Saltar al contenido

5 кроків для остаточного видалення облікового запису AIM

16 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Увійдіть на сторінку припинення облікового запису AOL за допомогою свого імені користувача та пароля AOL або AIM, а потім виберіть Продовжуйте видаляти мій рахунок.
 • Якщо ви передумаєте протягом 30 днів після видалення облікового запису, повторно активуйте його, увійшовши до свого облікового запису AOL або AIM Mail.

У цій статті пояснюється, як видалити обліковий запис AIM. Скасувавши обліковий запис AOL, ви назавжди втрачаєте доступ до своїх даних та вмісту, таких як електронні листи, контакти та події календаря.

Як видалити свій рахунок AIM

Ось як вручну закрити обліковий запис AIM, включаючи обліковий запис електронної пошти AOL:

 1. Увійдіть на сторінку припинення дії облікового запису AOL за допомогою свого імені користувача та пароля AOL або AIM. Прочитайте та зрозумійте інформацію про припинення, перш ніж продовжувати процес скасування.

 2. Виберіть Продовжити Видалення мого облікового запису для припинення дії вашого облікового запису AOL або AIM Mail.

 3. На екрані підтвердження введіть свою електронну адресу AOL або AIM Mail.

 4. Виберіть Так, припинити цей рахунок продовжити.

  Так, закрити цю кнопку облікового запису на AOL

 5. Зачекайте, поки не з’явиться повідомлення про те, що ваш рахунок деактивовано та заплановано на скасування. Виберіть Зрозумів для завершення скасування.

  Отримав кнопку в AOL

Якщо ви залишите свій обліковий запис AOL, утримавшись від входу протягом 90 днів, він може стати деактивованим та непридатним до моменту його повторної активації. Видалення облікового запису назавжди видаляє ваше ім’я користувача та доступ до вашого облікового запису.

Відновіть свій поштовий рахунок AOL або AIM

Якщо ви передумаєте протягом 30 днів після видалення облікового запису, повторно активуйте його, щоб почати користуватися ним знову. Термін зберігання рахунків, зареєстрованих в Австралії, Індії чи Новій Зеландії, становить 90 днів. Період зберігання рахунків, зареєстрованих у Бразилії, Гонконгу чи Тайвані, становить 180 днів. Ви можете повторно активувати ці рахунки протягом періоду призупинення.

 1. Увійдіть у свій обліковий запис AOL або AIM Mail, використовуючи старі ім’я користувача та пароль. Якщо буде запропоновано, введіть код підтвердження тексту або тест CAPTCHA, щоб продовжити вхід.

  Кнопка

 2. Встановіть новий пароль, ввівши його в Новий пароль поле і повторне введення його в Підтвердити новий пароль поле.

  Поле пароля на AOL

 3. Виберіть Продовжуйте , щоб завершити відновлення та отримати доступ до свого облікового запису електронної пошти. Також будуть доступні ваші папки, контакти та події календаря.