Saltar al contenido

5 найкращих порад для пошуку людей за допомогою Google

26 de julio de 2021

Google – це один із декількох способів знайти людей в Інтернеті. Насправді звичайний пошук у Google – це лише один із методів пошуку людей у ​​Google. Коли ви використовуєте Google для пошуку людей, ви можете робити це з обмеженою інформацією, такою як лише їх ім’я, номер телефону, адреса, електронна пошта тощо. Ви навіть можете використовувати Google, щоб знаходити людей лише з однією фотографією!

tebapit
Кожен ресурс, перерахований на цій сторінці, абсолютно безкоштовний. Якщо ви натрапили на щось, що вимагає від вас грошей за інформацію, швидше за все, ви виявили ресурс, який ми не рекомендуємо використовувати. Чи варто платити за пошук людей в Інтернеті? Перегляньте список найкращих безкоштовних людей, які шукають додаткові ресурси на веб-сайтах. Краще заповнити цих людей пошуком порад для пошуку, не входячи у свій обліковий запис Google. Залишившись не в системі, ви гарантуєте, що результати не пристосовані спеціально для вас, а натомість є необробленими результатами пошукової системи. Google Person Finder – спосіб для людей відновити зв’язок після стихійних лих – це інша тема, яка не розглядається нижче.

Змістовий покажчик

За допомогою Пошуку Google знайдіть номер телефону

Кілька людей тримають смартфони

Тім Роббертс / Getty Images
Ви можете використовувати Google для пошуку телефонних номерів, як службових, так і номерів житла. Просто відвідайте Google і введіть ім’я особи чи компанії, а також будь-яку іншу інформацію, яка може бути корисною, і прогляньте результати, щоб перевірити, чи вказаний номер телефону де-небудь в Інтернеті. Можливий і зворотний пошук телефонного номера. Використання Google як інструменту пошуку зворотних номерів корисно, якщо ви вже знаєте номер телефону, але не впевнені, кому він належить. Ви можете зробити зворотний пошук номера в Google, якщо не впізнаєте абонента.

Розмістіть цитати навколо імені когось

Жінка, одягнена як Маленький Бо Піп

Gage Skidmore / Flickr / CC BY-SA 2.0
Лапки дозволяють шукати певну фразу в Google, тому їх використання навколо імені та прізвища може допомогти звузити пошук вашої людини. Наприклад, шукаючи ім’я Джон Сміт показує понад 2 мільярди результатів, але оточуючи назву в лапках «Джон Сміт», показує лише 32 мільйони. Очевидно, що кілька мільйонів результатів не є ідеальними, але це, безумовно, краще, ніж мільярди результатів. Причиною цього є те, що при пошуку Джона Сміта без лапок Google знаходить усі результати, що містять обидва імена. Використання лапок робить пошук одним елементом, що означає, що Google відображатиме лише ті результати, які мають назву Джон поруч з Сміт. Крім того, якщо ви знаєте, де людина живе або працює, або з якими клубами / організаціями тощо, з якими вона пов’язана, ви можете спробувати безліч різних комбінацій:

Відстежуйте когось із сповіщеннями Google

Жінка за допомогою смартфона

Оскар Лопес Рогадо / Getty Images
Якщо ви хочете бути в курсі того, що хтось робить через Інтернет, Google Alerts – чудове місце для початку. Все, що вам потрібно зробити, – це ввести пошуковий термін, про який ви хочете отримати сповіщення, описати, як часто ви хочете отримувати електронні листи, а потім почекати повідомлення. Наприклад, можливо, ви хочете відстежувати всю мережу на наявність нових екземплярів чиєїсь адреси електронної пошти, адреси чи комбінації декількох пошукових термінів, наприклад: Цей метод «пошуку людей» надзвичайно корисний, але, на жаль, працює, лише якщо особа або компанія присутні в Інтернеті. Іншими словами, ви не можете використовувати Google Alerts, щоб знати, коли ваша дочка розміщує щось на своїй сторінці в Twitter або Facebook.

Шукайте людей із зображеннями Google

Чоловік тримає планшет з відображенням міста, накладеним поверх нього

Тім Роббертс / Getty Images
Інший спосіб знайти людей за допомогою пошуку Google – це використовувати Google Images. Багато людей завантажують фотографії та інші зображення в Інтернет, більшість з яких індексується Google та переглядається за допомогою пошуку зображень Google. Щоб знайти когось у Google Images, просто введіть його ім’я як точку відліку. Інструменти Параметр дозволяє фільтрувати результати за розміром, кольором, типом та часом завантаження, тому, якщо ви знаєте будь-яку з цих деталей, вам більше пощастить знайти людину. Ще один спосіб використовувати Google Images для безкоштовного пошуку людей – це почати з того зображення, яке у вас уже є. Можливо, це їх зображення профілю в соціальних мережах або щось, що вони вам надіслали. Відвідайте Google Images та виберіть піктограму камери, щоб розпочати пошук із зворотного зображення. Зворотний пошук зображень у Google працює і з мобільних пристроїв.

Точне визначення місця за допомогою Карт Google

Карти Google на смартфоні

Джастін Салліван / Getty Images
Можливо, вас цікавить фізична адреса когось. Карти Google – це найпростіший спосіб використовувати Google для пошуку місця проживання когось. Коли ви шукаєте когось за його адресою, ви можете знайти багато корисної інформації:

  • Використовуйте перегляд вулиць, щоб побачити чийсь будинок
  • Переглянути цілий мікрорайон
  • Перевірте списки підприємств
  • Знайдіть імена, адреси та телефонні номери, пов’язані з бізнесом
  • Отримати вказівки до будь-якого місця
  • Переглядайте супутникові, повітряні або гібридні види місця

Знайшовши тут інформацію, ви можете її роздрукувати, надіслати електронною поштою або поділитися посиланням на саму карту. Ви також можете переглянути відгуки про компанії на Картах Google, просто натиснувши їх список на карті, а також будь-які веб-сайти, адреси або пов’язані номери телефонів.