Evernote

Йти до Преференції > Нагадування > Отримуйте нагадування електронною поштою.

Збереження вкладень із примітки

Збережіть вкладення нотатки в Evernote

Виберіть Файл > Збережіть вкладення в папці. Усі вкладення в примітці будуть збережені до місця, яке ви вказали в наступному запиті.

Використовуйте шаблони Evernote

Шаблон Evernote

Якщо ви використовуєте один і той же формат неодноразово, використовуйте або створюйте шаблон, щоб заощадити час. Evernote також має різноманітні шаблони, доступні на веб-сайті evernote.com/templates. Відвідайте посилання, знайдіть потрібне та натисніть Використовуйте шаблон. Він завантажиться у веб-версію Evernote. Ви можете використовувати його там, або зберегти і використовувати у настільній версії. Створення власного шаблону передбачає не вбудовану функцію, а метод: Скопіюйте нотатку, формат якої ви хочете використовувати ще раз, і введіть нову інформацію, вкладення тощо. Збережіть усі нотатки, які ви використовуєте як шаблони, у папці, яку ви призначили для цієї мети.

Інтегруйте фізичний блокнот із Evernote

Зошити Evernote від Moleskine

Moleskine створив спеціальні фізичні ноутбуки, які легко інтегруються з вашим обліковим записом Evernote. Це означає, що будь-які нотатки, малюнки тощо, які ви створюєте в такому блокноті, автоматично завантажуються та оновлюються у вашому обліковому записі Evernote, доступному з будь-якого пристрою. Ви навіть можете інтегрувати Smart Stickers.

Використовуйте Evernote з нотатками після публікації

Post-Its та Evernote

Ви можете використовувати камеру Evernote у мобільному додатку, щоб робити свої нотатки Post-It; Решта робить Evernote, кольорово кодуючи кожну ноту, щоб допомогти в організації. Ідея полягає в тому, щоб ви мали доступ до всіх своїх нотаток, письмових чи цифрових, скрізь, куди не забирає вас день.

Використовуйте спеціальний сканер з Evernote

Використання ScanSnap Evernote Edition

Спеціальні сканери, такі як ScanSnap для Evernote, полегшують безпаперовий звіт, дозволяючи сканувати документи безпосередньо в Evernote.