Saltar al contenido

5 порад щодо придбання автомобіля на eBay

16 de abril de 2021

eBay стає дедалі популярнішим місцем для придбання автомобіля, нового чи б / у. Однак, як і будь-який досвід покупки автомобіля, вам потрібно виконати домашнє завдання, перш ніж скласти гроші. Ось що потрібно знати про купівлю автомобіля на eBay.

Змістовий покажчик

Перш ніж купувати автомобіль на eBay, зробіть домашнє завдання

Продавці автомобілів на eBay варіюються від приватних продавців до професійних партій вживаних автомобілів. Незалежно від того, у кого ви купуєте, є деякі основи, які ви повинні знати, перш ніж починати робити покупки.

 • Вимоги щодо безпеки та викидів: Перейдіть на веб-сайт департаменту автомобільних транспортних засобів вашого штату, щоб дізнатися про вимоги щодо безпеки та викидів. Навіть якщо ви збираєтеся робити покупки лише у своєму штаті, все одно варто мати під рукою цю інформацію. Знайдіть інформацію, ввівши пошуковий термін, наприклад, назву вашого штату та «огляди автомобілів«Шукайте інформацію безпосередньо на веб-сайтах штатів замість веб-сайтів, таких як DMV.org.
 • Форми заголовка та реєстрації: Дізнайтеся, які форми вимагає від вас держава, щоб передати право власності та реєстрацію. Якщо ви працюєте з дилерським центром, вони можуть вирішити це за вас, але добре ознайомитись із процесом.
 • Податки: Ви повинні знати свій податковий тягар. Як правило, податок з продажу обчислюється виходячи з поточного стану автомобіля. Якщо ці ставки різні, ви, швидше за все, несете відповідальність за різницю, що може бути неприємним сюрпризом, коли настане час оподаткування, якщо ставки будуть вищими.
 • Огляд та доставка: Майте на увазі, що для автомобіля, до якого вам не легко дістатися, потрібно буде організувати як окремий огляд експертом, так і забрання або доставку, яка може коштувати кілька сотень доларів. Дослідницькі компанії, що пропонують це у вашому районі, або обговоріть це з місцевим представництвом. Нехай все це буде записано та записано в місці, до якого легко дістатися, і ви будете готові до пошуку.

Знайдіть машини на eBay

Знайти автомобіль на eBay відносно просто, оскільки eBay має спеціальний сайт для нього, eBay Motors, з вікном пошуку у верхній частині. Наприклад, якщо ви хочете знайти транспортні засоби лише у вашому штаті або просто подивитися на диск, ви можете ввести свій поштовий індекс та певний радіус миль навколо нього. Ви також можете звузити списки за марками, моделями та діапазонами модельних років. Для наших цілей давайте розглянемо перелік Honda Fit 2008 року випуску. eBay робить для вас досить багато досліджень. Якщо прокрутити вниз до кінця списку, ви знайдете три вкладки:

 • Опис: Опис містить інформацію, зібрану AutoCheck, службою перевірки eBay, яка надає велику кількість інформації про автомобіль, включаючи ідентифікаційний номер транспортного засобу або VIN. Ви можете використовувати VIN для самостійної перевірки історії, запустивши її через таку послугу, як Carfax.
 • Звіт про історію транспортних засобів: Ця вкладка містить звіт про історію транспортного засобу для цього VIN.
 • Доставка та оплата: Ця вкладка пропонує цитати від різних транспортних компаній.

Скажімо, наразі все про транспортний засіб перевіряється. У вас є два варіанти:

 • Купити це зараз: Купіть машину та уникайте всього аукціону.
 • Зробити пропозицію: Спробуйте зробити ставку на машину.

Деякі списки продаються з урахуванням «або найкращої пропозиції», що називається «OBO». Зв’яжіться з продавцем і запитайте, який асортимент пропозицій вони б розглянули. Також перевірте правила аукціону. Деякі з них «не мають резервів», що означає, що автомобіль продається незалежно від остаточної пропозиції, тоді як інші вимагають встановленого мінімуму для того, щоб зникнути.

Перевірте ціну

Купуючи будь-який автомобіль, важливо порівняти його ціну з тим, що платять інші. Для цього спочатку виконайте пошук у Келлі Блук Бук, щоб переконатись, що це за першочергову ціну. Веб-сайт KBB задасть вам декілька запитань про стан автомобіля, чи це дилер, чи продавець, і місцезнаходження, і запропонує вам ціновий діапазон, як показано вище. Тримайте цей асортимент під рукою; якщо ваша ставка плюс пов’язані з цим витрати починають падати до найвищого рівня, пора відійти від аукціону. Ви також повинні переглянути, скільки інші заплатили на eBay за подібні машини. Для цього на домашній сторінці eBay:

 1. Виберіть Розширений у верхньому правому куті, поруч із кнопкою пошуку.

