Saltar al contenido

5 найкращих послуг, якими повинен користуватися кожен стример Twitch

15 de abril de 2021

Незважаючи на те, що транслювати трансляції на Twitch можна лише за допомогою ігрової консолі та підключення до Інтернету, існує безліч сторонніх служб, які можуть не тільки покращити якість вашого потоку, але й зробити його набагато цікавішим для себе та глядачів . Ось п’ять найкращих сервісів, якими повинні користуватися стримери Twitch усіх рівнів, коли вони транслюють. Всі вони є безкоштовними у використанні, і кожен з них досить легко інтегрувати у ваші налаштування потокового передавання, незалежно від того, новачок ви в Twitch або професійний стример.

Змістовий покажчик

Студія OBS для налаштування вашого потоку

OBS Studio – це програма, за допомогою якої більшість стримерів Twitch піднімають своє хобі на новий рівень. За допомогою OBS Studio стримери можуть змінювати розташування вікон кадри веб-камери та відеоігор, додавати власну графіку та фони, а також підключатися до сторонніх служб для користувацьких сповіщень та віджетів. Однією з причин, чому так багато стримерів вважають за краще використовувати OBS Studio, є те, що це дозволяє користувачам створювати потій справді професійного рівня. Ця програма підтримує кілька камер, візуальні макети та різноманітні ефекти переходу для перемикання між кожною установкою. Це дійсно може зробити все, що може захотіти медіа-трансляція.

OBS Studio доступний для ПК з ОС Windows та Mac і може бути завантажений безкоштовно з офіційного веб-сайту OBS Studio.

Потокові лабораторії для сповіщень про Twitch

Якщо ви коли-небудь дивилися потік Twitch з анімованими сповіщеннями, шанси на те, що ви бачили Stream Labs в дії. Ця безкоштовна послуга надає стрімерам ряд функцій, призначених для розширення трансляцій, таких як попередження (або сповіщення), сторінки пожертв, смуги просування пожертв, банки підказок, списки підписників та передплатників та чати. Stream Labs дозволяє стримерам повністю налаштувати всі свої функції. Наприклад, оповіщення можна налаштувати так, щоб використовувати певний анімований gif або звук, тоді як текст і шрифт у чатах можна змінювати відповідно до загальної естетики дизайну стримера.

Налаштування облікового запису Stream Labs є абсолютно безкоштовним, і це можна зробити, просто увійшовши на веб-сайт Stream Labs за допомогою облікового запису Twitch. Щоб скористатися будь-якою з його функцій, вам потрібно буде використовувати OBS Studio. Stream Labs не працюватиме для тих, хто виконує базовий потік безпосередньо зі своєї ігрової консолі.

PayPal для прийому пожертв

PayPal залишається одним із найбільш надійних методів надсилання та отримання грошей в Інтернеті. Платіжна послуга є відносно безпечною, приймається у понад 200 країнах і приймає 25 різних форм валюти. PayPal також надає користувачам спрощені варіанти отримання грошей від зовсім незнайомих людей за допомогою своїх програм та спрощеного веб-сервісу PayPal.me. Завдяки своїй надійності та зручності, PayPal швидко став одним із найкращих способів стримерам Twitch приймати пожертви від глядачів і є настійно рекомендованим інструментом для тих, хто лише заходить у трансляцію та шукає спосіб фінансово підтримати своє хобі.

Зареєструвати рахунок PayPal можна безкоштовно, однак існує вікове обмеження для 18-річного віку. Неповнолітні стримери Twitch можуть попросити батьків або опікунів дозволу на використання їхнього облікового запису, який потім можна буде вести разом під іменем дорослого.

Nightbot для покращення вашого чату Twitch

Nightbot – це спеціальна стороння послуга, яка додає додаткову функціональність до вашого чату Twitch. Він не тільки може підвищити рівень модерації в чат-кімнаті, але його також можна використовувати для планування повторюваних повідомлень, дозволяти глядачам вибирати пісні для відтворення у фоновому режимі і навіть для вибору переможців під час змагань.

Nightbot – це безкоштовна послуга, на яку кожен може зареєструватися через офіційний веб-сайт Nightbot. Можливо, однією з найкращих речей Nightbot є те, що він повністю розміщений на власному сервері і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення, такого як OBS Studio. Його можуть використовувати і базові консольні стримери Twitch.

Twitter для просування та створення мереж

Twitter може не підключатись безпосередньо до Twitch, але це послуга, яка життєво важлива для багатьох стримерів Twitch. Соціальна мережа дає стрімерам можливість не лише підтримувати зв’язок із існуючими підписками та передплатниками, коли вони перебувають поза мережею, але її також можна використовувати для просування свого каналу до нових потенційних глядачів, нагадування фоловерам про майбутні потоки, відповіді на запитання глядача та навіть зв’яжіться з брендами та інсайдерами галузі для подальшої співпраці.

Створення облікового запису Twitter займає лише кілька хвилин і є абсолютно безкоштовним. Він також відкритий для підлітків, а також для дорослих. Більшість стрімерів заохочують глядачів стежити за ними у Twitter під час трансляції, а також додаючи посилання на свій акаунт у Twitter у своєму профілі Twitch та відображаючи своє ім’я користувача на своєму макеті Twitch.