Saltar al contenido

5 способів трансляції ігор для Android

16 de abril de 2021

Потокове передавання відеоігор швидко стає дуже популярним минулим часом і способом залучити інших до того, що в іншому випадку могло б бути самотньою діяльністю. Цього можна зробити не лише на ПК або на консольних іграх: ігри для Android можна транслювати незліченними способами, а деякі сервіси дозволяють виконувати потокову трансляцію з пристрою без карти захоплення.

Змістовий покажчик

Посмикування

Якщо у вас є пристрій Nvidia, ви можете передати з них нативну трансляцію на Twitch, але в іншому випадку для трансляції вам знадобиться карта захоплення. Спроби API Twitch впасти на очі, оскільки дуже мало ігор підтримували це на iOS, і вони ще не впровадили додаток для Android з потоковими можливостями. Використання карти захоплення за своєю суттю не є поганим, але на Android це проблема, оскільки не всі пристрої мають виходи HDMI через порт HDMI, MHL або SlimPort. Крім того, деякі пристрої повинні стикатися з проблемами HDCP – у Nexus 4 ця проблема була ще в той день. Крім того, Twitch стикається з проблемою затримки потоку. По суті, потоки затримуються досить довго, що ускладнює своєчасне реагування на людей у ​​чаті, оскільки пройшло кілька секунд, перш ніж ви відповісте на те, що вони говорять. Twitch – це надійний режим очікування, але він не повинен бути останнім, куди ви дивитесь, щоб транслювати свій геймплей.

YouTube Gaming

YouTube Gaming

Офіційний сервісний сервіс Google має дуже потужний додаток для Android, який дозволяє переглядати всі ваші улюблені стримери YouTube та ігри, щоб дивитися їх у прямому ефірі. І потокове передавання теж дуже зручно: ви можете використовувати спливаюче вікно на пізніших версіях Android для потокової передачі ігор, як забажаєте. Хоча пряма трансляція з Android ще не є ідеальною, рішення Google є, мабуть, найбільш стабільним і функціональним, що ви можете отримати до цих пір. Однак, це стикається із специфічною для Android проблемою: щоб записати ігровий звук, вам потрібно збільшити гучність динаміків, щоб ігрова ігра піднімалася внутрішнім мікрофоном. Можливо, можуть бути рішення за допомогою мікшерів та зовнішнього обладнання для поєднання звуку в грі та будь-якого зовнішнього мікрофона, але для офіційного рішення Google це здається настільки дивно низьким. Можливо, пізніші версії Android вирішать цю проблему, але зараз ви не говорите про класичний досвід потокового передавання. Окрім того, YouTube Gaming все ще є новою версією, що стосується потокового передавання, і це аудиторія консолі / ПК. Можливо, мобільні ігри мають трохи більший відбиток, оскільки потокове передавання через Android можна робити, але це може бути дивною сумішшю між наявністю сильної аудиторії та ні. Додаток чудовий і може переконати вас використовувати його лише тому, що потокове передавання з нього найкраще працює з Android.

Мобкраш

Mobcrush Home

Ця ексклюзивна послуга потокового передавання є надзвичайно перспективною. У вас є аудиторія, яка хоче дивитись мобільні ігри, деякі найкращі стрімери регулярно транслюють сервіс, і служба працює досить добре, незалежно від того, як ви нею користуєтесь. Зараз проблема полягає в тому, що додаток, щоб робити більше, ніж просто переглядати потоки, наразі не в Google Play (як і в App Store). Окрім того, потокове передавання все ще знаходиться в стадії бета-тестування – навіть у здатної та майже доступної Nvidia Shield K1 є проблеми зі стабільністю. І якщо ваш пристрій Android не підтримує потокове передавання, наразі резервна копія карти зйомки відсутня. Є ще кілька кроків, які Mobcrush потрібно зробити, щоб стати домінуючим будинком для мобільного потокового передавання, але він має потенціал.

Камкорд

Домашня сторінка Kamcord

Вони були однією з перших служб, які почали записувати геймплей, і пізніше вони перейшли в мобільну передачу геймплея. Вони пропонують додаток для Android для прямих трансляцій і випередили Mobcrush, випустивши його для Android, хоча Mobcrush робив прямі потоки iOS до Kamcord. Kamcord, однак, надає ключ потокового передавання, тому ви можете транслювати через карту захоплення та програмне забезпечення, таке як OBS або XSplit, або навіть за допомогою віддаленого дзеркального сервера на вашому комп’ютері. Який використовувати між Kamcord та Mobcrush? Хоча, безумовно, дискусійно щодо того, хто залучає більші цифри – ні Mobcrush, ні Kamcord не обов’язково залучають величезну кількість аудиторії, яку популярні ігри та потоки можуть отримати, наприклад, на Twitch, – це свого роду вибір користувача щодо того, з ким піти. У Kamcord є ще кілька варіантів, але додаток Mobcrush може працювати краще, або спільнота може бути кращою там. Ви можете віддати перевагу Mobcrush на зразок потоку, або як серця Periskope-esque від Kamcord. Чесно кажучи, це зводиться до уподобань користувачів, і рекомендується випробувати обидва варіанти.

Smashcast

Домашня сторінка Hitbox

Smashcast, колишній Hitbox, не обов’язково планує оприлюднювати будь-які плани, пов’язані з мобільними пристроями, але вони заслуговують на увагу, якщо у вас є карта захоплення, оскільки вони страждають від мінімальної затримки потоку. Це є цінним під час спілкування зі спільнотою, оскільки ви можете реагувати на чат у режимі реального часу, на відміну від затримки потоку, якою користуються багато служб. Якщо ви зосереджені на продуктивності, і цей фактор є для вас ключовим, Hitbox – це, можливо, послуга, яку слід врахувати.