Saltar al contenido

5 найкращих радіостанцій Alexa 2021 року

10 de mayo de 2021

Віртуальний помічник Amazon тепер може відтворювати практично будь-яку радіостанцію завдяки новим навичкам Alexa. На щастя, всі навички Alexa абсолютно безкоштовні, тому ви можете почати слухати улюблені станції на Amazon Echo або Fire Tablet, не підписуючись на сторонню послугу. Більшість, але не всі навички Alexa сумісні із звуковими системами Amazon Sonos. Alexa недоступна для старих моделей Kindle Fire.

Змістовий покажчик

Як слухати радіо з Alexa

Щоб увімкнути навички Alexa на вашому Amazon Echo або Fire Tablet, щоб ви могли слухати радіо:

 1. Відкрийте програму Alexa на своєму мобільному пристрої.
 2. Торкніться значка гамбургер у верхньому лівому куті та натисніть Навички та ігри з меню.
 3. Знайдіть потрібну навичку або торкніться Категорії, потім торкніться будь-якого Музика та аудіо або Новини для перегляду певних станцій та навичок.
 4. Виберіть потрібну навичку та натисніть Увімкніть вміння.

Як варіант, ви можете просто сказати: «Alexa, відкриті навички, «і скажіть Alexa, яку навичку ви хочете увімкнути. Якщо Alexa пропонує вам числовий список опцій, просто вимовіть число, щоб підтвердити свій вибір.

Чи може Alexa грати на місцевих радіостанціях?

Є шанс, що Алекса вже може грати на вашій улюбленій місцевій станції без необхідності в будь-яких навичках; спробуйте сказати: «Алекса, грай [station]«Ви можете запитувати станції за іменем, частотою або дзвінками. Так само ви можете вимагати певні радіопередачі за назвою, як-от» Radio Mystery Theatre «. Якщо Alexa не може знайти те, що ви хочете почути, спробуйте увімкнути наступні навички, щоб значно розширити свій репертуар. Radio-Locator – це корисний інструмент для пошуку інформації про ваші місцеві станції, включаючи частоти та номери дзвінків.

Радіо MyTuner: найкраще для міжнародних станцій

MyTuner Radio відтворює колумбійське радіо на планшеті Fire

Що нам подобається

 • Обійти регіональні обмеження.
 • Легко знайти станції за межами США

Що нам не подобається

 • Alexa намагається розпізнати назви неанглійських станцій.
 • Немає інтеграції з програмою MyTuner Radio.

MyTuner Radio дозволяє налаштуватися на понад 50 000 станцій з усіх куточків світу. Ви можете попросити такі станції, як NPR та BBC, або ви можете замовити випадкову станцію, що спеціалізується на певному жанрі, наприклад, джаз, новини чи спорт. Просто сказати, «Alexa, попроси відтворити MyTuner Radio [station/genre]«Ви навіть можете отримати більш конкретну інформацію. Наприклад, спробуйте»Alexa, попроси MyTuner Radio про найкращі хіп-хоп станції в Колумбії«Alexa надасть вам список станцій на вибір.

Радіо Рай: найкраще для спонтанних слухачів

Alexa Radio Paradise Skill грає на пожежному планшеті.

Що нам подобається

 • Гарне поєднання популярних та андеграундних мелодій.
 • Ідеально підходить для вечірок та світських заходів.

Що нам не подобається

 • Немає можливості заблокувати певні пісні чи виконавців.
 • Alexa плутає вміння Radio Paradise з додатком.

Не можете вирішити, що ви хочете слухати? Просто сказати, «Алекса, відкрий навик Радіо Рай«Ви почуєте пісню з випадкового жанру, куратором якої є професійні ді-джеї, які спеціалізуються на поданні різноманітних музичних смаків. Якщо вам подобається те, що ви чуєте, просто скажіть»Алекса, запитай у Radio Paradise, що грає«Щоб перейти до іншої пісні, скажіть»Alexa, наступна пісня. »

Час на радіо: найкраще для любителів ностальгії

Радіо Fun Time Alexa, вміння грати на пожежному планшеті

Що нам подобається

 • Вражаючий вибір класичного змісту.
 • Знайдіть конкретні епізоди за номером чи заголовком.

Що нам не подобається

 • Як правило, повторює ті самі епізоди, якщо встановити їх у випадковому порядку.
 • Погана оригінальна якість звуку для більшості шоу.

Якщо ви шанувальник радіопрограм старої школи, таких як «Gunsmoke», «Dragnet» та «Abbott & Costello Show», тоді Radio Fun Time був створений для вас. Почніть з того, що скажете: «Alexa, відкрий Radio Fun Time«Ви можете запросити конкретне шоу або попросити Alexa про рекомендації певного жанру. Скажіть»Алекса, наступна«, щоб перейти до іншого епізоду.

Радіо-ведучий: Найкраще для наркоманів новин

Алекса читає новини на пожежному планшеті з майстерністю «Радіо якоря»

Що нам подобається

 • Безсторонні репортажі з найвідоміших у світі джерел новин.
 • Відмінне міжнародне покриття.

Що нам не подобається

 • Лише дві новини із США
 • Роботологічний голос читання Alexa через деякий час стирається.

Ніхто не повинен покладатися на одне джерело для своїх новин. На щастя, Radio Anchor дозволяє надзвичайно легко шукати різні перспективи. Спробуйте команди типу «Алекса, попросіть Radio Anchor зіграти спортивні історії з The New York Times, «або»Alexa, попросіть Radio Anchor відтворювати новини з All India Radio«для розширення вашого світогляду. Єдиний мінус – Radio Anchor насправді не відтворює прямі трансляції радіо; натомість Alexa читає новини вголос.

День радіо D: найкраще для любителів історії

День радіо D, що грає на пожежному планшеті

Що нам подобається

 • Чудовий ресурс для вчителів історії та студентів.

Що нам не подобається

 • Яскраві описи не для слабонервних.

Щоб пережити один із вирішальних моментів Другої світової війни, скажіть «Alexa, відкрийте День радіо D«послухати фактичну передачу від 6 червня 1944 р., яка забезпечила повне висвітлення вторгнення в Нормандію. Якщо ти хочеш перейти до перемоги союзників, скажи»Алекса, наступна«Якщо вас особливо цікавить цей період часу, Radio Complete Day – це ще одна навичка Alexa, яка вам потрібна. Скажіть,»Alexa, відкрийте Radio Complete Day«почути цілий день мовлення від WJSV у Вашингтоні, округ Колумбія, 21 вересня 1939 року.