Saltar al contenido

6 найкращих безкоштовних програм для ліхтариків

5 de abril de 2021

Подумайте про неяскраву стоянку. Вуличний ліхтар, де потрібно використовувати сходи. Скеляста стежка в горах … список можна продовжувати. У всіх цих ситуаціях наявність потужного, простого у використанні додатка-ліхтарика на телефоні може стати в нагоді і навіть допоможе захистити вас. Незалежно від того, використовуєте ви iPhone або телефон Android, є безліч надійних варіантів. Ми зробили важку роботу, звузивши найкращі програми для ліхтариків для Android та найкращі та найяскравіші ліхтарики для iOS, котрі для вас є безкоштовними на обох платформах. Майте на увазі, що всі ці програми покладаються на вбудований у ваш телефон ліхтарик; вони не можуть дивом зробити його яскравішим, але деякі додають додаткову функціональність, таку як можливість змінювати колір світла, надсилати сигнали в режимі SOS, плескати, щоб увімкнути або вимкнути світло тощо.

Змістовий покажчик

Надзвичайно яскравий світлодіодний ліхтарик

Surpax Inc.
Що нам подобається

 • Інтуїтивно зрозумілий, простий у використанні інтерфейс
 • Розумний дизайн

Що нам не подобається

 • Значна кількість оголошень у програмі
 • Немає платної версії для усунення реклами

Важко обіграти надзвичайно яскравий світлодіодний ліхтарик на Android, коли справа стосується простоти та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Налаштування програми імітує справжній апаратний ліхтарик, за допомогою перемикача увімкнення та вимкнення ви можете вмикати та вимикати цифровий ліхтарик. Ви також можете налаштувати стробоскоп або режим блимання світла, проводячи пальцем ліворуч або праворуч на рамці цифрового ліхтарика. Якщо це безкоштовний і простий додаток-ліхтарик, який ви переслідуєте, і ви використовуєте смартфон під управлінням Android, це має бути одне з перших завантажень, яке ви перевіряєте.

Вартість: Безкоштовно

Платформи: Android

Ліхтарик для iPhone, iPod та iPad

Ліхтарик для iPhone, iPod та iPad

ТОВ «Лемондо»
Що нам подобається

 • Унікальні режими та функції
 • Висотомір

Що нам не подобається

 • Недоступно для Android

Ви знайдете основну функціональність ліхтарика в цьому безкоштовному завантаженні для iOS, але він також пропонує деякі більш розширені «цікаві» функції. Сюди входять вбудований сигнал SOS, вбудований компас і вбудований «режим дискотеки», який синхронізує пульсацію світла з музикою, яку ви відтворюєте. Існує навіть висотний трекер, який може стати в нагоді, якщо ви любите нічні походи.

Вартість: Безкоштовно

Платформи: ОС

Ліхтарик від маяка

Ліхтарик від маяка

Lighthouse, Inc.
Що нам подобається

 • Можливість зміни кольору на екрані
 • Функція азбуки Морзе

Що нам не подобається

 • Оголошення
 • Деякі функції, такі як здатність змінювати кольори, можуть бути помилковими

Це ще один простий додаток для ліхтарика для Android, який ви можете ввімкнути, щоб допомогти знаходити речі в темряві та багато іншого. Окрім цієї основної функції, ви можете змінити колір ліхтарика, вибравши на екрані відтінок. Ви навіть можете використовувати додаток Ліхтарик для надсилання азбуки Морзе. Додаток безкоштовний, хоча містить рекламу.

Вартість: Безкоштовно (доступні покупки в додатку)

Платформи: Android

Ліхтарик від iHandy

Ліхтарик від iHandy

iHandy Inc.
Що нам подобається

 • Простий і зрозумілий
 • Унікальні функції міні-карти

Що нам не подобається

 • Не так вже й багато – ця програма отримує захоплені відгуки про те, що вона добре працює та проста у використанні

Так, це ще один додаток, який просто називається «Ліхтарик», але ми не сказали найкреативніші програми з ліхтариками, правда? Це завантаження для iOS вирізняється тим, що пропонує вбудовану міні-карту та компас для навігації в темряві. Ви також можете налаштувати яскравість світлодіодів за допомогою екранного колеса програми, і є опція SOS-сигналу разом з 10 різними частотами стробоскопа.

Вартість: Безкоштовно

Платформи: iOS

Крихітний ліхтарик + світлодіод

Крихітний ліхтарик + світлодіод

Микола Ананьєв
Що нам подобається

 • Акцент на збереженні часу автономної роботи
 • Деякі веселі статисти

Що нам не подобається

 • Не найфункціональніший додаток

За словами творців додатків, це завантаження для пристроїв Android було розроблено, щоб зберегти заряд акумулятора вашого телефону, одночасно висвітлюючи будь-яку ситуацію, в якій ви знаходитесь. Вона включає кілька додаткових функцій, таких як попереджувальні ліхтарі, стробоскопи та барвисті ліхтарі.

Вартість: Безкоштовно

Платформи: Android

Кращий спалах

Найкраще спалах

RV AppStudios LLC
Що нам подобається

 • Оголошення у безоплатній версії
 • Унікальні функції, такі як збільшувальний інструмент

Що нам не подобається

 • Вам потрібно заплатити, щоб розблокувати додаткові функції
 • Вам потрібно заплатити, щоб видалити рекламу

Ця програма виправдовує свою менш скромну назву деякими унікальними функціями, які виходять за рамки очікуваних функціональних можливостей ліхтарика. Існує збільшувальний інструмент, який дозволяє збільшити розмір речей на екрані, функція плескання, щоб увімкнути та вимкнути ліхтарик, а також енергозберігаючий режим освітлення. Майте на увазі, що деякі з цих вдосконалених функцій коштують 0,99 доларів США для розблокування в програмі, а також ви можете заплатити 0,99 доларів США за видалення додатків.

Вартість: Безкоштовно (платіть, щоб розблокувати додаткові функції та видалити рекламу в додатку)

Платформи: iOS