Saltar al contenido

4 найкращі програми для камер безпеки на 2021 рік

16 de julio de 2021

Природно розглянути можливість встановлення прихованих камер охорони у своєму будинку, особливо якщо ви живете в районі з високим рівнем злочинності. За допомогою безкоштовних та платних мобільних додатків ви можете перетворити старий пристрій на повністю функціональну приховану камеру. Ось чотири високоякісні програми для камери для створення дешевої охоронної камери за лічені хвилини. Все, що вам потрібно – це пристрій iOS або Android та комп’ютер.

Змістовий покажчик

Найкращий додаток для прихованих камер для iOS: додаток AtHome Camera Surveillance

Вдома
Що нам подобається

 • Анімовані сповіщення GIF унікальні для цього додатка.
 • Потік відео шифрується.

Що нам не подобається

 • Функція хмарного збереження вимагає передплати.
 • Потрібна оплата в додатку 1,99 доларів США для видалення оголошень.

Додаток AtHome Camera Surveillance може перетворити будь-який старий iPhone, iPod touch або iPad у приховану камеру безпеки, якщо у нього встановлена ​​iOS 7 або новіша версія. Як і інші програми-шпигуни, AtHome починає записувати кадри з веб-камери пристрою iOS щоразу, коли виявляє рух. Однак його відрізняє технологія розпізнавання обличчя програми, яка починає записувати відео щоразу, коли ідентифікує особу. Додаток записує людину, створює анімований GIF цієї особи та надсилає її вам у push-повідомленні. Перегляньте всі записані кадри на іншому пристрої iOS або комп’ютері. Ви також можете автоматично зберігати записи в онлайновому хмарному обліковому записі в рамках послуги щомісячної передплати.

Найкращий додаток прихованого шпигуна для Android: Різноманітність

Додаток для смартфонів Manything перетворює смартфон на камеру безпеки

Багато чого
Що нам подобається

 • Чистий дизайн програми, який простий у використанні та навігації.
 • Кліпи можна легко завантажувати та ділитися ними.

Що нам не подобається

 • Потрібна передплата, щоб зберегти кадри в хмарі.
 • Плата за використання декількох пристроїв як шпигунської камери.

Manything – це безкоштовний шпигунський додаток, який дозволяє перетворити будь-який пристрій з Android 4.2 або новішої версії або iOS 8.0 або новішої на камеру безпеки. Трансляція відео з програми в прямому ефірі на вашому основному смартфоні або планшеті та отримання сповіщень про виявлення руху. Однією з корисних функцій є можливість розмовляти через пристрій, що працює як камера. Використовуйте цей інструмент, щоб здивувати зловмисників, поговорити з домашніми тваринами, коли ви не вдома, або перетворити пристрій на дитячу камеру. Ви заплатите додатково за такі додаткові послуги, як хмарне сховище та використання декількох пристроїв як камер.

Завантажити для:

Найкраща програма для камер для геймерів: програма для перегляду Baby Monitor для Kinect

Переглядач для монітора для немовлят для Kinect, що перетворює Xbox One на камеру безпеки або дитячу камеру

Переглядач для няні для Kinect
Що нам подобається

 • Творче використання аксесуара для ігрової консолі Xbox One.
 • Камера Kinect бачить у темряві.

Що нам не подобається

 • Для роботи цієї програми потрібно ввімкнути консоль Xbox One.
 • Ви не можете використовувати свій Xbox One, поки працює цей додаток.

Viewer for Baby Monitor для Kinect – це досить геніальний додаток, який дозволяє використовувати датчик Kinect Xbox One як камеру безпеки або монітор дитини. Такі риси, як нічне бачення, датчик руху та відео без Інтернету, роблять це ідеальним варіантом для того, щоб стежити за малими. Одна версія програми встановлена ​​на консолі Xbox One, щоб вона могла записувати відео, а інша завантажується на ваш пристрій Windows 10 для перегляду відеопотоку з інших місць будинку. Недоліком є ​​те, що ваш Xbox One повинен працювати, щоб програма працювала, що може збільшити рахунки за електроенергію. Ви також не можете користуватися ігровою консоллю, перебуваючи в режимі няні дитини.

Найкращий загальний додаток прихованої камери: Камера домашньої безпеки Альфреда

Додаток Alfred Security Camera, який працює на Android та iPhone

Альфред Безпека
Що нам подобається

 • Усі основні функції прихованої камери безкоштовні.
 • Записане відео також можна переглядати через Інтернет.

Що нам не подобається

 • Додаткові послуги, такі як масштабування, знаходяться за платнею.
 • Додаток іноді аварійно завершує роботу на застарілому обладнанні.

Камера домашньої безпеки Альфреда – одна з найкращих прихованих шпигунських програм для пристроїв iOS та Android. Додаток працює, перетворюючи один смартфон або планшет у камеру, а інший як монітор перегляду. Після налаштування камера домашньої безпеки Alfred починає записувати відео, коли виявляється рух. Додаток завантажує всі кадри на безкоштовний хмарний обліковий запис для подальшого перегляду. Додаткові функції, такі як масштабування, вимагають платної передплати. Також у вас може статися збій, якщо у вас старіший пристрій.

Завантажити для: