Saltar al contenido

13 найкращих порад та підказок AirPods 2021 року

12 de abril de 2021

Користуватися AirPods надзвичайно просто: вийміть їх із футляра, покладіть у вуха, і все готово. Звичайно, всі знають основні способи їх використання, наприклад, подвійне натискання для відтворення / паузи аудіо чи зарядка AirPods, поклавши їх у футляр. Але є купа чудових, не дуже відомих особливостей AirPods, які роблять їх більш корисними та веселими. Якщо ви хочете отримати максимум від своїх AirPods, вам потрібно знати ці 13 порад та підказок. Інформація та інструкції у цій статті стосуються оригінальних AirPods (із зарядним чохлом із портом Lightning), AirPods 2-го покоління (із корпусом бездротової зарядки) та AirPods Pro.

Змістовий покажчик

Кнопка на корпусі AirPod не ввімкнена / вимкнена

Яблуко
Це не дивно, якщо ви думали, що кнопка на корпусі AirPods призначена для увімкнення та вимкнення навушників. Що ще робила б ця кнопка? Ну, насправді це не для увімкнення та вимкнення AirPods або їх корпусу. Натомість ви використовуєте цю кнопку для налаштування AirPods або для їх скидання в рамках вирішення проблем або підготовки до продажу своїх AirPods. Дізнайтеся більше про те, що робить кнопка, і як нею користуватися, у розділі Як скинути AirPods.

Об’єднайте AirPods із пристроями, крім iPhone

MacBook Air з відображеною веб-сторінкою AirPods

Зображення MacBook: Apple Inc.
Ви можете думати про AirPods як про те, що ви використовуєте лише з iPhone або iPad, але насправді ви можете використовувати їх на всіх типах пристроїв. Звичайно, вони працюють з Mac, Apple TV та Apple Watch. Але їх також можна підключити до телефонів Android, ігрових систем, комп’ютерів Windows та практично будь-якого іншого пристрою, що підтримує Bluetooth. На пристроях, що не належать Apple, вони працюють як бездротові навушники і не мають усіх своїх найкрутіших функцій, але все одно працюють – і дивіться! – чудово.

AirPods + Apple Watch = Аудіо на ходу

Знімки екрана надсилання звуку до AirPods на Apple Watch

Вирушаєте на пробіжку, похід, велосипедну прогулянку або поїздку в тренажерний зал? Ви можете залишити свій iPhone позаду і просто взяти Apple Watch та AirPods, щоб мінімізувати вагу, насолоджуючись звуком. Для цього просто виконайте такі прості дії:

 1. На своєму Apple Watch відкрийте Центр керування (проведіть пальцем знизу вгору, дивлячись на циферблат годинника).
 2. Торкніться значка AirPlay значок (три кільця з трикутником внизу).
 3. Виберіть AirPods.

Дізнайтеся про те, як завантажувати музику на Apple Watch для справжнього бездротового використання, у розділі Як відтворювати музику на Apple Watch.

Знайдіть свої втрачені AirPods

Функція Find My AirPods на iPhone.

Оскільки AirPods настільки малі, втрата їх є постійним ризиком. На щастя, Apple додала підтримку пошуку загублених або викрадених AirPods до свого широко використовуваного (і дуже ефективного) інструменту Find My iPhone. Дізнайтеся, як використовувати інструмент для пошуку відсутніх навушників, у розділі Як знайти загублені Apple AirPods.

Отримайте бездротову зарядку дешево

Apple AirPods відпочиває на базі бездротової зарядки

Фотограф і відеооператор / iStock / Getty Images Plus
AirPods 2-го покоління пропонують всілякі прохолодні, нові функції, і одна з найкрутіших полягає в тому, що корпус підтримує бездротову зарядку. З ними, замість того, щоб підключати AirPods до акумулятора, просто покладіть чохол на бездротовий зарядний килимок, і все готово. Це крута функція, але, можливо, недостатньо крута, щоб ви змогли витратити 199 доларів США за цілком новий набір AirPods. Але як щодо 79 доларів натомість? Ви можете просто придбати чохол для бездротової зарядки за цю ціну і використовувати його з існуючими AirPods.

Різні вогні означають різні речі

Корпус AirPods зі світловим індикатором стану світиться зеленим

Apple Inc.
Ви коли-небудь помічали, що індикатор стану на ваших AirPods змінює колір? Як і індикатор стану на iPod Shuffle (пам’ятаєте?), Ці кольори надають корисну інформацію про те, що відбувається з AirPods. Ось що вони означають:

 • Зелене світло :, навушники на випадок: AirPods повністю заряджені.
 • Зелене світло, без навушників на випадок: Справа повністю заряджена.
 • Помаранчеве світло: На випадок, якщо акумулятор заряджений, залишається один заряд.
 • Блимає помаранчевим світлом: Потрібно знову налаштувати AirPods.
 • Блимає біле світло: AirPods готові до налаштування.

Перевірте час автономної роботи AirPods

Хтось тримає iPhone, дивлячись на індикатор терміну служби батареї AirPods.

Без екрану та лише включеного індикатора стану може бути досить важко зрозуміти, скільки заряду батареї у AirPods чи корпусу залишилось. Існує ряд способів перевірити час автономної роботи, включаючи кілька опцій на iPhone, спосіб на Mac і навіть за допомогою звукового попередження. Дізнайтеся про перевірку терміну служби батареї AirPod та багато іншого в розділі Як зарядити свої AirPods або AirPods 2.

