Skip to content

5 найкращих програм для комутаторів Nintendo 2021 року

16 de Червень de 2021

Що стосується ігрових консолей, то Nintendo Switch – це найновіша дитина. Ви, мабуть, уже знайомі з деякими фантастичними іграми, які доступні, але, можливо, ви не знаєте про програми, також доступні в ньому. Незалежно від того, чи потрібно вам розслабитися, хочете подивитися улюблені шоу чи випустити на YouTube відео, яке заслуговує на перегляд на вашому телевізорі, ці програми ви охопили.

Потокове відео: Hulu

Що нам подобається

 • Тонни чудових шоу, включаючи Hulu Originals.
 • Легко орієнтуватися, щоб знайти шоу, яке ви хочете переглянути.

Що нам не подобається

 • Деякі платні плани включають рекламу.

Перегляд телевізора за допомогою потокової служби – це те, як все більше людей отримують доступ до своїх улюблених шоу та фільмів. Hulu пропонує все, що ви вже бачили, а також чудовий оригінальний вміст та план, що дозволяє отримати доступ до телевізійних передач у прямому ефірі. Ви можете шукати певні заголовки, додавати елементи до свого списку спостереження та переглядати за категоріями, якщо ви не зовсім впевнені, що саме ви хочете переглянути. Hulu вимагає передплати та пропонує кілька різних рівнів. Якщо ви не проти реклами, ви можете отримати Hulu за 8 доларів на місяць або Hulu + Live TV за 40 доларів на місяць. Якщо ви не хочете мати справу з рекламними роликами, ви можете зачепити Hulu за 12 доларів на місяць або Hulu + Live TV за 44 долари щомісяця.

Читач коміксів: InkyPen

Комікс

Що нам подобається

 • Велика бібліотека коміксів з різних джерел.
 • Легко знайти та зберегти комікси, які ви хочете прочитати.

Що нам не подобається

 • Немає доступу до коміксів Marvel або DC.
 • Режим книги може бути незграбним і складним у використанні.

Комікси вже десятки років є способом розповідати історії, які не є ідеальними для екрану чи книги. Раніше, щоб отримати виправлення коміксу, вам потрібно було їхати до місцевого магазину та щось забрати, або чекати доставки від обраного вами продавця. InkyPen пропонує вам ще один варіант – доставити комікси прямо до телевізора за допомогою комутатора Nintendo. InkyPen – це чудовий спосіб отримати виправлення коміксу, не маючи потреби покинути диван. У ньому чудовий інтерфейс для полегшення пошуку коміксів, можливість закріпити вибране, щоб ви могли до них повернутися, і величезний вибір для читання. InkyPen працює за моделлю підписки і коштуватиме вам 8 доларів щомісяця.

Музичний творець: гаджет KORG

У програмі Korg Gadget відображаються різні деки.

Що нам подобається

 • Доступ до 16 синтезаторів та драм-машин.

Що нам не подобається

 • Немає функцій імпорту та експорту.
 • Немає підтримки MIDI-контролерів.

Гаджет KORG досить відомий як програмне забезпечення для створення музики, і тепер він доступний на Nintendo Switch. Ця програма дозволяє використовувати різноманітні синтезатори, ударні машини та звукові ефекти для створення власної музики. Гаджет KORG – це цікавий спосіб до чотирьох людей створювати музику разом, хоча він обмежений тим, що ви не можете імпортувати чи експортувати музику, яку ви створюєте. Ви все ще можете ділитися з іншими користувачами Switch, що дозволяє вам хоч трохи поділитися. Незалежно від того, любите ви музику чи хочете весело провести час для своїх музично схильних дітей, це весела покупка. Гаджет KORG можна зачепити за 48 доларів.

Відео: YouTube

YouTube відкритий з різними відео, які відображаються на рекомендованій сторінці програми.

Що нам подобається

 • Доступний весь ваш улюблений вміст YouTube.

Що нам не подобається

 • Алгоритм YouTube може рекомендувати відео, непридатне для молодих користувачів.

YouTube займає перше місце в Інтернеті для пошуку відео. Якщо ви хочете милих тварин, щоденних новин, ескізних шоу, ігрових потоків чи багато чого іншого, це веб-сайт, на якому ви хочете провести час. Додаток доступний з листопада 2018 року, що дозволяє користувачам Switch перейти на більший мобільний екран, ніж на екрані їхніх телефонів, завдяки чому простіше, ніж будь-коли, наздоганяти улюблені канали під час їзди на метро в дорозі.

Розмальовки для дітей: Книжка-розмальовка

Напівкольорова картинка показує зображення собаки в ліжку з іграшками поблизу.

Що нам подобається

 • Простий у використанні.
 • Інструменти дозволяють регулювати товщину та тінь.

Що нам не подобається

 • Кольорувати можна лише всередині ліній.

Світ є напруженим місцем, і іноді те, що вам потрібно, – це простий спосіб легко випустити пару. Книжка-розмальовка – ідеальний додаток для цього. Це дає вам кілька сторінок, заповнених малюнками, які ви можете розфарбувати. Ви отримуєте доступ до ряду різних кольорів та інструментів. Це означає, що ви можете контролювати, наскільки темними є ваші кольори, і навіть товщиною ліній під час їх фарбування.