Saltar al contenido

3 безкоштовних та відкритих альтернативи для пришвидшення

9 de mayo de 2021

Як відомо будь-якому власнику малого бізнесу, на вашому тижні настає момент, коли вам слід справді сісти і поглянути на корпоративні фінанси. Чи витрати цього місяця на шляху? Чи затримується хтось із ваших клієнтів у виплатах? Як виглядають прогнози на наступний місяць? Як справи з інвентарем? Хоча ви можете боятися цієї частини вашої роботи, все може бути набагато простіше з правильним програмним забезпеченням. І саме тут набуває значення цей список заявок на особисті фінанси. Наступні три альтернативи Quicken безкоштовні (і обмеження), тому втрачати нічого.

Змістовий покажчик

ERPNext

ERPNext – один з найбільш повнофункціональних проектів у цьому жанрі, і його варто переглянути. Це програмне забезпечення дозволяє відстежувати рахунки-фактури, рахунки-фактури, замовлення на продаж, замовлення на придбання та ваші рахунки. Якщо вам потрібно більше, це також може допомогти вам керувати клієнтами та постачальниками, виробничою інформацією, проектами, працівниками, запитами на підтримку, примітками, повідомленнями, інформацією про запаси, елементами списку справ, даними про покупки та вашим календарем. Ми не жартували, коли сказали, що він повнофункціональний, і, як додатковий бонус, інтерфейс дуже сучасний на вигляд і простий у використанні. Випущений під ліцензією Creative Commons Attribution-ShareAlike, ERPNext має кілька різних варіантів завантаження. Ви можете заплатити за хостинг, якщо вважаєте за краще не обробляти цю частину самостійно; Ви можете завантажити безкоштовний віртуальний образ для Oracle Virtual Box; Ви можете безкоштовно встановити його у власній системі Linux, Unix або MacOS; або ви можете розмістити його на своєму власному сервері.

FrontAccounting

FrontAccouting – це ще один фінансовий варіант, багатий на функції, для малого бізнесу, і, як і ERPNext, він включає досить широкий вибір інструментів. Наприклад, ви можете відстежувати замовлення на купівлю-продаж, рахунки-фактури клієнтів та постачальників, депозити, платежі, розподіли коштів, дебіторську та кредиторську заборгованість, товарні запаси, бюджети та компанії. На вибір також є кілька тем та графічних обкладинок, тому, якщо ви готуєте звіт, у вас є вбудовані параметри налаштування. FrontAccounting був випущений під загальною публічною ліцензією GNU, а вихідний код можна безкоштовно завантажити з офіційної сторінки проекту Sourceforge.

GnuCash

GnuCash більше відповідає типовому фінансовому програмному забезпеченню, але він додає деякі додаткові послуги, які роблять його корисним для малого бізнесу. Поряд з чеками подвійного входу, реєстром у стилі чекової книжки, можливістю планування транзакцій, інструментом узгодження виписок та різними типами рахунків, GnuCash також дозволяє відстежувати клієнтів та постачальників, керувати робочими місцями, обробляти рахунки та оплачувати рахунки, включати кілька валют , а також управляти своїми акціями та пайовими фондами. Випущений під загальною публічною ліцензією GNU, GnuCash доступний для Linux, Microsoft Windows, OS X та операційної системи Android. Якщо ви хочете завантажити вихідний код, ви також можете отримати його на офіційному веб-сайті програмного забезпечення.