Saltar al contenido

16 найкращих прихованих функцій у Samsung Galaxy Note 10 та 10+

20 de abril de 2021

Завдяки Samsung Note 10 і Note 10+ Samsung знову вдалося зберегти в портативний пристрій більше енергії, ніж хто-небудь коли-небудь мріяв. Завдяки збільшеному екрану та S Pen, Note та Note 10+ – це потужність продуктивності. Ось огляд деяких розширених доступних функцій.

Змістовий покажчик

Зігніть дисплей Samsung Note 10 і Note 10+ на вашу волю

Примітка 10 та Примітка 10+ включали деякі функції, які раніше не були доступними, щоб ви дійсно могли контролювати дисплей своїх пристроїв. Тепер ви можете налаштувати його, щоб він працював так, як вам потрібно.

 1. Використовуйте темний режим для захисту очей: Щоб перейти в темний режим на вашому Samsung Note 10 або Note 10+, все, що вам потрібно зробити, це перейти до Налаштування > Дисплей і торкніться Темний переключитися на Темний режим.
 2. Переглядайте свої програми в режимі розділеного екрана: Для перегляду двох програм на розділеному екрані на Samsung Galaxy Note 10 та Note 10+ потрібно відкрити одну з двох програм, які ви хочете використовувати, а потім вибрати Перемикач програм і торкніться піктограми програми у верхній частині ескізу. Коли меню відкриється, виберіть Відкрити в режимі розділеного екрана і перейдіть до другої програми, яку ви хочете використовувати у режимі розділеного екрана. Дві програми відкриються у вигляді розділеного екрану, і ви можете перетягнути середню смугу розділення, щоб змінити їх розмір, або перетягнути її до кінця вгору або внизу, щоб закрити одну з програм.
 3. Перегляньте свої програми у спливаючому вікні: Так само, як розділений екран може бути корисним, перегляд ваших програм у спливаючому вікні також може бути корисним. Для цього дотримуйтесь тих самих вказівок для відкриття в режимі розділеного екрана, але виберіть Відкрити у спливаючому вікні натомість. Це відкриє програму в невеликому вікні. Потім ви можете натиснути Зменшити розмір піктограми (вікно із двома стрілками, спрямованими до центру), щоб перетворити спливаючі вікна на піктограму кола, яку можна переміщати по екрану. Ви також можете закрити програму, натиснувши на X або розгорніть програму, натиснувши Розгорнути значок. Нарешті, ви можете змінити прозорість програми, натиснувши Прозорість в крайньому лівому куті меню та перетягуючи повзунок, щоб зробити його прозорішим.
 4. Закріпіть програму на місці: не дозволяйте іншим (наприклад, маленьким дітям) переглядати, коли користуєтеся телефоном. Щоб закріпити програму на місці, спочатку потрібно ввімкнути Закріпіть Windows особливість. Йти до Налаштування, шукати PIN-код, виберіть Закріпіть Windows , а потім натисніть, щоб увімкнути його. Після активації виберіть Перемикач програм і виберіть піктограму програми, яку потрібно закріпити на місці, виберіть Закріпіть цей додаток. Після закріплення ви не зможете вийти з нього, поки одночасно не натиснете меню та стрілку назад. (Вам доведеться ввійти ще раз.)

Використовуйте жести, щоб робити речі швидше

Проведіть пальцем по панелі сповіщень, нижній панелі навігації та параметрах навігаційної панелі в Note 10 & 10+.

Якщо ви використовуєте Galaxy Note 10 або 10+, і ви перейшли на One UI 2.0, то у вас є кілька додаткових опцій жестів, якими ви можете користуватися для навігації по телефону.

 1. Швидше діставайтеся до панелі сповіщень: Ви знаєте, що можете провести пальцем до вікна вниз, щоб отримати доступ до панелі сповіщень, але чи знали ви, що можете провести двома пальцями вниз, щоб відкрити меню швидких налаштувань? Ти можеш. Ви також можете увімкнути проведення пальцем з будь-якого місця на екрані, щоб відкрити панель сповіщень або швидкі налаштування. Для цього натисніть і потримайте порожнє місце на головному екрані, а потім виберіть Налаштування головного екрана. Далі прокрутіть вниз і ввімкніть Проведіть пальцем вниз для панелі сповіщень. Тепер ви можете один раз провести пальцем де завгодно на екрані, щоб відкрити панель сповіщень, і двічі, щоб відкрити швидкі налаштування.
 2. Швидкий перемикач додатків: Для швидкого переключення між двома програмами двічі торкніться значка Перемикач програм , щоб перейти до останньої програми, у якій ви були. Двічі торкніться ще раз, щоб повернутися до попередньої програми.
 3. Отримайте справжній повноекранний інтерфейс: Вилучіть кнопки віртуальної навігації внизу екрана, увімкнувши Повноекранні жести. Для цього перейдіть до Налаштування > Дисплей > Панель навігації і виберіть Повноекранні жести. Потім натисніть більше опцій і торкніться Проведіть пальцем з боків і знизу. Тепер у вас є повноекранний вигляд вашого пристрою, і ви можете проводити пальцем знизу та з боків, ніби кнопки там.