 2. На наступній сторінці виберіть На eBay Motors, а потім заповніть дані.

 3. Під Введіть ключове слово або номер товару, виберіть Завершені списки.

  Сторінка розширеного пошуку eBay Motors з виділеними "заповненими списками"

 4. Виберіть Пошук щоб побачити, скільки інші заплатили за подібні списки. Ціни тих, хто продавав, будуть вказані зеленим кольором, а ті, де аукціон закінчився без продажу, будуть вказані чорним кольором.

Пам’ятайте, що на ціни може впливати пробіг, тому ідеального збігу не буде. Тим не менш, це також дасть вам чудовий діапазон, який слід враховувати при розміщенні заявки.

Це хороший автомобіль?

Якщо ціна перевірена, далі ретельно вивчіть машину. Почніть з продавця та його історії eBay.

 1. У правій частині списку ви знайдете ім’я користувача та номер поруч із ним.

 2. Виберіть номер, і ви перейдете до їх профілю зворотного зв’язку, який включає те, що інші користувачі сказали про покупку у них та продаж їм. Цей профіль може бути скупим, особливо якщо це хтось вперше продає.

 3. Ви можете і повинні зв’язатися з ними безпосередньо і попросити поговорити з ними по телефону або електронною поштою. Якщо продавець є автодилером або бажає повідомити вам своє справжнє ім’я, вам також слід запустити їх через Google, щоб знайти результати.

Перевірте заголовок

Потрібно знати одне – чи мають вони назву. Юридично кажучи, особа, яка має своє ім’я в титулі, є власником автомобіля. Якщо заголовка немає, це буде суттєвою юридичною проблемою, а сам продаж може бути підозрілим.

 1. Попросіть копію заголовка. Інформація повинна точно відповідати тій, яку надав вам продавець.

 2. Якщо назва не відповідає, запитайте продавця про ситуацію. У деяких ситуаціях це не проблема, коли продавець може бути родичем, який не передав право власності продавцю, тож попросіть заповнити це, перш ніж закінчити продаж.

 3. Після того, як ви отримаєте історію, проведіть перевірку назви через Національну інформаційну систему назв автотранспортних засобів або NMVTIS, яку надають приватні продавці.

Титул «врятований» позначає автомобіль, який «нарахував» страхова компанія. Якщо це все, що має продавець, поступайте з особливою обережністю.

Нехай автомобіль перевірять

Далі транспортний засіб слід самостійно оглянути. Подивіться уважно на текст будь-яких сертифікаційних документів, щоб побачити, що саме сертифіковано. Якщо, наприклад, вони лише оглянули силовий агрегат і дали йому гарантію, можуть виникнути інші проблеми.

 1. Якщо продавець стверджує, що автомобіль сертифікований як попередній власник, попросіть їх надати копії документів електронною поштою або поштою. Документи повинні містити гарантію, надану інспектором, VIN, та найменування автосалону, який проводив перевірку. Зателефонуйте, щоб підтвердити, що це було зроблено.

 2. Якщо сертифікації немає, домовтеся про те, щоб продавець відвіз транспортний засіб до автосалону, або ви можете найняти незалежного інспектора.

 3. Нехай інспектор перевірить VIN і надішле вам його фото, щоб підтвердити, що це те саме.

 4. Якщо автомобіль знаходиться поруч з вами, попросіть провести його візуальний огляд та тест-драйв.

 5. Подивіться, чи потрапляє ваша покупка на програму захисту автомобіля eBay, яка захищає вас, якщо ви закінчите з лимоном.

Торгуйте та керуйте

По закінченні всього, ви можете розпочати процес покупки.

 1. Якщо ви збираєтеся торгувати на автомобілі, уважно стежте за загальною ціною. Не забувайте, що вам доведеться домовитись про доставку або доставку, податки та будь-які державні збори за оформлення документів, ймовірно, додавши до вартості сотні або навіть тисячі доларів, залежно від кінцевої ціни.

 2. Після того, як ви здійснили продаж в Інтернеті, зв’яжіться з продавцем та обговоріть підписання титулу та реєстрацію автомобіля у вашому штаті. Щоб полегшити справу, ви зможете зареєструвати свою машину в Інтернеті. Це залежить від вимог, встановлених вашою державою.

 3. Якщо ви отримали фінансування на машину, вам також потрібно буде зв’язати продавця з установою.

 4. Нарешті, домовтесь про самовивезення або доставку та насолоджуйтесь новим автомобілем.