Skip to content

7 найкращих програм для камер для Android у 2021 році

2 de Липень de 2021

Найновіші камери для смартфонів мають безліч розширених функцій, які зазвичай можна знайти лише на автономних камерах, але ви не обмежуєтесь лише однією камерою, яка у вас є. Доступні різноманітні додатки для камер, що пропонують функції, що перевищують ваш нестандартний шутер. Можливо, ви вже використовуєте Instagram та Snapchat, але існує безліч менш відомих програм для Android, які допоможуть вам зробити найкращий знімок і показати свій стиль. Більшість також спрощує обмін фотографіями чи відео у соціальних мережах або додатках для обміну повідомленнями. Перелічені тут програми можна безкоштовно завантажувати, але в них можна придбати преміум-функції.

VSCO: найкраще для фільтрів та інструментів редагування

Щоб отримати величезну кількість фільтрів та інструментів для редагування, спробуйте VSCO by VSCO. Безкоштовний додаток включає функції спільноти, тому ви можете підключатись та ділитися своїми зображеннями з іншими учасниками.

Екран VSCO із зображеннями спільноти

VSCO вимагає, щоб ви зареєструвались або з адресою електронної пошти, або з номером телефону, і вам потрібно створити відображуване ім’я. Існує семиденна безкоштовна пробна версія для VSCO X (19,99 доларів на рік), яка включає ранній доступ до нових функцій, ексклюзивних фільтрів та безлічі вдосконалених інструментів. Ця програма отримала нагороду “Вибір редакції” від Google Play Store.

Що нам подобається:

 • Безліч передових інструментів, включених у безкоштовну версію.
 • Громада – чудове місце для отримання ідей.

Що нам не подобається:

 • Потрібно трохи навчитися користуватися програмою та інструментами доступу.

Фоторедактор від Aviary: Для редагування та вдосконалення фотографій

У Photo Editor від Aviary є безкоштовні косметичні інструменти, наклейки та загальні інструменти для редагування фотографій. У 2014 році Adobe придбала програму, тож ви можете використовувати свій логін Adobe для доступу до функцій спільноти. Ви можете налаштувати все – від колірної температури до балансу кольорів, малювати на фотографіях і додавати текст, а також створювати меми. (Стань вірусним!) Додаток також має засоби для усунення червоних очей та плям і навіть інструмент для відбілювання зубів.

Екран редагування фотографій програми Aviary

Покупки в додатку включають деякі фільтри та ефекти по 0,99 цента кожен.

Що нам подобається:

 • Має значний вибір безкоштовних фільтрів, ефектів та наклейок.
 • Дешеві покупки в додатку.

Що нам не подобається:

 • Кнопка колажу в додатку посилається на іншу програму Adobe.

Camera MX: найкращий додаток для серії кадрів

Camera MX (безкоштовна для покупок в додатку; від 0,99 до 1,99 доларів) – це улюблена програма, яка існує довгий час. Функції включають функцію “знімати минуле”, яка зберігає серію знімків, а потім дозволяє вибрати найкращий. Це відмінна функція, коли ви маєте справу з екшн-кадрами або вередуючими предметами. Додаток також має таймер, тому ви можете підкріпити телефон і робити групові знімки.

На екрані програми Camera MX відображається функція Shoot-the-Past

Що нам подобається:

 • Режим серійної зйомки дозволяє вибрати улюблені кадри.
 • Він оснащений функціями редагування та декількома сюжетними режимами, такими як захід сонця та сніг.

Що нам не подобається:

 • Можливо, не підтримуються камери смартфонів із подвійним об’єктивом.

Z Камера: для перегляду селфі

Викладіть своє найкраще селфі вперед за допомогою програми Z Camera, яка має велику бібліотеку фотоефектів, наклейки, обмін обличчя, редактор зачіски, макіяж, нарощування м’язів та редактор фігури і тіла. Безкоштовний додаток також має наклейки з доповненою реальністю. Покупки в додатку включають два варіанти підписки: 4,99 доларів на місяць протягом одного року або 9,99 доларів на місяць. Також є триденна пробна версія, якою ви можете скористатися безкоштовно.

Колекція AR наклейок у додатку Z Camera

Що нам подобається:

 • Існує безліч інструментів для редагування та спеціальних ефектів.
 • Веселий інструмент обміну обличчя.

Що нам не подобається:

 • Жодна безкоштовна версія не доступна, крім обмеженої пробної версії.

GIF Maker і редактор: для створення GIF-файлів

Файлами GIF цікаво ділитися, але створювати їх може бути нудно, особливо якщо ви хочете зробити один із своїх зображень. GIF Maker та редактор спрощує створення та редагування GIF-файлів завдяки наданню Giphy. Ви також можете редагувати GIF-файли, змінюючи співвідношення сторін і швидкість, додаючи фільтри та ефекти, кадри, наклейки тощо. Тоді ви можете поділитися своїм кінцевим продуктом у соціальних мережах або за допомогою програми обміну повідомленнями.

Вибір GIF-файлів від Giphy ви можете редагувати за допомогою програми GIF Maker

Безкоштовна версія програми підтримується рекламою; за $ 2,99 ви можете їх видалити.

Що нам подобається:

 • Полегшує створення GIF-файлів.
 • Щедрі інструменти для редагування.

Що нам не подобається:

 • Оголошення можуть бути нав’язливими.

Adobe Photoshop Lightroom CC: найкраще для зйомки та редагування фотографій

Безкоштовний додаток Photoshop Lightroom має безліч функцій редагування, подібних до того, що ви знайдете в настільному додатку. Ви можете знімати зображення, включаючи RAW, нестиснуті зображення, прямо з програми та попередньо попередньо попередньо встановлені ефекти. Додаток має вибір преміальних функцій – від 4,99 до 9,99 доларів, що включає автоматичне позначення за допомогою ШІ та можливість редагування за допомогою стилуса або пальця. Ви також маєте повний доступ до функцій спільноти Adobe.

Екран входу в програму Adobe Lightroom

Що нам подобається:

 • Може захоплювати та редагувати фотографії за допомогою передових інструментів.
 • Захоплення RAW-зображень надає вам більше можливостей редагування.

Що нам не подобається:

 • Для початківців може бути надмірним.

FilmoraGo: найкраще для редагування відео

FilmoraGo – це програма для редагування відео, яка оптимізована для обміну соціальними мережами та отримує нагороду Editors ‘Choice від Google Play. Ви можете редагувати свої відео відповідно до специфікацій Facebook, Google та Instagram і ділитися своїми остаточними скороченнями безпосередньо з цими платформами. Додаток має багато стандартних ефектів, яких ви очікуєте від платформи для редагування відео, включаючи переходи, фільтри, накладання, заголовки та зображення в картинці. Ви також можете змінити швидкість відео, обрізати та обрізати, повернути зображення та налаштувати насиченість, контрастність, різкість, температуру кольору тощо. Існує також програма Filmora для робочих столів.

Головний екран програми FilmoraGo з новим відео та кнопками збереження проектів

Покупки в додатку включають видалення логотипу компанії з ваших відео ($ 1,99) та пакетів відеопереходів, які ви можете додати ($ 1,99 для пакетів Vogue та Fashion).

Що нам подобається:

 • Безліч інструментів для редагування та ефектів.
 • Легкий соціальний обмін.
 • Може переглядати платні функції.

Що нам не подобається:

 • Потрібно трохи часу, щоб це зрозуміти.