Налаштування дій подвійного натискання

IPhone на робочому столі, що показує параметри подвійного натискання AirPod.

За замовчуванням подвійне натискання AirPods змушує їх відтворювати або призупиняти звук, який ви слухаєте, або відповідати на телефонний дзвінок. Але чи знаєте ви, що можете налаштувати налаштування AirPods і подвійне натискання запускати різні дії? Насправді ви можете змусити кожен AirPod робити по-різному, коли двічі натискаєте. Ось як:

 1. На пристрої iOS торкніться значка Налаштування додаток.
 2. Торкніться Bluetooth.
 3. Торкніться значка i біля ваших AirPods.
 4. Знайди Двічі торкніться AirPod розділ, а потім виберіть Ліворуч або Правильно. Це визначає, для якого з ваших AirPods ви зміните налаштування.
 5. Виберіть те, що ви хочете, щоб сталося, коли ви двічі торкаєтесь AirPod: Сірі, Відтворення / пауза, Наступний трек, Попередній трек, і Вимкнено (виберіть це, і нічого не трапиться, коли ви двічі торкаєтесь AirPod).

Керуйте мікрофоном AirPods

IPhone, що показує налаштування мікрофона для AirPods.

В обидва AirPods вбудований мікрофон, так що незалежно від того, що у вас у вусі, ви завжди можете розмовляти по телефону або користуватися Siri (докладніше про це за мить). Але ви також можете призначити мікрофон будь-коли працювати на одному AirPod, а не на іншому, виконавши такі дії:

 1. На пристрої iOS торкніться Налаштування -> Bluetooth -> i біля ваших AirPods.
 2. Торкніться Мікрофон.
 3. Торкніться Завжди лівий AirPod або Завжди правильний AirPod, залежно від того, який ви хочете використовувати.

AirPods може сказати вам, хто телефонує

Налаштування анонсу дзвінків на iPhone для AirPods.

Якщо ваші AirPods налаштовані правильно, вам ніколи не доведеться виймати телефон з кишені, щоб дізнатися, хто вам телефонує. Це тому, що ваші AirPods насправді можуть повідомити, від кого дзвінок, щоб допомогти вам вирішити, хочете ви відповісти на нього зараз чи ні. Ось що потрібно зробити, щоб увімкнути цю функцію:

 1. На своєму iPhone торкніться значка Налаштування додаток.
 2. Торкніться Телефон.
 3. Торкніться Оголошуйте дзвінки.
 4. Торкніться Тільки навушники.

Інший спосіб дізнатись, хто телефонує, не дивлячись на телефон, – це призначити власну мелодію дзвінка окремим контактам.

Використовуйте AirPods як слуховий апарат

Хтось тримає iPhone на відкритому повітрі, який показує функцію AirPods Listen Live.

Це може бути найкрутіша прихована функція AirPods з усіх. Якщо ви використовуєте AirPods з iPhone, ви можете перетворити iPhone на віддалений пристрій прослуховування, а AirPods на слуховий апарат. Уявіть собі: ви перебуваєте в переповненому галасливому ресторані чи барі, і майже неможливо почути людину, з якою намагаєтеся поговорити. Якщо ви ввімкнете цю функцію та розмістите iPhone поблизу цієї людини, мікрофон iPhone захопить те, що вони скажуть, і надішле його на ваші AirPods для полегшення прослуховування. Божевільний, так ?! Ось як зробити цю роботу:

 1. На iPhone торкніться Налаштування.
 2. Торкніться Центр управління.
 3. Торкніться Налаштування елементів керування.
 4. Торкніться значка + значок поруч із Слух.
 5. Підключіть AirPods до iPhone.
 6. Відкрийте Центр керування та натисніть Слух піктограми (схожа на вухо).
 7. Торкніться Слухайте в прямому ефірі.

Поговоріть із Siri за допомогою AirPods

Людина за допомогою Siri на iPhone.

Обидва покоління AirPods можуть дозволити вам спілкуватися з Siri (якщо навушники підключені до пристрою Apple, на якому працює Siri; вибачте, користувачі Android). На моделі 1-го покоління подвійне натискання активує Siri. На моделі 2-го покоління просто скажіть «Гей Сірі». Попросіть Siri робити такі речі, як надсилання текстових повідомлень, перевірка часу автономної роботи AirPods, збільшення або зменшення гучності, пропуск пісень тощо.

Поділіться аудіо з другом

IPhone передає звук до двох наборів AirPods

Apple Inc.
Якщо у вас є iOS 13 на вашому iPhone, ви можете поділитися аудіо з другом, який має AirPods – і це надзвичайно просто. Ось що робити:

 1. Ви і ваш друг повинні знаходитися в радіусі дії вашого iPhone (кілька десятків футів) і мати AirPods у вухах.
 2. Почніть відтворювати звук на своєму iPhone.
 3. відчинено Центр управління.
 4. Відкрийте елементи керування музикою.
 5. Там з’являться обидва AirPods. Просто натисніть на них обох, і ви швидко прослухаєте один і той же звук.

Цікаво, чи можете ви вимкнути AirPods? Відповідь складніша, ніж можна було очікувати. Дізнайтеся в розділі Як вимкнути AirPods.