Зробіть більше за допомогою камери Note 10 та Note 10+

Знімки екрана опції Instagram, перенесена кнопка спуску затвора та допомога у зйомках у Galaxy Note 10 & 10+.

Камери Note 10 і 10+ – найкращі з усіх, що коли-небудь з’являлися в телефоні Galaxy, і є кілька особливостей, які надзвичайно корисні.

 1. Інтеграція Instagram (у камері): У фотокамері проведіть по Режими камери до Instagram. Якщо Instagram не відображається, а потім натисніть Більше і виберіть Instagram. У режимі Instagram зроблені вами фотографії автоматично запускають нову публікацію в Instagram.
 2. Перемістіть кнопку затвора: Ви можете покласти кнопку спуску затвора на камеру в будь-яке місце на екрані. Просто натисніть, утримуйте та посуньте кнопку, а потім перемістіть її туди, де зручно користуватися.
 3. Фокусуйте звук у записах із збільшенням: Щоб сфокусувати звук у записі на одному об’єкті або одній ділянці зображення, збільште область або особу. Це фокусує звук лише на збільшеній області. Закінчивши, зменште масштаб, щоб розширити звукове поле.
 4. Робіть кращі фотографії, пропонуючи знімки: Камера Samsung Note 10 або Note 10+ може запропонувати кращі кути для ваших фотографій. Щоб увімкнути цю функцію, відкрийте камеру та торкніться Налаштування і включити Пропозиції пострілу. Наступного разу, коли ви зробите знімок, на ньому з’являться два білих кола. Вирівняйте їх, щоб зробити знімок, який, на думку камери, є найкращим кутом.

Зробіть більше за допомогою ручки Note 10 та Note 10+ S

Знімки екрана ярликів додатків, створення gif та приміток у Samsung Galaxy Note 10 & 10+.

Якщо ви схожі на багатьох людей, ви вирішили піти на Note 10 або Note 10+ завдяки S Pen, то чому б не отримати від цього більше? Ось декілька пропозицій:

 1. Додавання програм до меню командного меню S Pen: ви можете додати ярлики в меню командного меню Air для будь-якої встановленої програми. Просто відкрийте Меню повітряного командування, прокрутіть униз і торкніться Додати. Потім виберіть додаток, який потрібно додати в меню. Наступного разу, коли ви користуватиметесь командним меню, там має з’явитися ярлик програми.
  Створюйте GIF-файли за допомогою S Pen та камери: Ви можете створити GIF з будь-якого відео на своєму телефоні. Відкрийте будь-яке відео на своєму пристрої, а потім за допомогою S Pen відкрийте Меню повітряного командування. Виберіть Smart Select і виберіть частину екрана, яку потрібно записати. Потім натисніть Запис. Коли ви захопили те, що хочете, натисніть Стій. Тоді ви можете поділитися або зберегти GIF.
 2. Елементи керування камерою S Pen: Керуйте камерою за допомогою ручки S Pen для зйомки віддалених камер, що корисно для групових знімків, селфі та інших типів знімків, які, можливо, вам захочеться зробити. Ось елементи управління:
  Утримуйте кнопку ручки і намалюйте коло: Збільшення за годинниковою стрілкою, зменшення проти годинникової стрілки.
  1. Утримуйте кнопку пера, проведіть пальцем зліва направо: Змінює режими камери.
  2. Утримуйте кнопку пера і проведіть пальцем вгору або вниз: Перемикання між камерами.
  3. Натисніть кнопку пера: Щоб сфотографувати.
 3. Змінюйте кольори та нотатки: Усі знають, коли ви виймаєте S Pen, коли телефон не активний, ви можете писати на екрані нотатку, але тепер у вас є можливість змінити колір пера (просто торкніться маленького кольорового кола (Підбір кольору) у верхньому лівому куті) і закріпіть нотатку на дисплеї Завжди увімкнено (просто натисніть PIN-код значок).

Більше елементів керування Galaxy Note 10 і 10+

Знімки екрана, на яких відображається бічна клавіша Galaxy Note 10 і 10+ і приховані параметри програм.

На додаток до всіх цих чудових функцій, ось ще кілька, які не вписуються в жодну з цих категорій:

 1. Змініть елементи керування бічними клавішами: Ви можете змінити те, що відбувається, коли ви двічі натискаєте або натискаєте та утримуєте кнопку Bixby на боці телефону. Щоб внести зміни, перейдіть до Налаштування > Розширені функції > Бічна клавіша а потім ви можете вибрати подвійне натискання, щоб відкрити камеру або іншу програму, натиснути та утримувати, щоб відкрити параметри вимкнення, або активувати голосовий помічник Samsung, Bixby.
 2. Сховати небажані програми: Є деякі програми, попередньо встановлені на телефонах Galaxy Note, які ви просто не можете видалити. Хороша новина полягає в тому, що хоча ви не можете їх видалити, ви можете приховати ці та інші програми. Щоб приховати небажані програми, довго натисніть на відкритому місці на головному екрані та виберіть Налаштування головного екрана. Потім прокрутіть вниз і торкніться Сховати програми. На екрані, що з’явиться, виберіть програми, які потрібно сховати.