Saltar al contenido

4 найкращих безкоштовних додатки для оцінки кредиту

16 de julio de 2021

Кожен має кредитну оцінку, і важливо бути в курсі своїх справ. Тут ми демонструємо чотири безкоштовні програми для вашого Android або iPhone, які допоможуть вам контролювати ваш рахунок, коригувати елементи, коли це необхідно, і отримувати сповіщення, коли щось зміниться у вашому звіті.

Змістовий покажчик

Бали Equifax та TransUnion: Credit Karma

Кредитна Карма
Що нам подобається

 • Хороша підсумкова інформація.
 • Здатний оскаржувати додаток.

Що нам не подобається

 • Відставання в оновленні кредитного балу.
 • Перепродаж фінансових продуктів у додатку.

Credit Karma – це, мабуть, найвідоміший сервіс для отримання безкоштовних звітів про кредитні бали з кредитних бюро Equifax та TransUnion (Experian – інше велике бюро). Додаток Credit Carma для Android та iOS надає сповіщення про будь-які важливі зміни у вашому кредитному звіті, і якщо ви побачите помилки, ви можете подати суперечку з програми Credit Karma. Додаток також надає організований підсумок вашої кредитної оцінки, включаючи облікові записи, враховані у вашому рахунку.

Завантажити для:

Оцінка TransUnion від Capital One: CreditWise

кредитний додаток

Капітал Перший
Що нам подобається

 • Регулярні оновлення.
 • Інструменти моделювання.

Що нам не подобається

 • Тільки TransUnion.

Цей додаток від Capital One доступний кожному, а не лише банківським клієнтам компанії. Він надає щотижневе оновлення вашого кредитного балу TransUnion VantageScore 3.0, а також включає деякі цікаві додаткові послуги, такі як кредитний симулятор, який демонструє, як такі дії, як погашення боргу, можуть вплинути на ваш рахунок. Ви також отримаєте персоналізовані пропозиції щодо покращення балів, а також стандартні попередження про будь-які критичні зміни.

Завантажити для:

Кредитна оцінка Experian: Experian

Дослідний додаток

Експеріан
Що нам подобається

 • Хороший огляд кредитного профілю.
 • Не загрожує частими попередженнями.

Що нам не подобається

 • Лише для експеріан.

Як одне з трьох основних кредитних бюро, що надають кредитні звіти, компанія Experian цілком розумно має власний додаток для оцінки кредитоспроможності. Додаток Experian надає ваш рахунок, який оновлюється кожні 30 днів, на додаток до деталей про діяльність рахунку на кредитній картці, непогашену заборгованість та наслідки діяльності вашої кредитної картки на ваш рахунок.

Завантажити для:

Оцінка та картка звіту TransUnion: Кредитний Сезам

кредитний додаток кунжуту

Кредитний Сезам
Що нам подобається

 • Чудовий дизайн та безліч функцій.
 • Комплексна звітність.

Що нам не подобається

 • Багато пропозицій кредитних карток.
 • Незрозуміла стратегія партнера.

Credit Sesame забезпечує безкоштовний огляд вашої кредитної оцінки за допомогою моделі VantageScore від TransUnion. Ви також отримуєте табель звітності про кредитну оцінку з оцінками листів для історії платежів, використання кредиту та віку кредитування. Ви також отримаєте звичайні сповіщення про зміну облікового запису. Функція My Borrowing Power прогнозує, скільки кредитів ви можете отримати, на основі вашого поточного балу та інформації про рахунок. Цей інструмент також рекомендує кредитні картки, іпотечні ставки та варіанти рефінансування.

Завантажити для:

Основи кредитної оцінки

Ви знайдете безліч ресурсів, які допоможуть дізнатися, що входить у підрахунок вашої кредитної оцінки та що означають цифри, але ось короткий огляд:

 • Кредитний рейтинг вказує на вашу кредитоспроможність потенційним кредиторам, таким як банки та іпотечні кредитори. Це також дає їм гарне уявлення про те, наскільки відповідально ви будете відповідати за погашення залишків.
 • Кредит нараховується за шкалою від 300 до 850. Більше число краще, ніж нижче число.
 • Найбільш часто використовуваним кредитним балом є рейтинг FICO, але існують і інші моделі, наприклад VantageScore.com.

Чи перешкоджає перевірка вашого кредитного балу?

Багато людей побоюються, що перевірка їхніх кредитних балів негативно вплине на їх кредитний рейтинг. Правда полягає в тому, що перевірка вашої кредитної оцінки зазвичай вважається «м’яким» запитом, тобто вона не вимагає «жорсткого» витягування вашого кредитного звіту. Важкі запити зазвичай трапляються, коли ви подаєте заявку на нову кредитну картку, позику або іпотеку. М’які запити, як правило, виникають, коли ви перевіряєте власний бал, коли потенційний роботодавець проводить попередню перевірку або коли ви попередньо схвалюєте кредитну картку або позику. Credit Karma чудово справляється з поясненням жорсткого запиту про кредит порівняно із запитом про м’який кредит. У будь-якому випадку, будьте впевнені, що використання програм у цій статті не вплине негативно на ваш кредитний рейтинг.