Saltar al contenido

15 найкращих хакерів та підказок iPhone на 2021 рік

18 de abril de 2021

IPhone має безліч чудових функцій, але ви можете зробити його ще потужнішим, розблокувавши хакери та хитрості iPhone, які ховаються у вашому смартфоні. Цих секретних функцій сотні, але ось наші підбірки для 15 найкращих хакерів для iPhone.

Змістовий покажчик

Заряджайте акумулятор швидше

Хочете зарядити акумулятор iPhone якомога швидше? Спочатку переведіть його в режим польоту. Режим польоту вимикає багато функцій телефону, включаючи стільникові мережі та мережі Wi-Fi, тому батареї менше, і вона заряджається швидше. Тільки не забудьте вимкнути режим польоту, коли закінчите заряджати. Щоб використовувати режим польоту: Відкрийте Центр управління (проведіть пальцем вниз зверху праворуч на iPhone X та вгору або вниз знизу на інших моделях) і торкніться піктограми літака. Цей хак працює на всіх моделях iPhone.

Закриття програм не економить час автономної роботи

Як вийти з програм на iPhone

Можливо, ви вже чули, що вихід із програм допомагає вашому акумулятору iPhone тривати довше. Скільки б людей не говорили це, це просто неправда. Насправді вихід із програм може фактично змусити вашу батарею швидше зарядитися. Отже, не закривайте програми, якими ви не користуєтесь, просто залиште їх у фоновому режимі. Цей хак працює на всіх моделях iPhone.

Знайдіть найсильніший найближчий стільниковий сигнал

Знімок екрану злому детектора сили сигналу iPhone

Поговоріть про приховану функцію! Забудьте розмахувати телефоном у повітрі та гуляти, щоб знайти найсильніший стільниковий сигнал. Просто скористайтеся цим трюком, і ви отримаєте чітке вказівку сили сигналу:

 1. Відкрийте Телефон додаток.
 2. Наберіть * 3001 # 12345 # *.
 3. Торкніться кнопки дзвінка.
 4. В iOS 6 – 10 це завантажує Польовий тест екрану, і ви можете перейти до кроку 7. На iOS 11 і новіших версій він завантажує Головне меню.
 5. Торкніться LTE.
 6. Торкніться Обслуговування клітинних страв і шукайте рядки rsrp0 (поточна башта стільникової мережі) та rsrp1 (найближча резервна вежа).
 7. Торкніться індикатора сили сигналу у верхньому лівому куті.
 8. Чим менше число, тим кращий сигнал. Тож -90 – чудовий сигнал, -110 – це нормально, а -125 – зовсім не сигнал. Пройдіться навколо, щоб побачити, як змінюється потужність сигналу, і використовуйте свій телефон там, де у вас мало номера.

Цей злом працює на телефонах iPhone з iOS 6 до iOS 10. На телефонах з iOS 11 ваш телефон повинен мати модем Intel. Моделі, які мають iPhone 11 і 11 Pro, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X: (A1901), iPhone 8: (A1905), iPhone 8 Plus: (A1897), iPhone 7: (A1778) та iPhone 7 Plus : (A1784).

Зробіть легкий блимання як сповіщення

На задній панелі iPhone показана камера та спалах камери

nixki / iStock Editorial / Getty Images Plus
Хочете отримувати сповіщення про нові тексти, вхідні дзвінки чи іншу корисну інформацію, не дивлячись на екран вашого iPhone і не слухаючи звуки? За допомогою цього злому спалах камери на задній панелі телефону блимає, коли ви отримуєте нове сповіщення. Просто виконайте такі дії:

 1. Торкніться Налаштування.
 2. Торкніться Загальні (пропустіть цей крок на iOS 13 та новіших версіях).
 3. Торкніться Доступність.
 4. Торкніться Аудіо / Візуальне (пропустіть цей крок на iOS 13 та новіших версіях).
 5. Торкніться Світлодіодний спалах для попереджень (пропустіть цей крок на iOS 13 та новіших версіях).
 6. Перемістіть повзунок у положення увімкнено / зелений. Також перемістіть Спалах без звуку повзунок увімкнено / зелений.

Цей хак працює на всіх моделях iPhone зі спалахом камери.

Фотографуйте за допомогою кнопки гучності

Фотографування феєрверків за допомогою iPhone

franckreporter / E + / Getty Images
Чи знали ви, що натискання кнопки на екрані камери – не єдиний спосіб фотографувати? Насправді є набагато простіший спосіб швидко фотографувати, не дивлячись і не торкаючись екрана. Коли програма Камера буде відкрита, натисніть кнопку збільшення гучності, і ваш телефон зніме фотографію. Це працює навіть із навушниками з вбудованими пультами дистанційного керування. Цей хак працює на всіх моделях iPhone. Деякі моделі також можуть робити фотографії за допомогою кнопки зменшення гучності.

