Saltar al contenido

6 найкращих способів використання Facebook для пошуку людей в Інтернеті

15 de abril de 2021

Пошук у Facebook – чудовий спосіб знайти когось у мережі. Оскільки це найбільший із існуючих сайтів соціальних мереж, ваші шанси знайти людину, яку ви шукаєте, досить високі. Facebook дозволяє своїм користувачам додавати багато інформації про себе до свого профілю, і невід’ємною функцією сайту є зближення людей за допомогою обміну інформацією. Ви можете використати це, щоб допомогти вам знайти когось у Facebook, будь то друг, якого ви колись знали, старий колега, сусіди, родина тощо. Facebook не єдиний спосіб знайти когось в Інтернеті. Виділені пошукові системи людей також корисні, тим більше, якщо ви не знаєте імені людини, у вас немає спільних друзів, вони заблокували вас, або якщо ви та / або вони не користуєтесь Facebook.

Змістовий покажчик

Зробіть пошук у Facebook за іменем особи

Основна панель пошуку у верхній частині веб-сайту – це один із способів пошуку людей у ​​Facebook за їх іменем. Ви можете ввести ім’я людини, а потім відфільтрувати результати, щоб звузити їх. Ось декілька порад, які слід пам’ятати, використовуючи інструмент пошуку людей Facebook:

  • Коли ви шукаєте просто людей у ​​Facebook, виберіть Люди угорі, щоб не знаходити ділові сторінки, події та інший вміст.
  • Використовуйте вимкнені ліворуч фільтри, щоб зробити результати більш актуальними. Наприклад, знайти старих однокласників у Facebook, використовуючи їх ім’я та Освіта фільтр (оберіть свою школу) або виберіть бізнес, у якому працювали Робота знайти співробітників з таким ім’ям.
  • Вам не потрібно бути пов’язаним з людиною, щоб знайти їх у Facebook. Виберіть Виберіть місто, Виберіть школу, та / або Виберіть компанію щоб знайти профілі з цією інформацією в них.

Шукайте у Facebook за школою, до якої вони пішли

Пошук у Facebook за школою

Не знаєте імені людини? Ви все ще можете шукати когось у Facebook, навіть якщо ви не впевнені, як їх звуть. Наприклад, знання того, в яку школу вони ходили або яку вони відвідують, значно полегшує пошук їх в Інтернеті. Шукайте школу на Facebook, а потім виберіть Люди щоб відфільтрувати результати за людьми у Facebook, у яких ця школа вказана у своєму профілі. Оскільки багато користувачів додають до свого профілю ті школи, до яких вони в даний час або колись ходили, знайти когось у Facebook раптом стає набагато простіше.

Підказка для друзів друзів

Профіль Facebook, що показує друзів по роботі

Використання одного зі своїх друзів у Facebook, щоб знайти когось іншого – це один з найкращих способів знайти когось, якщо ви підозрюєте, що людина має щось спільне з одним із ваших існуючих друзів. Наприклад, якщо людина раніше працювала з вами та / або іншим другом, або ви раніше всі ходили в одну школу або жили в одному місті, найкращий вибір для пошуку спільного друга. Є кілька способів зробити це:

  • Відвідайте профіль друга та виберіть Друзі , щоб побачити всіх своїх друзів. Ви можете переглядати та шукати повний список або читати нещодавно доданих друзів та друзів із груп, таких як їхнє робоче місце, рідне місто чи середня школа.
  • Іншим способом пошуку друга друга є перегляд сторінки «Люди, яких ви можете знати», тобто списку людей, яких ви можете знати на основі ваших друзів у Facebook.
  • Виконайте крок 1 вище, але використовуйте Друзі друзів фільтр.

Шукати людей у ​​відкритих групах

Facebook лібертарська група та пошук людей

Групи – це ще один спосіб знайти людей в Інтернеті за допомогою Facebook. Якщо ви знаєте, що особа зацікавлена ​​певною темою, ви можете переглянути групи, в яких вона може перебувати. Для цього знайдіть групу в рядку пошуку у верхній частині Facebook, а потім Групи з меню. Опинившись на сторінці групи, відкрийте Учасники щоб знайти рядок пошуку. Обов’язково виберіть Громадські групи якщо ви хочете мати можливість бачити його учасників (закриті групи вимагають, щоб ви були учасником, щоб бачити інших людей, які приєдналися).

Зробіть пошук у Facebook за номером телефону

Пошук у Facebook номера телефону

Намагаєтесь з’ясувати, кому належить номер телефону, який вам зателефонував? Facebook також можна використовувати для зворотного пошуку номерів; просто введіть номер у рядок пошуку, щоб побачити, що відображається. Навряд чи ви знайдете загальнодоступні дописи, в яких міститься номер телефону людини, але можливо вам пощастить викопати старе повідомлення, зроблене одним із ваших друзів у Facebook. Це простий спосіб знайти номер телефону старого друга.

Використовуйте Facebook для пошуку пов’язаної інформації

Зворотний пошук зображень у Facebook за допомогою Google у Chrome

Ще щось, що ви можете зробити, – це використовувати Facebook, щоб знайти когось в Інтернеті. Ви зробили б це, якщо у вас вже є їх інформація у Facebook, але ви хочете також отримати дані про їхні акаунти в соціальних мережах, хотіли б перевірити, чи є у них ще й Twitter, Pinterest, профілі знайомств в Інтернеті тощо. Кожен профіль Facebook має унікальний ім’я користувача в самому кінці його URL-адреси. Шукайте в Google чи іншій пошуковій системі це ім’я користувача, щоб побачити, чи з’являються інші облікові записи. Інша ідея – зробити зворотний пошук зображення на фотографії з профілю людини. Це може бути зображення їхнього профілю або будь-яке інше зображення їхнього облікового запису. Якщо вони розмістили те саме саме зображення в іншому місці, можливо, ви зможете скопати інші їхні онлайнові акаунти. Google і TinEye чудово для цього підходять.