Saltar al contenido

3 простих способи завантажити книги, що не належать до Amazon, у вашому Kindle Fire

16 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • За допомогою браузера Silk знайдіть електронні книги в Інтернеті, завантажте їх на свій пристрій, а потім перейдіть до Документи додаток, щоб знайти їх.
 • Передайте книги з комп’ютера на Kindle Fire за допомогою кабелю USB (і утиліти Android File Transfer для Mac).
 • Перейдіть на сторінку Керування пристроями Amazon і виберіть свій пристрій, щоб знайти свою електронну адресу Kindle, а потім надішліть електронну книгу на адресу.

У цій статті пояснюється, як завантажувати книги на ваш Kindle Fire поза межами Kindle Store. Інструкції в цій статті стосуються всіх планшетів Amazon Fire.

Завантажте електронні книги за допомогою браузера Kindle

Якщо ви купуєте легальні електронні книги, не захищені DRM, у інших продавців, ви можете легко передати ці книги на свій пристрій. Є також веб-сайти з безкоштовними електронними книгами, які ви можете завантажити на свій пристрій за допомогою браузера Amazon Silk. Завантажені файли можна знайти в додатку Документи. Торкніться файлу, щоб відкрити його. Якщо мова йде про стандартний формат MOBI для Kindle Fire, книга відкривається в додатку Kindle reader.

Завантаження в програмі Документи для Kindle Fire

Як перенести електронні книги з ПК на Kindle Fire через USB

Ви можете передавати файли на і з вашого Kindle Fire так, ніби це зовнішній жорсткий диск, використовуючи кабель USB: На Mac встановіть утиліту Android File Transfer, щоб завершити передачу через USB.

 1. Підключіть планшет Fire до комп’ютера за допомогою кабелю micro-USB.

 2. Якщо ви вперше підключаєте планшет Fire до комп’ютера, проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана планшета та торкніться USB заряджає цей пристрій. Ви можете перейти до кроку 4, якщо ваш ПК вже має доступ до вашого планшета.

  Проведіть пальцем униз і виберіть "Зарядка USB цим пристроєм"

 3. Торкніться Передача файлів щоб дозволити доступ до пристрою.

  Опція "Передати файли"

 4. На комп’ютері відкрийте папку пристрою та виберіть Внутрішня пам’ять.

  На комп’ютері відкрийте папку пристрою та виберіть Внутрішня пам’ять.

 5. Перетягніть файли MOBI у Книги і розмістіть PDF та інші файли в Документи папку.

  Перетягніть PDF-файли в папку Documents

 6. Від’єднайте планшет від ПК. Після додавання файлів, можливо, вам доведеться перезапустити Kindle, щоб він розпізнав нові книги.

Ви також можете передавати файли на свій планшет Fire за допомогою програми Dropbox для Fire OS.

Надішліть електронні книги Kindle електронною поштою

Також можна надсилати файли з ПК на Kindle Fire за допомогою спеціальної адреси електронної пошти. Щоб знайти свою електронну адресу Kindle на нових пристроях Fire, відкрийте програму Документи та торкніться Надіслати документи на ваш Fire під Надіслати Kindle. Коли ви прикріплюєте файл до електронного листа та надсилаєте його на вказану адресу, файл автоматично відображається в Документах.

Відкрийте програму Документи та торкніться Надіслати Документи електронною поштою до Fire у розділі Надіслати до Kindle

Існує ще один спосіб знайти електронну адресу вашого Kindle. Увійдіть до свого облікового запису Amazon на своєму ПК, перейдіть на сторінку Керування пристроями Amazon і виберіть свій пристрій. Ви повинні побачити вказану електронну адресу пристрою.

Електронна адреса Kindle Fire, вказана на сторінці Керування пристроями Amazon.

Який формат Reader використовувати для планшетів Amazon Fire

Додаток Amazon Kindle спочатку читає файли MOBI. Якщо у вас є книга у форматі ePub, ви можете її прочитати, але вам потрібно або перетворити файл ePub, або встановити окрему програму для читання на вашому Fire. Інші підтримувані типи файлів для книг Kindle включають:

 • AZW
 • КПФ
 • КНР
 • TXT
 • PDF
 • DOC
 • DOCX

Якщо електронна книга не у стандартному форматі MOBI, вона не відображатиметься у програмі Kindle. PDF-файли та інші типи файлів можна знайти в додатку Документи.