Saltar al contenido

5 порад щодо виготовлення гарячого кулера для ноутбука

22 de abril de 2021

Ноутбуки, природно, працюють в теплі завдяки своїй формі та розмірам. Однак, якщо вони тривалий час залишаються гарячими, вони можуть перегрітися, сповільнитись або назавжди пошкодитися. Незалежно від того, чи відчуваєте ви попереджувальні ознаки та небезпеку перегрітого ноутбука, дотримуйтесь наведених нижче простих та недорогих запобіжних заходів, щоб зберегти комп’ютер у прохолоді та робочому стані.

Змістовий покажчик

Тримайте свій ноутбук крутим

Ми виявили, що наступні кроки можуть знизити внутрішню температуру старого і небезпечно гарячого ноутбука з 181 ° Фаренгейта (83 ° Цельсія) до 106 ° F (41 ° C) – різниця в 41 відсоток через одну годину використання активна подушка охолодження ноутбука і зниження температури в приміщенні до 68 градусів. Окрім цих підходів, слідкуйте за актуальними проблемами, які не свідчать про екологічну проблему, але тим не менше можуть негативно вплинути на ваш ноутбук. Можливо, найбільший внесок у тимчасовий перегрів – це покладання комп’ютера на коліна, пом’якшене ізоляторами, такими як ковдри, які одночасно затримують тепло і блокують вентилятори.

Налаштування живлення

Змініть параметри живлення вашого ноутбука з High Performance на збалансований або план енергозбереження. Ця настройка повідомляє системі лише про те, що вона використовує потужність, необхідну для запуску ваших програм, а не завжди використовує максимальну швидкість процесора. Якщо вам потрібно пограти в ігри чи іншу інтенсивну роботу, ви можете повернутися до високоефективного плану за необхідності.

Стиснуте повітря

Для очищення вентиляційних отворів ноутбука використовуйте спрей для видалення пилу. Пил накопичується у вентиляційних отворах вентилятора ноутбука – проблема швидко вирішується за допомогою балончика зі стисненим повітрям, як правило, менше 10 доларів. Вимкніть комп’ютер і розпорошіть вентиляційний отвір, щоб видалити пил.

Підставка для охолодження ноутбука

Використовуйте подушку для охолодження ноутбука, яка має вентилятори. Ноутбукові колодки мають вентиляційні отвори, які можуть збільшити потік повітря навколо вашого ноутбука, але вентилятор – найкращий спосіб задовольнити більш суттєві потреби охолодження. Belkin F5L055 можна знайти за ціною менше 30 доларів і є надійним рішенням, але доступні багато інших варіантів.

Кімнатна температура

Зберігайте робоче середовище чи комп’ютерний кабінет якомога комфортніше. Комп’ютери, як і більшість людей, працюють набагато краще в умовах кондиціонування. Згідно з Server Fault, більшість серверних приміщень або центрів обробки даних працюють при температурі 70 градусів за Фаренгейтом або менше, і це здається ідеальною рекомендацією щодо температури також для домашніх офісів.

Вимкнення живлення

Вимкніть комп’ютер, коли він не використовується, особливо коли вас немає вдома. Останнє, що вам потрібно, повернувшись додому, це з’ясувати, що ваш ноутбук – це пожежа – одна з небезпек перегріву ноутбуків.