Saltar al contenido

6 найкращих програм для безкоштовного редагування відео на 2021 рік

28 de abril de 2021

Використання безкоштовного програмного забезпечення для редагування відео – це зручний спосіб редагування ваших відео. Крім того, більшість із них настільки прості у використанні, що чудово підходять для початківців редакторів. Вам може знадобитися програма для редагування відео, якщо вам потрібно витягти аудіо з відео або додати інший звук, вирізати частини відео, додати субтитри, побудувати меню DVD, об’єднати відеофайли або перетворити відео у або поза. Більшості влогерів потрібен якийсь відеоредактор. Оскільки більшість безкоштовних відеоредакторів обмежують свої функції для реклами своїх професійних версій, ви можете знайти перешкоди, які заважають вам робити розширені редагування. Для редакторів із розширеними функціями, але які не є безкоштовними, перегляньте програмне забезпечення для цифрового відео середнього рівня або найкращі професійні програми для редагування відео.

Змістовий покажчик

OpenShot (Windows, Mac та Linux)

Що нам подобається

 • Простий у використанні інтерфейс.
 • Це відкритий код.
 • Чудовий форум користувачів.

Що нам не подобається

 • Додаток має кілька рівнів налаштування.
 • Час відставання.

Редагування відео за допомогою OpenShot надзвичайне, коли ви бачите все, що з цим можете зробити. Ви можете завантажити його безкоштовно для систем Windows, Mac та Linux. Підтримувані функції цього безкоштовного редактора включають інтеграцію робочого столу для перетягування, підтримку зображень та звуку, анімацію ключових кадрів на основі кривих, необмежену кількість треків та шарів та анімовані 3D-заголовки та ефекти. OpenShot також хороший для зміни розміру кліпу, масштабування, обрізки, прив’язки та обертання, а також прокрутки кредитів для фільмів, переходу до кадру, відображення часу, змішування звуку та попереднього перегляду в реальному часі. Той факт, що ви отримуєте все це безкоштовно, є достатньою підставою для того, щоб завантажити його самостійно та спробувати перед тим, як придбати відеоредактор.

VideoPad (Windows і Mac)

Знімок екрана VideoPad

Що нам подобається

 • Підтримує широкий спектр відео форматів.
 • Простота установки та використання.

Що нам не подобається

 • Не має розширених функцій.

Іншою програмою для редагування відео як для Windows, так і для Mac є VideoPad від NCH Software. Це безкоштовно для некомерційного використання. Він підтримує перетягування, ефекти, переходи, редагування 3D-відео, накладання тексту та заголовків, стабілізацію відео, легкий переказ, безкоштовні вбудовані звукові ефекти та контроль кольору. VideoPad також може змінювати швидкість відео, перевертати відео, записувати DVD-диски, імпортувати музику та експортувати фільми на YouTube та інші подібні веб-сайти та різні дозволи, включаючи 2K та 4K.

Freemake Video Converter (Windows)

Знімок екрану Freemake Video

Що нам подобається

 • Підтримує багато форматів введення.
 • Записуйте файли безпосередньо на диск.
 • Прості у використанні функції редагування.

Що нам не подобається

 • Може знадобитися придбання необхідних функцій.
 • Перетворення може бути повільним.
 • Обмежена кількість вихідних форматів.

Freemake Video Converter – це безкоштовний відеоконвертер з простими та простими у використанні функціями редагування, які відрізняють його від деяких складніших та заплутаніших редакторів. Можливість легкого редагування ваших відео за допомогою того самого інструменту, який ви використовуєте для перетворення файлу в безліч інших форматів або навіть записування файлів безпосередньо на диск, зручно. Деякі функції редагування відео цієї програми включають додавання субтитрів, відсікання розділів, які не потрібні у відео, видалення або додавання звуку та об’єднання або приєднання відео.

Безкоштовний відеоредактор VSDC (Windows)

Безкоштовний відеоредактор VSDC

Вікісховище
Що нам подобається

 • Функції, які ви не знайдете ніде.
 • Експортує у різні формати файлів.
 • Включає додатковий реєстратор екрану.

Що нам не подобається

 • Не надзвичайно зручний.
 • Деякі відставання від відео з безкоштовною версією.

VSDC – це повнофункціональний безкоштовний інструмент для редагування відео, який ви можете встановити в Windows. Однак чесне застереження: Ця програма може бути трохи важкою у використанні для початківців через величезну кількість функцій та меню. Однак, якщо ви пограбуєте якийсь час і пограєте зі своїми відео в редакторі, ви виявите, що це не так страшно, як здавалося, коли ви вперше відкрили його. Існує навіть майстер, яким можна запустити, щоб полегшити ситуацію. Використовуйте його для додавання ліній, тексту та фігур, а також діаграм, анімацій, зображень, аудіо та субтитрів. Крім того, як і будь-який хороший відеоредактор, VSDC може експортувати відео у різні формати файлів. Налаштування VSDC Video Editor дозволяє легко встановити програму відеозйомки та запис екрану компанії. Вони є необов’язковими, але вони можуть стати в нагоді в певних проектах.

iMovie (Mac)

Знімок екрана iMovie

Що нам подобається

 • Простий у використанні інтерфейс.
 • Багато інструментів для поліпшення якості відео та звуку.
 • Підтримує 4K.

Що нам не подобається

 • Доступні обмежені можливості.
 • Елементи керування виходом не надійні.

iMovie безкоштовний для користувачів macOS. Він пропонує безліч варіантів редагування відео та аудіо, а також додавання фотографій, музики та розповіді до ваших відео. Новачкам легко почати користуватися. Однією з найкращих особливостей iMovie є здатність створювати фільми з роздільною здатністю 4K. Ви навіть можете почати робити це з iPhone або iPad, а потім закінчити на своєму Mac. Це досить круто!

Movie Maker (Windows)

Творець фільму

Вікісховище
Що нам подобається

 • Зручний для користувачів з класичним стилем Microsoft.
 • Чудово підходить для початківців відеоредакторів.

Що нам не подобається

 • Обмежена функціональність.

Movie Maker – це попередньо встановлене безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео у Windows. Хоча він більше не попередньо інстальований (станом на Windows 8), ви все одно можете завантажити цю програму від сторонніх розробників і використовувати її для створення та надсилання високоякісних фільмів. Він включений до цього списку, оскільки він уже є на багатьох комп’ютерах з ОС Windows, а це означає, що, можливо, вам навіть не потрібно буде щось завантажувати, щоб почати його використовувати.

Параметри лише в Інтернеті

Якщо ви випробували ці програми для редагування відео, але віддаєте перевагу деяким іншим параметрам або вам більше цікаво безкоштовно редагувати відео в Інтернеті, ніж завантажувати програмне забезпечення, існує кілька онлайн-редакторів, які працюють так само, як ці завантажувані інструменти: Ці послуги є чудово підходить для повторного редагування та реміксування веб-відео, а деякі навіть дозволяють створювати DVD-диски із вашими відео.