Skip to content

6 підказок, як вибрати найкращу палицю для селфі

3 de Липень de 2021

Що знати

  • Затискач для селфі повинен бути достатньо великим, щоб вмістити ваш пристрій. Розширюваний пластиковий затиск часто є найбільш надійним.
  • Для використання з камерою або GoPro переконайтеся, що на флешці встановлено кріплення для камери. Для мобільності шукайте палицю, яка легко вкорочується.
  • Розгляньте дистанційний пусковий механізм для вільних рук. Для використання задньої камери розгляньте кріплення для дзеркала, яке відображає дисплей вашого телефону.

У цій статті розглядаються шість основних функцій, які слід враховувати, купуючи селфі-палицю, щоб вдосконалити ваші особисті образи.

Розмір має значення

Багато людей, як правило, зосереджуються на тій частині селфі-палички, коли обмірковують свої варіанти. Однак однією з важливих частин будь-якої палиці для селфі є кріплення для колиски, в якому розміщений телефон. Якщо ви використовуєте менший пристрій, тоді вам буде зручно їхати, загалом. Якщо у вас смартфон більшого розміру, такий як лінія iPhone 6, Samsung Galaxy Note Edge або навіть качка дивної форми, така як LG G Flex 2, однак, ви можете виявити, що затискач може бути недостатньо великим, щоб утримувати пристрою. Особливо це стосується старих паличок для селфі, які були випущені до того, як величезні телефони стали новим стандартом. Таким чином, переконайтеся, що затискач достатньо великий, щоб вмістити обраний вами пристрій.

Хороший хват

Говорячи про колиски для селфі, не всі затискачі створені рівними. Розглядаючи затискні механізми, ви захочете подумати про простоту використання та безпеку. Два найпоширеніші стилі, які ми бачили на ринку, включають або висувний дротяний затискач, або пластикову ручку, що розширюється, із застібками. Перевага металевої дротової рукоятки в тому, що вона швидка і проста в налаштуванні, але ручка може бути трохи нестабільною, якщо ви на неї наткнетеся чи піддаєтесь різким сильним рухам. Пластиковий затискач, що розширюється, може зайняти трохи більше часу, але як тільки він зафіксується, він повинен бути досить надійним. Вибираючи останню, переконайтесь, що її краї мають хороший «прикус», так би мовити, оскільки ми бачили, що деякі з вільними рукоятками в значній мірі перемагають мету такого затискного механізму.

Підніміть

Всі люблять універсальний пристрій. Хоча більшість людей використовують селфі-палички зі своїми смартфонами, вони також можуть бути корисним аксесуаром для невеликих камер та відеокамер. Якщо ви зацікавлені у використанні вашої палиці з таким пристроєм, як міцна камера JVC Everio Quad-Proof або навіть GoPro, наприклад, ви захочете придбати той, який постачається з опцією кріплення камери. Зазвичай це включає жировий гвинт, який можна прикріпити до нижньої частини будь-якої звичайної камери. Поки ми розглядаємо цю тему, ми також рекомендуємо придбати палицю з гарним кульовим шарніром для кріплення камери або навіть підставки для смартфона. Це дає вам безліч варіантів позиціонування, коли ви поруч. Просто переконайтеся, що ви стежите за дешевими вертлюгами, які не так добре працюють або легко ламаються.

Довге і коротке

Очевидно, чудово мати палицю для селфі достатньої довжини, щоб побачити якомога більше тих панорамних пам’яток. Але довжина – це лише частина рівняння. Портативність важлива і для паличок для селфі, тому вам захочеться отримати таку, яка вкорочується адекватно для зручності перенесення під час подорожі чи прогулянки. Поки ми розглядаємо цю тему, також візьміть до відома механізм продовження. Наприклад, деякі палиці, такі як iStabilizer Monopod, мають простий, жорсткіший механізм, подібний до старої автомобільної антени. Тоді у вас є інші варіанти, такі як Satechi Bluetooth Smart Selfie Arm, який має більш вільний механізм розширення, але поставляється з замком, щоб утримувати його на місці, коли його продовжують до ідеальної довжини.

Hands-Free? Ну, начебто

Хоча ви можете запрограмувати свій смартфон на використання таймера затвора перед фотографуванням, пульт дистанційного керування зручніший для зйомки великої кількості зображень за допомогою селфі-палиці. Для основних стиків ви можете придбати окремий пульт дистанційного керування, який дозволяє вам дистанційно запускати камеру смартфона (те саме, що стосується деяких спеціальних фотокамер та відеокамер). Однак деякі палиці, такі як вищезгаданий Satechi, мають в комплекті пульт дистанційного керування, сумісний зі смартфоном, який дозволяє запускати постріл прямо з ручки.

Дзеркало, Дзеркало на паличці

Якщо ви визначите пріоритетом якість зображень, ви отримаєте дзеркальну фотокамеру. Серйозно, однак, ми тут говоримо про телефони, і що стосується пристроїв, задня камера, як правило, набагато краща, ніж фронтальна камера, якою люди зазвичай користуються, роблячи селфі. Якщо ви хочете використовувати задню камеру, але все одно бачите дисплей телефону для належного кадрування, деякі палички також постачаються з дзеркалом або додатком, що відображає дисплей вашого телефону. Розгляньте одну з них, якщо ви хочете отримати найкращі фотографії зі свого смартфона, використовуючи селфі-палицю.