Skip to content

5 найкращих шпалер для iPad Mini 2021 року

7 de Липень de 2021

Ваш iPad mini надходить із фоновими малюнками Apple за замовчуванням на домашньому та заблокованому екрані. Однак, поки на зміну шпалер на вашому пристрої потрібно лише кілька секунд, вибір зображення може зайняти трохи більше часу. Для iPad mini ви, швидше за все, захочете вибрати портретно орієнтоване зображення. Люди часто використовують iPad mini, що тримається в книжковій орієнтації, кнопка додому внизу. Звичайно, якщо ви часто використовуєте свій пристрій в альбомній орієнтації, можливо, ви віддасте перевагу вибрати зображення шпалер, орієнтованих на пейзаж. Найбільш особисте зображення шпалер, швидше за все, буде тим, яке ви зробили або створили. Але додатки та джерела нижче пропонують деякі з найкращих доступних варіантів шпалер для iPad mini. Вибравши зображення, відкрийте Налаштування, а потім торкніться Шпалери, потім натисніть Виберіть нові шпалери. Виберіть своє зображення, а потім, внизу праворуч, виберіть використовувати його як шпалери для вашого Домашній екран, Екран блокування, або І те, і інше.

Шпалери з власного фото

Що нам подобається

 • Жодні шпалери не є більш особистими, ніж зроблені вами фотографії.
 • Ви можете створити саме те зображення, яке хочете.

Що нам не подобається

 • Пошук фотографій на iPad Mini може зайняти час.
 • Можливо, вам доведеться трохи поекспериментувати, щоб обрізати свої фотографії, щоб вони відображалися, як ви забажаєте.

Найкраще шпалерне зображення – це те, що найбільше для вас означає. Тож відкрийте програму Apple Photos і виберіть будь-яку фотографію. Загалом, фотографії людей та / або домашніх тварин добре працюють для фотографій із заблокованим екраном, тоді як фотографії пейзажів або місць працюють як шпалери домашнього екрану. Це тому, що зображення на екрані блокування повністю видно, тоді як зображення на головному екрані відображаються за піктограмами програм.

Emoji шпалери

Два скріншоти випадкових смайлів (ліворуч) Суд та Терези справедливості, (праворуч) чотири види квітів

Що нам подобається

 • Emoji шпалери. Що не подобається?

Що нам не подобається

 • Немає можливості платити за видалення оголошень у додатку.

Відобразіть повторюваний візерунок смайликів та / або тексту поверх суцільного кольору або вибраного вами зображення. Використовуйте будь-які смайли, які ви можете ввести на своєму iPad, разом із будь-яким текстом. Додайте пробіл, щоб вставити зазор. Ви також можете налаштувати розмір смайликів. Або натисніть кнопку «Випадковий», щоб створити випадкову комбінацію кольорів та смайлів.

Служба національного парку

Два скріншоти: (ліворуч) Шукайте "ліс" на сайті служби національних парків, (праворуч) деталі зображення лісу Джаспер

Що нам подобається

 • Безкоштовні зображення природи.
 • Різноманітність типів фотографій.

Що нам не подобається

 • Може знадобитися кілька натискань, щоб знайти потрібне зображення.
 • Обмежений вибір зображень для деяких парків та об’єктів.

Якщо вам подобаються зображення природи, ознайомтесь із фотографіями, доступними в службі національного парку. Їх сайт пропонує доступ до понад 120 000 фотографій, більшість з яких знаходяться у відкритому доступі. Шукайте улюблений парк, штат чи об’єкт, наприклад, гору, каньйон чи ліс.

Розплескати

Два скріншоти, (зліва) Розблокувати екран пошуку за допомогою "Нові фотографії" та "Дослідити теми" та параметрів пошуку; (праворуч) Показані результати для зображень "пустелі"

Що нам подобається

 • Пошук ключових слів добре працює для пошуку зображень.
 • Перегляд Unsplash також простий.

Що нам не подобається

 • Не вдається відфільтрувати результати пошуку за орієнтацією чи роздільною здатністю.

Unsplash пропонує величезний вибір зображень, які можна шукати, майже всі з яких можуть працювати як шпалери для дому чи екрану блокування. Навіть краще, ліцензування Unsplash дозволяє використовувати ці зображення безкоштовно. Введіть ключове слово або перегляньте колекції. Збережіть будь-яке вподобане зображення у свою бібліотеку фотографій iPad.

Vellum

Два скріншоти, (зліва) 7 кураторських категорій, показаних на Vellum, (праворуч) Ніккі Пінкхем, портретно-орієнтована колекція фотографій

Що нам подобається

 • Добре підібраний вибір зображень.
 • У цьому додатку немає поганих варіантів шпалер.

Що нам не подобається

 • Жодної функції пошуку за ключовими словами, яка б допомогла вам звузити ваші варіанти.
 • Обмежена кількість зображень.

Веллум пропонує кураторський вибір зображень – таких як фотографії, абстрактні візерунки та градієнтні кольорові бризки – з кількох джерел. Всі включені зображення мають формат портретної орієнтації. Додаток та зображення безкоштовні, хоча ви можете заплатити одноразову плату в розмірі 1,99 доларів США, щоб отримати доступ до видалення всіх оголошень і отримати доступ до щоденних шпалер за попередні чотири тижні.