Нехай Siri допоможе вам фотографувати

Активація Siri на iPhone

SKrow / iStock Unreleased / Getty Images
Всім відомо, що вони можуть задавати питання Siri, але чи знали ви, що Siri може швидше робити фотографії? Незважаючи на те, що він фактично не може зробити фотографію, Siri може відкрити програму Camera до налаштувань, які ви просите, тому вам просто потрібно натиснути кнопку камери (або натиснути кнопку гучності). Ось що потрібно зробити: Активуйте Siri (утримуйте кнопку Home або Side, залежно від вашої моделі) і попросіть Siri зробити фотографію чи відео. Ваші варіанти: «Гей Сірі, сфотографуй» (можна також сказати «малюнок») «Гей Сірі, зробіть квадратну фотографію» «Гей Сірі, зробіть панорамне фото» «Гей Сірі, зробіть відео» «Гей Сірі , візьміть уповільнене відео «» Гей, Сірі, зробіть поступове відео «» Гей, Сірі, зробіть селфі. » Коли ви розмалюєте потрібне зображення, торкніться камери або кнопки гучності. Цей хак працює на всіх моделях iPhone. Для функції селфі потрібна iOS 10 або новіша версія.

Введіть свої команди в Siri, замість того, щоб говорити їх

Знімок екрана використання функції Type to Siri

Siri – це чудово, але ви не можете розмовляти з Siri і отримувати відповіді вголос у будь-якій ситуації (і для деяких людей з обмеженими можливостями розмова може бути недоступною). У цих випадках ви можете використовувати Siri, якщо у вас увімкнено Type to Siri. Цей фокус дозволяє вам отримати доступ до Siri і давати їй команди, набираючи текст. Ось що робити:

 1. Торкніться Налаштування.
 2. Торкніться Загальні (пропустіть цей крок на iOS 13 та новіших версіях).
 3. Торкніться Доступність.
 4. Торкніться Сірі.
 5. Перемістіть Введіть в Siri повзунок увімкнено / зелений.
 6. Тепер активуйте Siri, і з’явиться клавіатура, яка дозволить вам ввести свою команду. Ви також можете говорити за допомогою піктограми мікрофона.

Цей хак працює на всіх моделях iPhone, що працюють під управлінням iOS 11 і новіших версій.

Використовуйте прихований темний режим

темний режим iphone - -

З виходом iOS 13 до iPhone було додано офіційний темний режим. Дізнайтеся, як ним користуватися, прочитавши розділ Як увімкнути темний режим на iPhone та iPad. Темні режими – це популярна функція для людей, які часто використовують свої пристрої в темряві. Якщо ввімкнено темний режим, ваш яскравий інтерфейс iPhone переходить на темні кольори, які легше сприймаються очима в умовах недостатнього освітлення (вони також корисні для людей з дальтонізмом). Хоча iPhone не пропонує справжнього темного режиму, цей трюк наближає вас до дрібниць:

 1. Торкніться Налаштування.
 2. Торкніться Загальні.
 3. Торкніться Доступність.
 4. Торкніться Показати розміщення.
 5. Торкніться Інвертувати кольори.
 6. Виберіть будь-який Розумний інверт (який перемикає деякі кольори на екрані в темний режим) або Класичний інверт (який перемикає всі кольори).

Ви можете легко вмикати та вимикати темний режим. Цей хак працює на всіх моделях iPhone, що працюють під управлінням iOS 11 і новіших версій.

Додайте кнопку «Віртуальний дім» на екран

Знімок екрана налаштування параметра AssistiveTouch на iPhone

Якщо у вас iPhone X або новіша версія, ви можете пропустити стару апаратну кнопку «Домашня сторінка». Навіть якщо у вас інша модель, можливо, вам знадобляться опції та функціональність додавання віртуальної кнопки «Домашня сторінка» на екран. Це чудовий хак, оскільки він забезпечує швидкий доступ до функцій, які в іншому випадку вимагають жестів або декількох натискань. Щоб увімкнути цю віртуальну кнопку «Домашня сторінка»:

 1. Торкніться Налаштування.
 2. Торкніться Загальні (пропустіть цей крок на iOS 13 та новіших версіях).
 3. Торкніться Доступність.
 4. Торкніться Торкніться (робіть це лише на iOS 13 та новіших версіях).
 5. Торкніться AssistiveTouch.
 6. Перемістіть повзунок у положення увімк. / Зелений.

Цей хак працює на всіх моделях iPhone.

Приховані ярлики для ваших улюблених програм

Знімок екрана ярлика 3D Touch із програми Mail

Якщо у вас iPhone із сенсорним екраном 3D або iPhone 11 і новіших версій, у піктограмах програм є ярлики загальних функцій деяких ваших улюблених програм. Щоб отримати до них доступ, натисніть іконку програми. Якщо програма підтримує цю функцію, із піктограми вискакує меню із набором ярликів. Торкніться потрібного, і ви перейдете до програми та перейдете до цієї дії. Цей хак працює на iPhone 6S серії, 7 серії, 8 серії, X, XS, XR та 11 серії.

