Saltar al contenido

19 законних програм, де ви можете переглянути продукти та зберегти їх

27 de abril de 2021

Якщо вам подобається ділитися своєю думкою і вам подобається отримувати безкоштовні речі, ви захочете долучитися до цих програм тестування продуктів, які дають вам можливість отримувати безкоштовні товари для огляду. Тестування товару – це коли ви випробовуєте продукт для компанії і ви даєте їм свою чесну думку щодо цього товару за допомогою опитування, вікторини чи питань обговорення. Здебільшого це відбувається в Інтернеті, але іноді вас можуть попросити зробити тестування продукту особисто. Також в рамках тестування товару вас можуть попросити виступити впливовим фактором і поділитися своєю думкою про цей продукт з друзями та родиною та в соціальних мережах.

Афро-американських жінка відкриття пакетів взуття на дивані

JGI / Tom Grill / Getty Images
Після закінчення випробування продукту ви зможете зберігати його безкоштовно. Можливо також, що крім збереження продукту, ви отримаєте гроші за час перевірки.

Змістовий покажчик

Типи продуктів, на які ви можете розраховувати

Типи продуктів, які ви тестуєте, можуть відрізнятися залежно від того, що, на думку цих компаній, підходить вам. Якщо у вас є діти, ви прекрасний кандидат для тестування речей для дітей, а якщо ви бігун, ви можете протестувати найновіші кросівки. Такі продукти, як продукти харчування та електроніка, можуть перевірити майже всі. Продукти, які часто дарують в обмін на тестування продуктів, включають продукти харчування, товари краси, дрібну побутову техніку, електроніку для немовлят, книги, DVD, одяг, взуття та природні предмети.

Програми, які дозволяють вам переглядати продукти та зберігати їх

Нижче ви знайдете список найкращих місць для реєстрації на тестування продуктів. Усі ці програми дозволять вам зберігати продукт, який ви тестуєте. Подаючи заявку, переконайтеся, що ви заповнили свій профіль повністю та чесно. Чим більше інформації вони матимуть про вас, тим більшою ймовірністю стане для вас вибір.

 1. Influenster: Influenster шукає впливових соціальних мереж, щоб поширити інформацію про продукти, які варіюються від будь-якої кавоварки до найновішої косметики. Ви можете отримати один товар для огляду або коробку продуктів для огляду.
 2. Smiley360: Smiley360 розсилає коробки з такими продуктами, як вітаміни, цукерки та навіть подушки, про які вони хочуть, щоб ви поширили інформацію про них у соціальних мережах. Після їх перегляду ви зможете їх зберегти.
 3. BzzAgent: BzzAgent – це ще одна програма впливу, де вони надсилають вам товари, щоб спробувати, і вони хочуть, щоб ви переглянули їх та поширили інформацію про них. Ви зможете зберегти все, що отримаєте.
 4. Домашня вечірка та ChatterBox: влаштуйте домашню вечірку та запросіть усіх своїх друзів, щоб вони допомогли вам спробувати нові продукти та переглянути їх. ChatterBox працює так само, але вони призначені лише для вас, тому потрібно влаштувати вечірку.
 5. Vocalpoint: влаштовуйте вечірку для своїх друзів, поки ви тестуєте найновіші товари та зразки.
 6. Crowdtap: Виберіть свої улюблені бренди, що належать до Crowdtap, і побудуйте з ними стосунки. Вони можуть попросити вас протестувати продукти для них в обмін на вашу думку.
 7. ThePinkPanel: Ця програма тестування продуктів відкрита для жінок по всій країні, які хочуть протестувати найновіші косметичні засоби, включаючи аромати, макіяж та догляд за шкірою. Часто вам також платять за тестування продуктів.
 8. L’Oreal: Приєднуйтесь до Програми участі споживачів L’Oreal, і ви зможете протестувати найновіші засоби макіяжу, догляду за шкірою та волоссям від L’Oreal. Ви зможете залишити все, що перевірите, і навіть винагородити додатковими продуктами.
 9. InStyle: Приєднуйтесь до програми InStyle Trendsetter, і ви матимете право тестувати абсолютно нові продукти для журналу InStyle.
 10. Brooks Running: випробовуйте продукти для Running Brooks, такі як кросівки та спортивні бюстгальтери, які ви тримаєте після тестування.
 11. Mead4Teachers: Mead4Teachers відкритий для вчителів, які отримають кілька продуктів Mead для тестування у своєму класі в обмін на їх думку.
 12. Vogue Insiders: Vogue Insiders – це ще одна програма тестування журналу, де ви протестуєте найновіші продукти, розміщені на сторінках Vogue.
 13. MomSelect: MomSelect – це веб-сайт для тестування програм для мам, які хочуть випробувати нові продукти, призначені для немовлят та дітей.
 14. Споживче тестування McCormick: Випробуйте продукцію McCormick і зберігайте її безкоштовно після того, як ви дасте свою чесну думку.
 15. Snuggle Bear Den: Дайте свою думку щодо продуктів Snuggle після того, як ви їх спробували безкоштовно.
 16. Johnson & Johnson Freinds & Neighbours: Johnson & Johnson надішле вам деякі свої товари, а потім попросить вас поділитися тим, що ви думали. Ви зможете зберігати будь-які випробувані продукти.
 17. Домашня школа: Домашні школярі можуть випробувати і зберігати книги, комплекти тощо, коли тестують продукт для цього веб-сайту.
 18. Знайомства мам: станьте послом мами для зустрічі мам, і ви зможете випробувати нові натуральні продукти для себе, своєї дитини та свого будинку.
 19. Toluna: Jon Toluna Influencers, і ви потрапите на тест продуктів у повнорозмірному макіяжі від популярних аптечних брендів.

Написання Вашого огляду для продуктів

Після завершення тестування товару, як правило, вас попросять написати відгук, заповнити опитування або взяти участь в обговоренні товару. Важливо, щоб ви були чесними, коли робите це, навіть якщо ви критикуєте продукт. Компанія хоче вдосконалити свій продукт, якщо це необхідно. Чим глибше ви пройдете свої відгуки та відповіді, ви отримаєте цінні відгуки.

Поради щодо вибору для тестування продуктів

Ось декілька коротких порад про те, як знову і знову вибирати вас, щоб перевірити продукт.

 • Повно і чесно заповніть свою заявку та профіль
 • Слідкуйте за своєю електронною поштою, щоб попередньо перевірити тестування певних продуктів
 • Не бійтеся зв’язуватися з компанією, що випробовує продукцію, якщо ви давно не чули про них
 • Слідкуйте за програмами в соціальних мережах, якщо такі є, іноді там будуть оголошені попередні перевірки
 • Якщо ви отримуєте продукт для тестування, дотримуйтесь інструкцій з тестування та надайте свій відгук своєчасно
 • Заповніть своє опитування, обговорення або рецензію чесно та ретельно