Saltar al contenido

7 найкращих безкоштовних листівок до Дня подяки

11 de noviembre de 2021

Ці безкоштовні листівки з подяками ідеально підходять для надсилання родині та друзям, яким ви не зможете побачити цей День подяки. З повідомленнями подяки та щастя вони обов’язково прикрасять чийсь день. Це одні з найкращих листівок до Дня подяки в Інтернеті, і всі вони можна надсилати безкоштовно, без членства. Усі вони можуть бути налаштовані особистим повідомленням, а деякі з них навіть дозволяють додавати фотографії або навіть перетворюватися в онлайн -запрошення на вечерю на День подяки. Ви також можете запланувати всі ці листівки на День подяки завчасно, що стане відмінною економією часу на початку святкового сезону. Ви можете знайти безкоштовні шпалери на День подяки та осінні шпалери, щоб підготувати комп’ютер, ноутбук чи телефон до свят. Перегляньте ці інші місця, щоб знайти безкоштовні листівки для багатьох інших випадків.

 

Змістовий покажчик

Подякуйте від Punchbowl

Punchbowl

У Punchbowl є красива безкоштовна листівка до Дня подяки, на якій написано «Подякуй з вдячним серцем», оточена красивими квітами оранжевого, синього та зеленого кольорів. Перед надсиланням цю картку можна повністю налаштувати власним текстом, фотографіями та графікою.

 

Припадає на вас з Just Wink

Синя листівка з опалим листям та білим текстом

Просто Підморгніть

Just Wink має ідеальну листівку, щоб надіслати вашому особливому людині цього Дня подяки. Красива чирякова листівка з сучасним мальованим чорним осіннім листям надсилає повідомлення «Падіння за тобою знову і знову». Ви можете персоналізувати цю листівку подяки за допомогою власного повідомлення, унікального підпису та додаткової фотографії.

 

Повсякденна подяка на острові Привіт

Скріншот листівки з подяками з барвистими ілюстраціями

Острів привітань

Острів привітань має безкоштовну листівку з подяками, на якій написано «Щасливий день подяки» та оточена барвистою ілюстрацією листівки, будиночка, квітів, собак, дерев, хмар тощо. Він надсилає гарне нагадування про вдячність за все, що у нас є. Всередині ви можете додати власне власне повідомлення, фотографії та навіть віртуальні наклейки, перш ніж надсилати його. Ви можете за бажанням роздрукувати цю картку.

 

Давайте знову підключимось за допомогою SomeEcards

Саркастична листівка до Дня подяки.

Деякі картки

Вам сподобається ця кумедна листівка на День подяки від SomeEcards, якщо ви шукаєте щось більше у своєму обличчі у вигляді послання на День подяки. Ця листівка до Дня подяки вказує на той факт, що іноді єдиний раз, коли ми збираємось разом, – це свята.

 

Побажання подяки від Punchbowl

Коричнева картка з написом "З Днем подяки"

Punchbowl

Ця класична листівка з Днем подяки є коричнево -білою, що робить її ідеальним вибором для всіх і для всіх, кому ви хотіли б надіслати листівку. Ви можете налаштувати його, додавши повідомлення та змінивши вкладиш віртуального конверта, марку повідомлення та поштову оплату. Якщо ви відчуваєте додаткову вдячність за одержувача цієї картки, у вас є можливість додати цифрову картку Amazon перед її надсиланням.

 

Особливі побажання подяки від 123 привітань

Листівка з Днем подяки з музикою та відео.

123 Вітаю

Ця безкоштовна листівка з подяками від 123 Greetings – це анімована листівка, яка вітає всіх, хто її бачить, з Днем подяки. Це чудова листівка, яка ідеально підходить для будь -якого друга чи члена сім’ї, якому ви не побачите цей День подяки.

 

Відплив від Just Wink

Червона, помаранчева та синя листівка подяки

Просто Підморгніть

Ця листівка на День подяки ідеально підходить для надсилання родині та друзям, яким ви не побачите цей День подяки. Зовні сказано: «Якби я міг, я б проплив підливну човен через море картопляного пюре, щоб бути з тобою». Ви можете додати своє особисте повідомлення перед надсиланням.