Зробіть далекі значки простішими

Досяжність на iPhone X

Коли екрани iPhone стають більшими, досягати значків у дальньому куті навпроти вашої руки стає все важче. Ні, якщо ви знаєте цей фокус. IOS включає функцію «Досяжність», яка тягне верхні піктограми вниз до нижньої частини екрана, щоб полегшити їх натискання. Ось як:

 1. На айфонах із кнопкою головного екрана обережно двічі торкніться (але не клацайте) кнопки головного екрана.
 2. На iPhone X і вгору проведіть пальцем вниз від рядка індикатора внизу екрана.
 3. Вміст екрана рухається вниз.
 4. Торкніться потрібного елемента, і екран повернеться до звичного. Якщо ви передумали, натисніть де-небудь ще на екрані, щоб скасувати.

Цей хакер працює на iPhone 6, 6S, 7, 8, 8, а також на iPhone X, XS, XR та 11.

Замініть клавіатуру на трекпад

Знімок екрана використання клавіатури iPhone як трекпада

Настільки боляче рухати маленький курсор лупи по екрану, коли ви намагаєтесь виділити певний фрагмент тексту. У нас є для вас хитрість, завдяки якій розміщення курсору в тексті стає набагато простішим. Це працює, перетворюючи клавіатуру на трекпад, як миша на ноутбуці. Ось що робити:

 1. Відкрийте програму, де ви зможете редагувати текст за допомогою стандартної клавіатури iPhone (деякі сторонні клавіатури також підтримують цю функцію).
 2. Натисніть і утримуйте будь-яку клавішу на клавіатурі.
 3. Букви на клавішах зникають. Проведіть пальцем по клавіатурі, як керування мишею на трекпаді.
 4. Спостерігайте за курсором на екрані і відпускайте, коли курсор знаходиться там, де ви хочете.

Цей злом працює на моделях iPhone із сенсорним 3D-екраном під управлінням iOS 9 і новіших версій, а також на всіх інших моделях під управлінням iOS 12. На iOS 13 ви можете просто перетягнути курсор у будь-яке місце на екрані; не потрібно сильно натискати клавіатуру.

Струси, щоб скасувати введення тексту

Знімок екрана функції Shake to Undo

Якщо ви набираєте нотатку, текстове повідомлення чи інший текст і вирішили стерти щойно написане, не потрібно використовувати кнопку видалення на клавіатурі. Якщо у вас включений цей хакер, все, що вам потрібно зробити, це струсити iPhone, щоб видалити ваші записи. Ось що робити:

 1. Торкніться Налаштування.
 2. Торкніться Доступність.
 3. Торкніться Торкніться (лише на iOS 13 та новіших версіях).
 4. В Взаємодія розділу, торкніться Струси, щоб скасувати.
 5. Перемістіть повзунок у положення увімк. / Зелений.

Потім, коли ви щойно набираєте щось, від чого хочете позбутися, струсіть телефон і торкніться Скасувати у спливаючому вікні. Цей хак працює на всіх моделях iPhone.

Вирівняйте гучність музики в один дотик

Знімок екрана налаштування перевірки звуку на iPhone

Ви коли-небудь помічали, що музика на вашому телефоні записується з різною гучністю? Старі пісні зазвичай тихіші, новіші пісні голосніші. Це може означати, що вам доведеться весь час змінювати гучність. Ну, у нас є хитрість, яка змушує всю вашу музику грати на одному рівні. Він називається Sound Check і вбудований в iOS. Він перевіряє гучність усієї вашої музики, знаходить середнє значення, а потім застосовує всю вашу музику за замовчуванням. Ось як його ввімкнути:

 1. Торкніться Налаштування.
 2. Торкніться Музика.
 3. Прокрутіть вниз до Відтворення.
 4. Перемістіть Перевірка звуку повзунок увімкнено / зелений.

Цей хак працює на всіх моделях iPhone.

Вимірюйте простори, використовуючи доповнену реальність

Знімок екрана з використання додатка

Можливо, ви знаєте, що у вашому iPhone є вбудований рівень, який ви можете використовувати для випрямлення зображень або полиць, але чи знаєте ви, що у нього також є програма під назвою Measure, яка використовує доповнену реальність, щоб допомогти вам виміряти відстань? Ось що вам потрібно зробити:

 1. Торкніться значка Виміряйте додаток, щоб відкрити його.
 2. Розташуйте камеру iPhone так, щоб вона була звернена до рівної поверхні.
 3. Торкніться значка + , щоб почати вимірювання.
 4. Перемістіть iPhone так, щоб екранна міра також рухалася.
 5. Вимірявши простір, торкніться значка + ще раз, щоб показати виміряну відстань.

Додаток Measure може зробити набагато більше, ніж це. Цей хакер працює на iPhone SE та 6S серії та новіших версій, під управлінням iOS 12 та новіших версій.