Saltar al contenido

5 найкращих онлайн-розмальовок для дорослих

15 de abril de 2021

Книжки-розмальовки для дорослих – хитромудрі малюнки, а не «дорослі» – це великий бізнес. Існує безліч веб-сайтів для розмальовки в Інтернеті, і для початку вам потрібні лише принтер, кольорові олівці або кольорові олівці та пристойний папір. Існують навіть розмальовки для дорослих. Ось деякі з наших улюблених виборів для пошуку хороших розмальовок. Під час друку та розфарбовування на цих веб-сайтах ми рекомендуємо щось важче, ніж звичайний «папір для принтера», який відомий більш технічним терміном «папір на 20 фунтів». Поекспериментуйте трохи, але ви, мабуть, захочете взяти щось трохи важче, ніж 20 фунтів., Оскільки воно буде менш непрозорим і зробить ваші фотографії трохи більше.

Змістовий покажчик

Друковані та онлайн-розмальовки – супер забарвлення

Супер розмальовка скріншот

Що нам подобається

 • Можливість фарбування в Інтернеті та друку
 • Легко орієнтуватися та розпочати роботу

Що нам не подобається

 • Розмальовка в Інтернеті не пропонує багато

Якщо вам потрібен один веб-сайт для всіх ваших забарвлень, ми б сказали це Супер забарвлення повинен бути цим сайтом. На їх вибір величезна кількість зображень, розділених на різноманітні категорії. Завантаження або друк зображень є швидким – деякі безкоштовні веб-сайти змусять вас перебирати купу обручів, лише щоб дістатися до потрібного файлу. Кілька клацань і ви отримаєте доступ до будь-яких потрібних вам фотографій. Однією з категорій, яка їх виділяє, є категорія «Відомі картини». Тут ви можете знайти копії деяких найвідоміших творів мистецтва, а варіанти в цій категорії дуже глибокі. Є такі імена, як Клод Моне та Вінсент Ван Гог, поряд з менш відомими художниками (з картинами, які ви напевно впізнаєте) таких художників, як Пол Клі та Едвард Хоппер. Створіть власну версію улюбленого шедевра!

Супер забарвлення також має функцію, яку має не так багато інших веб-сайтів для розмальовок для дорослих: вам навіть не потрібно друкувати картинки, щоб їх розфарбувати. Існує опція, коли ви клацаєте на зображенні, щоб «Color Online», яка переходить до розмальовки прямо у вашому браузері. Це не сама поглиблена програма у світі, але вона може вас охопити вкрай і дати вам щось зробити, якщо вам потрібно трохи вбити.

Для дітей та дорослих – найкращі розмальовки для дітей

Найкращі розмальовки для дитячих скріншотів

Що нам подобається

 • Різноманітність дизайну для всіх рівнів кваліфікації
 • Колір за цифрами

Що нам не подобається

 • Не величезна кількість варіантів

На цьому сайті є чимало чудових розмальовок для дітей, але, схоже, вони витратили чимало часу, покращуючи свої сторінки і для дорослих. У них також є безліч категорій на вибір, і їх фотографії варіюються від найпростіших до надзвичайно складних. Деякі з найцікавіших малюнків на цій сторінці походять із їхніх розмальовок «Цитата». Розфарбуйте якусь прикрасу для домашнього офісу, або, можливо, створіть якусь прикрасу, щоб подарувати. Ще однією унікальною категорією, яку вони мають, є сторінка «Колір за номерами». Якщо у вас є проблеми з візуалізацією того, як вийде ваша сторінка, це допоможе вам пройти практику під поясом, одночасно розфарбувавши чудові картинки.

Для простого обсягу – просто колір

Просто кольоровий знімок екрана

Що нам подобається

 • Величезна кількість фотографій
 • Складні конструкції

Що нам не подобається

 • Не так багато простих зображень

Супер забарвлення близько, але Просто Колір швидше за все має найбільшу галерею фотографій на вибір. Свята, плакати з фільмами, вітражі, кельтські малюнки … Якщо є щось, що ви хочете забарвити, Просто Колір можливо, є принаймні десяток його варіантів, щоб ви могли їх роздрукувати і приступити до роботи. Тут є кілька неймовірно хитромудрих конструкцій, тож є кілька сторінок, в які можна по-справжньому занурити зуби. Найкраще, ви не збираєтеся закінчувати речі, пов’язані з цим сайтом.

Розмальовки на замовлення – Розмальовка Блаженство

Розмальовка блаженства скріншот

Що нам подобається

 • Зображення на замовлення
 • Медитативні та терапевтичні варіанти

Що нам не подобається

 • Кілька обручів, через які можна перестрибнути

Розмальовка Блаженство не має такої кількості розмальовок, як у багатьох із цих сайтів. А завантаження сторінок може бути трохи проектом – щоб отримати доступ до деяких з них, вам доведеться перестрибнути кілька обручів, щоб допомогти підтримати художника Дженніфер Стей. То що робить Розмальовка Блаженство виділятися? Дженніфер Стей викладає це: «Я створила кілька сотень намальованих від руки картинок, які ви можете завантажити, роздрукувати та наповнити красивими кольорами. Кожен малюнок ретельно виготовляється з кінцевим художником – це ви на увазі. Оскільки ми створюємо формуючи або заповнюючи область, ми уявляємо, як ви обираєте кольори і втрачаєте себе в терапевтичному мистецтві фарбування. Ми намагаємось створювати малюнки, які надихнуть будь-який вік та будь-які художні здібності «. Огляньте сторінку Залишитися, і ви побачите, що вона права: її розмальовки здаються такими, ніби вони зібрані трохи краще, ніж сторінки багатьох інших сайтів. Отримання повного доступу може зайняти трохи більше зусиль (і преміум-членство для повного доступу), ніж ці інші сайти, але людям, які справді займаються розмальовками, це, мабуть, буде доцільно.

Цитати та надихаючі зразки – випробувано та правда

Спробував і справжній скріншот

U
Що нам подобається

 • Зображення на замовлення
 • Цитати та варіанти «вітальних листівок»

Що нам не подобається

 • Не тонна варіантів

Спробував і правда це чудовий блог від матері трьох дітей Ванесси Брейді. Подібно до Розмальовка Блаженство, на цьому сайті є розроблені на замовлення розмальовки. Існує не той обсяг, який є у кількох інших сайтів, але Спробував і правда спеціалізується на крутих дизайнах навколо надихаючих цитат. Усі розмальовки з цитатами ідеально підходять для налаштування різних приміщень у вашому домі або надсилання разом з коханою людиною, коли вони прямують на роботу, в школу чи де-небудь ще. Один з її проектів повинен отримати спеціальний дзвінок: серію «приміток до ланч-боксу», якими можна здивувати вашу дитину, коли вона сідає в їдальню. Деяким дітям це сподобається, деяким дітям буде зовсім незручно «їх похмура мама / тато», але ви знаєте, що вони потайки це полюблять.