Saltar al contenido

5 найкращих порад щодо бази даних для початківців

19 de julio de 2021

Якщо ви тільки починаєте роботу з базами даних, цей звіт про основні речі, які вам потрібно знати, допоможе вам рухатися вперед. Ці факти гарантовано полегшать роботу з базами даних та підвищать продуктивність праці.

Змістовий покажчик

SQL формує ядро ​​реляційних баз даних

Мова структурованих запитів (SQL) формує ядро ​​всіх реляційних баз даних. Він забезпечує єдиний інтерфейс для Oracle, SQL Server, Microsoft Access та інших реляційних баз даних і є «необхідним для вивчення» для всіх бажаючих користувачів баз даних. Пройдіть вступний курс SQL, перш ніж намагатись вивчити будь-яке конкретне програмне забезпечення для баз даних. Часові інвестиції допоможуть вам створити належну основу та розпочати правильний шлях до світу баз даних. W3Schools.com – чудове початкове місце для початківців, які цікавляться SQL.

Вибір основних ключів є важливим рішенням

Планування бази даних

alexsl / Getty Images
Вибір первинного ключа – одне з найбільш важливих рішень, яке ви приймете під час проектування нової бази даних. Найважливішим обмеженням є те, що ви повинні переконатися, що вибраний ключ є унікальним. Якщо один атрибут значення може бути у двох записах, спільний атрибут є поганим вибором для первинного ключа. Вам, мабуть, слід також уникати чутливих цінностей, що викликають загрозу конфіденційності, таких як номери соціального страхування.

NULL – це не нуль або порожній рядок

Помилка NULL в ExcelNULL – це особлива цінність у світі баз даних, але це те, що часто бентежить початківців. Коли ви бачите значення NULL, інтерпретуйте його як «невідоме». Наприклад, якщо величина NULL, це не обов’язково означає, що вона дорівнює нулю. Подібним чином, якщо текстове поле містить значення NULL, це не означає, що немає відповідного значення – це просто невідомо. Розглянемо базу даних, що містить інформацію про дітей, які відвідують певну школу. Якщо особа, яка вводить запис, не знає віку студента, для позначення «невідомого» заповнювача використовується значення NULL. Студент, безумовно, має вік; його просто немає в базі даних.

Перетворення електронних таблиць у бази даних економить час

Створіть нову базу даних Access 2013

Якщо у вас є безліч даних, що зберігаються в Microsoft Excel або іншому форматі електронних таблиць, ви можете заощадити час, перетворивши ці електронні таблиці в таблиці баз даних.

Усі платформи баз даних не створені однаково

Екран бази даних Grubba

Існує багато баз даних, і всі вони пропонують унікальні функції за різних цінових категорій. Деякі з них є повнофункціональними базами даних підприємств, призначеними для розміщення величезних сховищ даних, що обслуговують транснаціональні підприємства. Інші – це настільні бази даних, які більше підходять для відстеження запасів для невеликого магазину з одним або двома користувачами. Вимоги вашого бізнесу визначатимуть відповідну платформу баз даних для ваших потреб, і на вибір є кілька безкоштовних онлайн-розробників баз даних.